Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Hard Survival] Vertuis [Frakcje] [No-Wl] Zapraszamy!


Gość Nakamitsu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

G.png

Nazwa serwera: Vertuis (1.3.1)

 

IP serwera: s1.vertuis.pl

 

 

P.png

Rodzaj Serwera: Survival

 

Hosting Serwera: Dedykowany

 

PvP: Tak

 

Potwory: Tak

 

Zwierzeta: Tak

 

Premium: Nie

 

Sloty: 60

 

Biała Lista: Nie

 

Nether: Tak

 

Pluginy:

 

Załoga: (Właściciel) Nakamitsu, (Administrator) adiadik2x

 

b_560_95_3.png

 

 

 

D.png

 

Grę rozpoczynamy w opuszczonym raju.

W niektórych miejscach świata są porozstawiane skrzynki z cennymi przedmiotami.

Oprócz skrzynek, na serwerze znajdują się również Frakcje oraz wtyczka mcMMO dzięki której możesz szkolić swoje umiejętności.

Dodatkowo na serwerze zostały wprowadzone Questy, wystarczy podejść do jednego z NPC i nacisnąć prawym przyciskiem myszy na niego.

 

Klika Screenów:

 

 

9a60a374004f1.png

 

f40fc46bec607.png

 

523e74d484101.png

 

Opublikowano

Serwer ponownie wystartował! Zostały dodane Frakcje, w pełni przetłumaczone na j. Polski

:)

Zapraszamy wszystkich gorąco na serwer!

Opublikowano

ehh nie chce mi sie kupywac vipa aby frakcje zalozyc :[ nie pogram :D

 

Frakcje dla Vipów zostały zniesione.

Opublikowano

Zapraszam Wszystkich do gry bo mało ludzi gra ;(

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Opublikowano

Wszedłem na chwile na serwer chciałem se pograć ale nie mogłem bo były okropne cofki :( Mam nadzieje że ogarniecie to.

Opublikowano

Był śerwer fajny bardzo lecz teraz tylko premium moze wejsc (Tak Mysle)Bo jak wchodze to mi pisze

 

Logowanie Nie powiodło sie: Bad Login

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Opublikowano

Dzisiaj o 20:00 odbędzie się kolejny Event pt. "Znajdź to".

Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Opublikowano

Wczoraj została dołożona pamięć RAM dla naszego serwera, problemy z lagami zostały zażegnane.

Serwer ponownie został włączony.

Opublikowano

Serwer został pomyślnie przeniesiony na nową maszynę!

Sloty zostały zwiększone do 60, a na każdy slot przypada 128 MB ramu,

więc lagi nie wchodzą w grę.

 

Zapraszamy na serwer: s1.vertuis.pl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...