Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PantheosMC [FreeBuild] [NoHamachi] [NoWL] [PvP] [NoPremium] [10 slotow]


Rbendelewski88

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

infocp.png

Typ: Survival

Adres IP: 94.23.227.179:25015

Sloty: 10 Będzie więcej

Whitelista: (OFF)

Potwory: (ON)

Zwierzęta: (ON)

Nether: (ON)

PVP: (ON)

Premium: (OFF)

Wersja: 1.3.1

Bez hamachi

teammd.png

Czarek01PL-Własciciel

czarek-Admin za pomaganie

 

Można kupic vipa lub admina

 

pluginy.png

Już są pod komendą ./plugins

dodatkowe.png

 

Już są pluginy :)) zapraszam

Nie ma warpow

POMOGŁEM? DAJ LIKE +

Opublikowano

Zapraszamy rangi juz mają kolory ! za niedługo robimy forum strone i dzialki na serwerze

 

hahahaha Admin nie wyzywa a admin za sms zebysmy nazbierali :))

 

Opa nie dostają przypatkowe osoby :D

 

dostal jeden za pomaganie gdyby nie on to by nie było serwera :)

 

2 kolega to kolega bardzo bliski

 

I polecam nie wyzywamy nikogo :) może jak ktos wkurzy to cos innego

 

I nie olewamy nikogo

 

Zgłaszam się na budowniczego! :D Mój nick: Ninta

Dobrze prosze wejsc na serwer i pokazesz co umniesz zbudowac

POMOGŁEM? DAJ LIKE +

Opublikowano

CALA PRAWDA O SERWIE !! :

nie sa gotowi na serw bo dzis dopiero zbudowali spawn, nie umieja uzywac pluginow

admin zbiera ludzi do budowania mu zamku

zbudujesz to cie de op, ich dobryu serwer ma spawn a reszta zamki ile zamkow? 3

zal NIE WARTO GRAC!

Opublikowano

Zbanowali za mowienie prawdy... zal adminow bierze ludzi ktorych nie zna i admin za SMS hah zal jak ktos kupi moze nawet uzyc komendy /stop i zatryzma caly serw /de op hah powodzenia

Opublikowano

CALA PRAWDA O SERWIE !! :

nie sa gotowi na serw bo dzis dopiero zbudowali spawn, nie umieja uzywac pluginow

admin zbiera ludzi do budowania mu zamku

zbudujesz to cie de op, ich dobryu serwer ma spawn a reszta zamki ile zamkow? 3

zal NIE WARTO GRAC!

słuchaj botku deopuje ciebie bo nie znam ciebie dałem ci op tylko na budowanie :) mówiłem ci .

Haha chcesz admina za darmo ? żebys zepsuł serwer? Powodzenia

 

Zbanowali za mowienie prawdy... zal adminow bierze ludzi ktorych nie zna i admin za SMS hah zal jak ktos kupi moze nawet uzyc komendy /stop i zatryzma caly serw /de op hah powodzenia

Zbanowałem ponieważ inni ludzie ciebie nie lubią. Bo ciebie wyzywają i sami chcieli żebyś został zbanowany :D

 

 

I bedzie lepsza mapa i ty na nią nie wejdziesz

 

Słuchajcie ludzie za niedługo będzie nowa mapa znaczy ta sama mapa ale lepsze budowle. Forteca,Twierdza,Hotel itp

 

Dzialki juz są

 

Zbanowali za mowienie prawdy... zal adminow bierze ludzi ktorych nie zna i admin za SMS hah zal jak ktos kupi moze nawet uzyc komendy /stop i zatryzma caly serw /de op hah powodzenia

I jeszcze ci powiem. Chciałem zobaczyc jak sobie radzisz :)

 

nie patrzec na takie noobki co piszą wejdzcie i sami stwierdzicie a nie

POMOGŁEM? DAJ LIKE +

Opublikowano

Po pierwsze nie obchodzi mnie ze mi de op dales, ludzie mnie nie przezywali oprocz 1 nooba, i ty takie rzeczy nastepny duzy kwadrat zrobisz i do hotelu dasz chesta, luzko i tyle brawo... na co ci hotel jak ludzie maja dzialki?

Opublikowano

Po pierwsze nie obchodzi mnie ze mi de op dales, ludzie mnie nie przezywali oprocz 1 nooba, i ty takie rzeczy nastepny duzy kwadrat zrobisz i do hotelu dasz chesta, luzko i tyle brawo... na co ci hotel jak ludzie maja dzialki?

Bo będzie hotel. Bo działki będą płatne :) . I ciebie wyzywali i to nie jedna mi na pw

 

Po pierwsze nie obchodzi mnie ze mi de op dales, ludzie mnie nie przezywali oprocz 1 nooba, i ty takie rzeczy nastepny duzy kwadrat zrobisz i do hotelu dasz chesta, luzko i tyle brawo... na co ci hotel jak ludzie maja dzialki?

i mamy nową mape i nie mamy żadnego kwadratu ani nic :))

 

@ref

POMOGŁEM? DAJ LIKE +

Opublikowano

BRAWO ZA PISANIE!!! 8lat macie?

Napisali VITAJ graczu!

hahaha

pisze sie WITAJ

Koxie vitaj po rosyjsku ortograficzko :) a on napisal vitaj po rosyjsku . Jesli ci sie nie podoba to nie wchodz

 

Serwer okropny, lagi, PVP w mieście i na spawnie porażka...

hahahah Ciekawe jak mogą byc lagi jak to serwer no hamachi, a skąd wiesz ze serwer okropny? jeśli nie byłes. Weź sie człowieku opanuj jak cos napiszesz

 

Zapraszam naprawde nie słuchajcie tych noobów nie było ich wgl na serwerze tylko mówią bo ktos tak mowi i chce sobie posty nazbierac

 

Zapraszam

 

BRAWO ZA PISANIE!!! 8lat macie?

Napisali VITAJ graczu!

hahaha

pisze sie WITAJ

mamy 14 :)) a ty może masz z 8

POMOGŁEM? DAJ LIKE +

Opublikowano

Serwer nie polecam. Admini, nawet nie umieją ortografii, i tylko bawią się graczami dla własnej zabawy nawet budować nie umieją.

Opublikowano

Serwer zjebany, same dzieciaki, ktore udaja kozakow, za budowanie dostajesz OP, pierwsze co to VIP i kupno admina - serwer dla kasy. Nie wpierdalac sie w to gowno.;]

31087.gif

32745.jpg

5392.jpg

32034.png

12223.png

28214.jpg

18162.gif

4367.jpg

19416.gif

Opublikowano

ten serw jest popieprzony

on lubi sie zemnom sexowac wiecie jaki zal to popierdolony serwer nie warto wchodzic

haahahahahahah żal mi ciebie

 

Dobra :) mówicie że jest popierdolony spoko. Ja wgrywam nową mapke jak tak twierdzicie

 

i nie wyzywajcie mnie tak bo mam 1 raz serwer no hamachi :)

POMOGŁEM? DAJ LIKE +

Opublikowano

Nie daje nikomu admina !!!!!

 

failvu.jpgBRAWO!

Brawo geniuszu :)) uważaj bo coś widac haha: )))

 

I to po rosyjsku Witaj koxie :))

Ale nic nie widac

POMOGŁEM? DAJ LIKE +

Opublikowano

szkoda :( nikt nie wchodzi. Wszyscy walą serwer to wyłaczam i będzie offline ... Bedzie on jezeli mi na pw napiszecie że pozbieracie 10 ludzi i ludzi do kupna vipów

POMOGŁEM? DAJ LIKE +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...