Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PantheosMC [FreeBuild] [NoHamachi] [NoWL] [PvP] [NoPremium] [10 slotow]


Rbendelewski88

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszam :)) serwer on budujemy escape i bedzie event :))

 

będą 5 pięter coraz trudniejsze :) do wygrania 64 diaxow za przejscie wszystko za jeden etap 10 diaxow

POMOGŁEM? DAJ LIKE +

Opublikowano

Zapraszam :) o 13 :) znów event parkur a jesli będzie duzo ludzi to poza miastem bedą moby :) nie ma kit tools to daje wlasno ręcznie graczą itemki.

 

Spróbuje zrobic żeby w mieście nie było pvp .

 

oki jest :) wyłączone pvp powinno działac

 

moby też w mieście wyłączone :) zapraszam do gry

POMOGŁEM? DAJ LIKE +

Opublikowano

po pierwsze my ogarniamy bo są nowi admini :) po 2. Rozwalona mapa i naprawiamy bedzie nowa

3. Nie znam ciebie mam nick Czarek01PL nie widzialem ciebie nigdy na serwerze

 

Nowe Budowle tu nowe budowle będą dodawane:

Spawn-http://imageshack.us/photo/my-images/33/javaw2012081418305415.png/

POMOGŁEM? DAJ LIKE +

Opublikowano

Nowe Budowle tu nowe budowle będą dodawane:

Działki ok.16-http://imageshack.us/photo/my-images/809/javaw2012081419133084.png/

Kiosk ze żywnoscią-http://imageshack.us/photo/my-images/806/javaw2012081419183793.png/

Spawn-http://imageshack.us/photo/my-images/33/javaw2012081418305415.png/

POMOGŁEM? DAJ LIKE +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...