Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Traktowanie zwierzat w Chinach.


!.Szymcio:*

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@UP - Wiesz, moze i te petycje nic nie dadza. Ale czy cos stracisz podpisujac je? A gdyby one weszly w zycie? Nie czulbys sie lepiej wiedzac ze to ty przyczyniles sie do uratowania tych zwierzat? Ba! Ja bym powiedzial ze ludzie ktorzy podpisali te petycje, nie dla beki czy cos, ukazali swoje czlowieczenstwo :)

61093c6efb.png

 

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak zwykle tradycyjny szturm osób bez winy, że oni nie i wgl. a kotleta to zjedzą. Myślicie że u nas zwierzęta są lepiej traktowane? Jaka jest dla was różnica jak zwierze zostanie zabite skoro Bóg nam dał je żeby z nich "skorzystać"? :) Czekam na hejt, bo nagle całe forum nie je mięsa.

 

Ps: ostatni temat w tym stylu to chyba coś na temat murzynów.

Opublikowano

Nawet nie oglądam bo wiem do czego są zdolni chinole.. masakra, tam jest takie przeludnienie, że niedługo sami siebie zaczną wpierdalać 8S

Opublikowano

@UP - Wiesz, moze i te petycje nic nie dadza. Ale czy cos stracisz podpisujac je? A gdyby one weszly w zycie? Nie czulbys sie lepiej wiedzac ze to ty przyczyniles sie do uratowania tych zwierzat? Ba! Ja bym powiedzial ze ludzie ktorzy podpisali te petycje, nie dla beki czy cos, ukazali swoje czlowieczenstwo :)

Jebane "górole" robiły smalec z psów - nie wiem jak te chuje je przetapiały, ale wiem, że smalec im wychodził. Była nawet o tym jakaś zadyma. Nic z tym nie zrobimy. Szkoda tylko, że taki pies nie może tych szmat zagryźć na śmierć.

 

PS. Wrzuciłbym ten film na sadola, ale mi się nie chce...

Opublikowano
Jak zwykle tradycyjny szturm osób bez winy, że oni nie i wgl. a kotleta to zjedzą. Myślicie że u nas zwierzęta są lepiej traktowane? Jaka jest dla was różnica jak zwierze zostanie zabite skoro Bóg nam dał je żeby z nich "skorzystać"? Czekam na hejt, bo nagle całe forum nie je mięsa.

 

No chyba są ..?

Opublikowano

... Myślicie że u nas zwierzęta są lepiej traktowane? ...

 

 

A nie sa? Moze jak jakis skurw**** chce psa sie pozbyc, to owszem zrrobi nawet gorsze rzeczy niz pokazane na filmiku.

61093c6efb.png

 

Opublikowano

..Myślicie że u nas zwierzęta są lepiej traktowane?..

A co kurwa nie są? , my chociaż w taki sposób ich nie torturujemy , tylko rachu ciachu i zwierze po 1 sekundzie umiera.. a tam ? cierpią..

cooltext533881936.gif

 

 

 

cooltext533883725.png

 

 

 

cooltext533880270.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...