Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak I Co Na Hamachi Czyli Robimy Serwa.


TeamZt2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja mam taki problem ze mam all ok ale gdy sie loguje to ciagle mam zostaniesz polaczony z serverem. NAvicat sie laczy i konta sa zrobione, w freesbd ip zmienione itd all ok i nie wiem czemu nie moge sie zalogowac. Jezeli ktos pomoze i zadziala to dam x5 po 5

 

Po prostu czekaj....

MAX 20 min i na pewno zaloguje :P

 

1377531174-U173186.png

 

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Budowniczy
Opublikowano

A jak to jest z tym długim,przekopiowanym hasłem?

Po restarcie można je zmienić na jakie się chce?

 

Na filmie najpierw przekopiował hasło z tego raina a potem przy logowaniu do metka wpisał jakieś krótkie hasło

 

 

Ok dobra już rozpracowałem to hasło :P 12345

A przy następnych kontach można już robić normalne hasła?

Opublikowano

Ja mam taki problem.. otóż wszystko pieknie procz jednej rzeczy... Zrobilem serwa - dzialal, zrobilem konto i dalem gma na nie zresetowalem MPVC wpisuje passy, wpisuje ./start iiii.... dupa zatrzymuje sie na:

 

ConnectDBCheckAuthConnect: Network is unreachable ;/

 

Edit/

 

Serwer dziala ale GM nie mam :(

Opublikowano

Mam pytanie czy 408 mb ktore przeznacze na serva na 6-7 osob czyli dla kilku kumpli starczy? i jak np daje zeby dla tylko kumpli przykladowow 4 353 mb ram wszystko ok ale potem jakis blad wyskakue jak klikam start kto wie czzy zas malo ram daje na serva??? ile najmniej trzeba dac?

Chelsea <33

Opublikowano

Wylaczylem serwa tak jak bylo napisane, wylaczylem kompa. Dzisiaj ranowstaje i nie moge odpalic serwa ;/ jakis blad mi wyskakuje ;( cos w stylu

  game_1.3...

Opublikowano

 

 

Jak usunąć crashed" GMlist i account...???

1.Zobaczyliśmy że nam się zjechała...co dalej ?

2.Klikamy na nią prawym przyciskiem myszki i klikamy duplicate

3.Kiedy się skończy kopiować zauważymy,że mamy nową tabelkę gmlist_copy oraz account_copy (czy tym podobnie smile.gif )

4.Po zrobienie kopi usuwamy główną gmlist i account zaznaczając i wciskając po po prostu delete>yes

5.Kiedy się usunie zmieniamy nazwę kopii na główna czyli gmlist_copy>gmlist , account_copy>account

6.Wchodzimy i dodajemy od nowa czyli...

Prawdopodobnym skutkiem crasha jest dodane przedtem konto lub dodanie nowego GM...ale to już nie ważne wiecie jak naprawić wiec...

 

 

 

Nie dziala ;(

Opublikowano

elo, mam problem. Jestem w Navicate i tworze to konto niby. Ale chce wlaczyc i pisze cos tam denided for (tu moja nazwa) IP i w nawiasie napisane :using password:YES

WTF??

IP dalem na kkoncu 100 wiec wszystko ok niby

 

Prosze o odpa jak ktos wie co zrobic

Opublikowano

A ja mam problem taki że po połączeniu do gry pojawia mi sie postac na mapie odrazu przestaje dzialac wszystko niemoge zalozyc miecza gdy bije potwory one staja NPC sie niepojawiaja jak wchodze do miasta co zrobic??

Opublikowano

Nie wiem już ocb. Robię wszystko tak jak trzeba, a na końcu wyskakuje mi connect: Connection refused

 

Może ktoś pomóc?

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Już blisko!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeszcze troszkę!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prawie prawie!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chciało CI się klikać?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

ok zrobilem wszystko masz 5* i co dalej jak edytowac sklepy itp. pomoc bedzie kolejne 5*

Metin jest bogiem

expienie nałogiem

koń to podstawa

a pvp to zabawa

------------------------------------------------------

32192.png

32164.gif

32177.gif

29093.jpg

28231.jpg

32069.png

32048.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szukasz GM na swój priv ? pisz do mnie na PW jestem GM na onyksie Spehyr ninja

Opublikowano

to tak ogólnie bajer w trzy d.... podoba mi sie pieknie sie gra

ale problem jest wszystko robie jak napisałeś zeby grać z kolegą

a kolega za nic nie moze sie polaczyc wszystko jak napisales zrobilem i nic

prosze o pomoc

za pomoc 2x5 jak jest ;p albo 5

Opublikowano

2003 - Can't connect to MySQL server on (moje ip) (10061) o co biega ze nie chodzi?

 

W bazie zmień końcówkę IP na inną ;).

Możecie spotkać mnie pod nickiem Haapaj


Beztytulu_hsnqrqr.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
CYTAT(baryla1908 @ Nov 10 2009' date=' 09:41 AM) <{POST_SNAPBACK}>

Edit:

moze tak nowe linki co ? stare nie dzialaja ;/

 

Morze tak grzeczniej i mam pytanie czy w twoim słowniku jest słowo proszę?? jeśli tak to używaj go to nie boli :>

[/quote']

 

 

...

A czy w twoim słowniku występuje słowo Ortografia ? ( Ort. )

Widzę że nie ...

Morze jest w Kołobrzegu , Sopocie , Gdyni itd itp

 

Więc Pozdro :P

Już mam temat na sygne ^^o.O

post-103988-1279197452,31.png

 

2% MPC Forum lubi Mou ,jeżeli należysz do tych 98% wklej to do podpisu .

Jbc. to ja to wymyśliłem ;> Pobijecie mnie ? Mou strzela warnami ...

 

 

 

Jeżeli nie jesteś POKEMONEM ,daj "-" ,a jeżeli jesteś ... To też daj "-"

 

dajminusa.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...