Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SeamCraft [FreeBuild+ Survival] [No-premium] [PvP-Tak] [No-WL] [35 slotów] [Dedyk]


Moderatorek1221

SeamCraft  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podoba Ci si? nasz serwer ?

    • Tak !
      2
    • Jest OK.
      1
    • Mo?e by? ...
      3
    • Nie -.-
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ODRADZAM SERWER!

Już za jedno, wymsknięte ostrzejsze słowo zostałem wyciszony. Loool.

Lagi jak ch***ra, co chwila cofka.

| Pijawka I | Pijawka II | Pijawka III | MPC User I | MPC User II | MPC User III | MPC Member | MPC Member II | ProUser | MPC Member III | MPC Team | Postmaker | Postwriter |


 

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer może i fajny, ale prosiłbym o odebranie rangi Moderatora graczowi o nicku Ewkaa.

Oto moja rozmowa z nią:

-MichalusInvictus(ja): Moderator moge działke??

-Ewkaa(mod): Nie

-MichalusInvictus(ja): czemu?

-Ewkaa(mod): bo nie znam komendy.

-MichalusInvictus(ja): to kto ci dał moderatora??

Cisza.

Później event na pustyni. Pod piaskiem podobno byly bloki diaxowe.

-Inny Gracz: głeboko są diaxy??

-Ewkaa(mod): "niekture"

A więc proszę o odebranie moderatora Ewce bo kompletnie nie zna się na ortografii i komendach ;)

2054962.png

 

Daj Like, bo ugryze.

 

Jedno kliknięcie nie boli.

Opublikowano

@Ref

Teraz Nowa Mapa z Torem WipeOut !

 

@up Ewkaa juz nie ma moderatora.

@up2 /unregister juz nie dziala

 

PS. Sorki za Spam ale nie widziałem mojej poprzedniej odpowiedzi. Przepraszam Administracje NpcForum.pl

Opublikowano

Nie wiem co zrobic juz na samym poczatku ;d

musze sie zalogowac. no wpisuje :

/login .... i co tu ???

 

widze ze gdy nie moga sie zalogowac prosza o tp do innego miejsca, tez bym prosil moj nick to xStark1999

 

No i wyskakuje mi jeszcze : złe hasło :>

Opublikowano

Zaraz nie wyrobie i wyrzuce komputer... wpisuje te glupie :

/login <moje hasło>

I NAPIS : ZLE HASLO...

No tak przecież źle wpisuje swoje haslo....grrrrrr

Ile razy można próbować cały czas to samo...

Na kazdym serwie tak mam..

Moze by jakis Admin mi pomogl, odpowiedzial cokolwiek ; d

Opublikowano

Serwer zajebiscie zjebany. A skąd to poznałem? kurwa mapa nie spolszczona, dokładnie tabliczki. Kopiujecie tylko kogoś pracę bo wam trudno swoją mapę zrobić?

 

 

 

Serwer ZJEBANY

1391020896-U962219.png

'Możesz sobie być na innym poziomie niż pozostali, z którymi walczyłem, dla mnie to bez różnicy. I tak nakopie ci do dupy, bo to mój obowiązek. Tyle w tym temacie'

Opublikowano

Serwer Zajebisty !

 

1. Działki automatyczne.

2. Miła administracja.

3. Mini lagi prawie nieodczuwalne.

4. Wspaniały klimat gry z graczami z klasą.

5. Ciekawe eventy (spleef,WipeOut itp.)

6. Nie ma buga z /unregister. (Na każdym innym serwerze na jakim byłem to działało i to mnie wkurzało że każdy od razu ma Full Eq)

7. Działki z możliwością powiększenia.

8. Przyzwoite ceny Vipa/SuperVipa.

 

 

POLECAM ! 10/10

siw6.png


By Me.


Pomogłem? Łapka w górę !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...