Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Imie :Maciej

Wiek :15

GG :44299469

Co chciałbym tu znaleść :Ciekawą grę z normalnymi ludźmi , Bez żadnego Niszczenia Budowli , Poznać nowych Przyjaciół , Zagrać w ten "tryb" gry

Kila słow o sobie :Lubie Grać w mc , haxballa , Cs'a i w podobne gry... Lubie Koty i psy. Nie da sie mnie zdenerwować : )

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Opublikowano

Imię:Patryk

Wiek:12

skype: Spokim Craft

Co chciałbym tu znaleść: miłą atmosferę , poznać kogoś nowego

Kilka słów o sobie: lubie grać w mc , i lubie też grać w inne gry

GG:nie mam

nick w grze: spokim

Daj "+", ciebie to nic nie kosztuje, a mnie uśmiechu doda ;)

Opublikowano

Imie : Piotr

Wiek : 14

GG : 13130394 (często mnie nie ma, więc tuaj na pw ;) )

Co chciałbym tu znaleść : Przede wszystkim miłych, pomocnych ludzi, którzy nie griefują.

Kila słow o sobie : Jestem miły, pomocny i przyjacielski. Jeżeli ktoś będzie chciał iść na wyprawę, chętnie pójdę z nim oraz oferuję pomoc z redstone. Nie lubię serwerów otwarych, gdzie panuje jedna zasada "Frakcje". Wolę serwery zamknięte, czyli takie, gdzie jest WL i jest mało slotów. Poza komputerem trenuję siatkówkę jak i jeżdżę na rolkach wyczynowo.

 

Pozdrawiam!

Opublikowano

Serwer został otwarty . Za to że bardzo ludzi do mnie pisze na dniach otwieram kolejny . Pozdrawiam. :)

battlefield3u.jpg

Mam zamiar załozyć serwer MineCraft . Poszukuje speca od Forum / TS ; ).

Współpraca z mojej strony mile widziana C ;

 

Zbieram -

Opublikowano

Zajexx dostałem się czy nie ? : (

Napisz na PW ;) / GG

battlefield3u.jpg

Mam zamiar załozyć serwer MineCraft . Poszukuje speca od Forum / TS ; ).

Współpraca z mojej strony mile widziana C ;

 

Zbieram -

Opublikowano

Już jutro około godziny 14:00 napisze do wybranych przezemnie osób na GG :) .

 

 

Pozdrawiam.

 

Poczym podam IP do Serwera .

battlefield3u.jpg

Mam zamiar załozyć serwer MineCraft . Poszukuje speca od Forum / TS ; ).

Współpraca z mojej strony mile widziana C ;

 

Zbieram -

Opublikowano

co do UP. Nie będzie listy kto się dostał ; ). Jeśli ktoś chce zagrać proszę składać podania 4 wolne miejsca . Pluginy beda bardzo podobne co na KM.

battlefield3u.jpg

Mam zamiar załozyć serwer MineCraft . Poszukuje speca od Forum / TS ; ).

Współpraca z mojej strony mile widziana C ;

 

Zbieram -

Opublikowano

Imie :Michał

Wiek :14

GG :31033426

Co chciałbym tu znaleźć :Mile miejsce do spędzania czasu, serwer typu Mindcrack na którym wszyscy się lubią i robią wspólnie różne ciekawe rzeczy.

Kila słow o sobie :Nie jestem trollem , staram się nie niszczyć nic nikomu , w Minecraft'a gram od bety 1.2_02, posiadam skype.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Imie : Karola

Wiek : 13

GG : 37749420

Co chciałbym tu znaleść : Miłe osoby oraz administrację,serwer na którym rozgrywka zajmie mi dużo czasu i gdzie gra nie będzie kończyć się na zbudowaniu domu ;)

Kilka słow o sobie : Jestem osobą raczej miłą,kreatywną oraz pomocną.Chętnie będę pomagać nowym graczom oraz będę chciała mieć na tym sewerze dużo przyjaciół :)

Mój nick w MC:CherryCrazy

Mój staż w MC:Niedługo 1 i poł roku ^_^

Opublikowano

Imie : Kamil

Wiek : 14

GG : Nie mam

Co chciałbym tu znaleść : Miłą atmosferę , nowych kolegów do gry .

Kila słów o sobie : Mam 14 lat , lubie sporty i bardzo długo szukam takiego serwera

 

 

 

 

mój nick w mc : Owcomag posiadam premium

Opublikowano

Imie :Mateusz

Wiek :15 zara^^

GG :44534511 Ale wole skype bloszek24 jak ci wygodnie ^^

Co chciałbym tu znaleść :Zajebista atmosfere

Kila słow o sobie :Lubie grac w minecrafta

Opublikowano

Wiek: 13

Nick: reeZu

Imię: Damian

Staż w Minecraft: Około roku

Numer GG: 38437715

Masz mumble?: Tak, mam mumble

Dlaczego chcesz na tym serwerze zagrać?: Lubię bardzo serwer podobne do Kwadratowej Masakry, szukam takiego i właśnie znalazłem

Czy grałeś kiedykolwiek na takim serwerze?: Nie, nie grałem nigdy na takim serwerze

Coś o sobie: Bardzo lubię słuchać muzyki ( Pop / Reggae / Dubstep ). Interesuję się tworzeniem serwerów minecraft ale jeszcze Amator, poza tym lubię gry komputerowe typu minecraft.

Moje konto na YouTube:

 

YouTube.com/User/reeZuGaming

 

mca.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...