Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Hard Survival] Vertuis [Frakcje] [No-Wl] Zapraszamy!


Gość Nakamitsu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Serdecznie zapraszamy na serwer!

Serwer został kompletnie odświeżony i zrestartowany (oznacza to że był reset mapy.

Dodatkowo zostały dodane Questy oraz wtyczka mcMMO dzięki której możesz rozwijać swoje umiejętności!

Większość wtyczek została przetłumaczona na język Polski, co oznacza że twoja gra na serwerze będzie jeszcze przyjemniejsza!

Opublikowano

Niedługo zostaną wprowadzone nowe ciekawe Misje, łączące się w jedną całość

:)

Zapraszamy!

Opublikowano

Serwer świetny zapraszam wszystkich, naprawdę warto zagrać! :)

Jestem tutaj po to żeby pomagać, nie żeby zbierać "lajki", czy nabijać posty.

Opublikowano

Zapraszamy wszystkich serdecznie na dzisiejszy Event Spleef!

Godzina: 14:00

Opublikowano

Wbijać!! Serwer zajebisty!

Jestem tutaj po to żeby pomagać, nie żeby zbierać "lajki", czy nabijać posty.

Opublikowano

Server ogólnie jest w porządku dałbym nawet 5/5... Lecz jedna rzecz mnie trapi.

Chciałbym odnieść się do administracji która nic nie ogarnia.

Zatrudnienie ostatnio ,,Opiekuna'' na serverze to był błąd ponieważ wynikło z tego wiele nieprzyjemnych sytuacji

Z tego powodu ucierpiała także atmosfera servera która była całkiem OK . ;x

Końcowy wynik ? : 5/5 server -administracja 2/5-atmosfera 4/5 :]

Jeśli ktoś nie przejmuje się atmosferą / administracja to server jest nawet spoko :]

Opublikowano

Co do twojej opinii o serwerze, upierasz się że niedawno zatrudniony Opiekun posiadał i używał X-Ray'a.

Ten że Opiekun przedstawił Mi dowody z których wynika, iż zdobył te przedmioty od innego gracza (zabił go).

Jako że Opiekun jedynie pilnuje porządku, może uczestniczyć w grze.

 

Ps: Specjalnie rejestrowałeś konto żeby napisać tą recenzję?

 

Tyle ode mnie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...