Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Klasyka polskiego HH


Jamajkas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Naucz się pisać gimbusie i wypierdalaj hejcie:)

MOWILES COS KURWA?! ZARAZ NIE WYCZYMAM I KURWA PRZEZ MONITOR CI WPIERDOLE , ja tu zondze na osiedlu kurwo jebana pierdolony gnebiony cwelu SIE NIE ODZYWAJ BEZ POZWOLENIA

ps. znajde cie i inaczej pogadamy

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Najpierw piszesz

Jebać policje kurwy tylko bóg morze nas sądzić!

 

a później sam chcesz osądzać

 

wyjebac ci gonga cwelu?!

 

gdzie tu logika? :D

951841430649214321545.png

 

Day after day.

 

Opublikowano

MOWILES COS KURWA?! ZARAZ NIE WYCZYMAM I KURWA PRZEZ MONITOR CI WPIERDOLE , ja tu zondze na osiedlu kurwo jebana pierdolony gnebiony cwelu SIE NIE ODZYWAJ BEZ POZWOLENIA

ps. znajde cie i inaczej pogadamy

 

Tylko czekam ,aż mnie znajdziesz gimbie:)

//Zakaz handlu.

Opublikowano

Odpowiadanie na oczywistego trolla xDxD

ja sobie jaja robie wiec wyrzutow sumienia nie mam , a z was sie smieje ze w 2012 roku nadal reagujecie na takie posty.

Kambodza umyslowa.

Opublikowano

Kambodza to u Ciebie tylko i wyłącznie.Zresztą zobaczymy kto będzie się smiał ,jak dostaniesz bana; ]

//Zakaz handlu.

Opublikowano

Kambodza to u Ciebie tylko i wyłącznie.Zresztą zobaczymy kto będzie się smiał ,jak dostaniesz bana; ]

moge zalozyc pierdyliard kont na roznych IP,

raczej powodu do placzu po banie nie bedzie xD

Opublikowano

Wszyscy którzy hejtują rap nic o nim nie wiedzą, myślą że rapowanie jest tak łatwe że dajesz bit i napierdalasz przekleństwami co drugie słowo. Rapowanie jest bardzo mądrą muzyką (nie mówię tu o pejach, firmach, rpk'ach), dają przekaz, poza tym trzeba mieć to "coś" żeby umieć składać linijki z podwójnymi/ potrójnymi rymami, no i nie mówię o flow bo trzeba mieć talent żeby napierdalać parę słów na sekundę. NIE MAM NIC DO DOBREGO HARD ROCKA/ METALU, bo tam też się znajdą grupy z przekazem.

Co do klasyków polskiego rapu to na pewno można powiedzieć że PFK, K44, Molesta, Łona są klasykami, ale dla mnie najważniejszym kawałkiem jest numer Trzeciego Wymiaru- Dla mnie masz stajla, może nie ma tego co mówiłem czyli przekazu ale to jest pierwszy rapowy track który mi się spodobał.

pozdrawiam heniuś

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

widzę,że co niektórzy to tylko krytykować potrafią... jak jesteście tacy mądzrzy to sami zróbcie dobry rap. zobaczymy czy wyjdzie :P ja pierdziele żal... ale na szczęście jest jeszcze kilki pożądnych ludzi na forum..

Opublikowano

beka z każdego gimbusa słuchającego bonusów, pei i chady. Wielcy pozerzy uczęszczający do gimbazy i biorący hajs od rodziców na szkolne mleczko i koszulki od tych tępych 'raperów'.

Opublikowano

Przede wszystkim Kaliber 44 - Psychodela, Plus i Minus, Magia I Miecz

Paktofonika - Jestem Bogiem, Chwile Ulotne

 

 

Paktofonika - Jestem Bogiem:

 

 

Paktofonika - Chwile Ulotne:

 

 

Kaliber 44 - Plus I Minus

 

 

Kaliber 44 - Psychodela

 

<>

Opublikowano

Grammatik - Światła Miasta i WFD - Nastukafszy to są klasyki, utwory z tych płyt na zawsze pozostaną mi w pamięci <3

 

nie zapominajmy o powrócifszy warszafskiego deszczu, płyta ma zajebisty klimat i śmiało można powiedzieć, że to też już klasyk. : )

Opublikowano

Będzie tego sporo.

Wszystkie płyty WWO, min te tracki:

WWO- Damy Rade, Życie Depcze Wyobraźnię, Sen, Każdy Ponad Każdym,

ZIP Skład- Rap Zajawka (klasyk ever!)

Płomień 81- Odwaga, Powiedz na Osiedlu, Kiedy Słońce Wstaje, WWA

Onar- Osobiście,

PeZeT- Spadam, Seniorita Gorąca Krew, Refleksje, Slang, Gubisz Ostrość, 6 Zmysł,

WarszaFski Deszcz- WWA, Już od 99 Płynę,

Tede- Ona Jest Szmatą, S.P.O.R.T, Blask, Airmax Classic, Klaszcz, Zajawka Kipi, Merctedes S600 (DJ 600V), Zeszyt Rymów, Drin za Drinem!

Kasta Skład- Wychylylybymy (DJ 600V), Peryferie,

Killaz Group- Manewry,

Paktofonika- Jestem Bogiem, Chwile Ulotne, W Moich Kręgach,

Kaliber 44- Plus I Minus,

Eldo- Nie Pytaj o Nią, Twarze, Granice,

PIH- Nigdy Jak Niewolnik Zawsze Jak Król, Semper Fidelis, Czarny Kruk, Zawsze Musze Coś Spierdolić, Daję Rap Muzykę,

Smarki Smark- Miliony, Kawałek o Ściemnianiu Panien, Najki

Brudne Serca- Co Było a Nie Jest, Masz Prawo, Nie Mam Tego,

Pono- Nieśmiertelna Nawijka Zipskładowa, Pierdole to,

3W- Dla Mnie Masz Stajla, Zapomnij o Tym, Skamieniali,

Szuwar- Akt Zgonu,

JWP- Biorę Swoje, Chce Być Tam, Bądź Mistrzem, 16 Tracków, Pogódź Się,

Hemp Gru- Droga, Któregoś Dnia, To Jest To, Styl Warszawskich Ulic,

Waco- Czas Dokonać Wyboru (HG, Molesta), Tak To Wygląda (WWO), Determinacja,

Mor.Wa- Idź Za Ciosem,

WNB- Dowód Odowiedzialnośći,

3H, Wzgórze Yapa3- Mam tak samo jak ty

SLU- Głucha Noc,

THS Klika- Południowa Praga,

2cztery7- Złe Nawyki, Spaleni Innym Słońcem,

W.E.N.A- S-A-L-U-T-U-J, Nie Mam Tego,

Molesta Ewenement- Tak Miało Być, Powrót, Wszystko Co Najlepsze, Dobrze Będzie Dzieciak.

 

Zawsze do tego wracam, aż się łezka w oku kręci.

a_ap_rocky_signature_by_durty530-d5r6scd.jpg

Po za forum nie pomagam! Pomogłem? Daj

LIKE!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...