Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM] Out of memory ######GL ERROR######


Juniorek321

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam problem z minecraftem, ponieważ po chwili grania strasznie się zwiesza (czasami po 10 minutach grania, nieraz niecałe 30sek).

Mam 3GB RAM.

Texture pack 32x32 (wcześniej z nim problemów nie było) dodatkowo mam jakieś 13 modów (miałem kiedyś ponad 40 i gra chodziła płynnie, więc problem nie leży po tej stronie).

Odpaliłem sobie specjalnie Minecrafta poprzez Geo Launcher, by zobaczyć jakie błędy pojawiają się w konsoli (kiedy zaczynają się zwiechy wyskakuje ten komunikat co jakieś 3-6 sekund 1 zwiecha = 1 komenda).

 

########### GL ERROR ##########

@ Post render

1285: Out of memory

 

I taki olbrzymi spam.

Kiedy chciałem przypisać więcej ramu poprzez w/w launcher mam inny problem o którym mówię tu:

http://www.mpcforum.pl/topic/691647-geo-minecraftlauncher-problem/

Sam już nie wiem o co chodzi.

Jakieś sugestie?

Proszę pomóżcie, bo pograć spokojnie nie można :c

Opublikowano

Usuń Pare modów u mnie było podobnie przy 20 modach gdy usunołem kilka odrazu kłopot znikł.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
               DAMN THIS PROFILE IS FANCY
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Opublikowano

Usuń Pare modów u mnie było podobnie przy 20 modach gdy usunołem kilka odrazu kłopot znikł.

No ale wcześniej miałem ponad 40 i nic się nie działo.

Opublikowano

Out of memory - Brak pamięci na dysku

 

Chyba więcej nie trzeba tłumaczyć.

Taaaa..

Dysk C - wolne ponad 200 GB

inne po 300 - 500 GB wolne..

Opublikowano

@REFRESH

 

Okej problem "rozwiązany", nie do końca, choć znam główną przyczynę.

Mam 3GB RAM, co jest za mało jak na dzisiejsze standardy, bynajmniej do większego gamingu.

Dodatkowo wszystko utrudnia mi mój system 32bitowy, który nie daje przypisywać do programów więcej niż 1024MB.

Czeka mnie całkowita wymiana kompa i systemu.

Przede wszystkim ramu! c:

Proszę o zamknięcie.

Dzięki :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...