Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] MC-Lungsod [RPG/APOKALIPSA] [PVP] [FRAKCJE]


Rezor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zglaszam Sie

 

Zglaszam sie do grupy Administracji

 

 

Imie:Patryk

Nick:MrPatryko

Wiek:14

Premium:Tak

Doswiadczenie:Gram kilka lat a dokladnie od wersji Classic 0.30

Kontakt:Skype:patroldrewniak

Dlaczego ja?:A dlaczego nie?

Opublikowano

Za 3 dni start więc pracujemy tak jak tylko możemy. Macie może jeszcze jakieś uwagi co do servera?

Opublikowano

To by był ban na 60 sekund. Łatwiej by można było przejmować frakcje.

 

@edit

 

Zostały jeszcze dwa miejsca na VIPa :)

Opublikowano

Jutro startujemy ! Mapa jest gotowa , Pluginy tak samo. ;-) jeszcze tylko strona i wszystko będzie gotowe :-)

Opublikowano

@edit oho ale na serio leprzy serwer jeden z dobrych!

 

 

Serwer bardzo fajny będzie :)

 

Zglaszam sie mój nick darion123 :)

 

Tak najleprzy hahahahahahahahahahh dziecko może się zgłoś po słownik? To będzie najlepsze rozwiązanie ;]

Bez-nazwy-1-kopia.png
Opublikowano

Tak najleprzy hahahahahahahahahahh dziecko może się zgłoś po słownik? To będzie najlepsze rozwiązanie ;]

 

Przestań Jajaukoguta ty też tyle błędów sadziłeś jak miałeś gdzieś z 9 lat. Więc nie śmiej się.

Opublikowano

Przestań Jajaukoguta ty też tyle błędów sadziłeś jak miałeś gdzieś z 9 lat. Więc nie śmiej się.

 

Jak miałem 9 lat to nie siedziałem przed komputerem i nie grałem w gry tylko na dworze siedziałem i mi oczy nie gniły wtedy nawet takich gier nie było jeb*ne dzieci co dostały komputer na komunie..... Idz się dotleń a potem pisz ;] proponuje ci balkon kochanie :*

Bez-nazwy-1-kopia.png
Opublikowano

Przepraszam za użytkownika "Jajaukoguta". Rozmawiałem z nim przez GG i obiecał , że się poprawi. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...