Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]Jaka nacja ( ARTYLERII ) jest waszym zdaniem najlepsza ?


JoJoY

  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka nacja ( ARTYLERII ) jest waszym zdaniem najlepsza ?

    • ZSRR
      10
    • USA
      18
    • NIEMCY
      14
    • FRANCJA
      7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I jaki lv tiera nadaje się do zarabiania ? i czy w ogóle arta nadaję się do zarabiania ?

Dałem Ci +odwdzięcz się i daj i mi :D

( Dla Ciebie to kliknięcie , dla mnie to radocha )

Opublikowano

I jaki lv tiera nadaje się do zarabiania ? i czy w ogóle arta nadaję się do zarabiania ?

Najlepszymi tierami do zarabiania artą jest 4-6

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

PS. Nie wiecie czemu mam nagle spadki pinig normalnie to 20-50 a tu nagle 55-90. Help...

Dałem Ci +odwdzięcz się i daj i mi :D

( Dla Ciebie to kliknięcie , dla mnie to radocha )

Opublikowano

Slaby sygnal neta JoJoy. Lionwoj m12 znacznie lepsze dmg od m41 ale dzialko w porownaniu do innych nacji nie jest takie dobre.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Możecie podać mi czas ile powinienem wbić w 4-6H lv artylerią ?

 

I czym byście grali M8A1 czy M7 Priste ( czyt jakoś tak ) ?

Dałem Ci +odwdzięcz się i daj i mi :D

( Dla Ciebie to kliknięcie , dla mnie to radocha )

Opublikowano

Jakies 15 dni + od 4 tieru nie ulepszonego do 6 tieru tez nie ulepszonego. Ja bym wybral TD bo wtedy wiecej sie dzieje - duzo akcji.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

I tak właśnie zrobię... a jak TD to oczywiście jest tu mowa tylko o USA ? :D

Dałem Ci +odwdzięcz się i daj i mi :D

( Dla Ciebie to kliknięcie , dla mnie to radocha )

Opublikowano

Kurwa jednak gra WoT to nie dla mnie....gra doprowadza mnie do szału a jak nie gram w na koncie 2-4 dni to jaki jest sens dalej....Tak więc kończę z grą thx każdemu za pomaganie i do zobaczenia na polu bitwy. PS Temat do zamknięcia

Dałem Ci +odwdzięcz się i daj i mi :D

( Dla Ciebie to kliknięcie , dla mnie to radocha )

Opublikowano

Nie o to chodzi....głównym moim problemem jest to że nie wiem czym grać :D Chciałbym grać Artą Ciężkimi i TD ale muszę wybrać jeden z tych.. :D I jak np biorę TD i zobaczę kogoś kto gra np Arta kupuję arta i mi idzie do dupy później coś tam innego i tak w kółko, a chciałbym grać w jakimś klanie albo coś takiego..

Dałem Ci +odwdzięcz się i daj i mi :D

( Dla Ciebie to kliknięcie , dla mnie to radocha )

Opublikowano

Graj jedna nacja i jednym drzewem, trzeba sie przyzwyczaic do danego czolgu. Pierwsze 100 bitew danym czolgiem to nauka gry nim.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Nie zgodzę się z tym. Zaraz po gw typ, obj. 261 jest najczęściej spotykaną artą na CW

Ale facepalm ty chyba nigdy CW nie widziałeś na CW żaden tam Gw Typ tylko T92 GW typ tylko gdy nie ma T92

1372333810-U137250.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...