Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GuildsWars [DEDYK 24/7][100 SLOTOW][BUKKIT MINECRAFT 1/3][PLUGINY][MCMMO][FACTIONS][WOJNY-GILDII]PIERWSZY SERWER W POLSCE WOJNY GILDII NA 1.3


GuildsWarsAdmin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@UP Może napisałeś do admin , który nie ma dostępu do ftp ? Pomyśl trochę zanim coś napiszesz .

Pozdrawiam QuentiN1923

Opublikowano

Wątpie w to , mi zawsze Wankej odpisuje jak i reszta administracji . Zapraszam do gry .

QuentiN1923

Opublikowano

@3up miałem taką samą sytuacje tylko za mną leciał H@ Wankej Gdy zatakowalem Tetrisala to on zignorowal... Powiedział nie ma pluginu mam Wyjebane..

Opublikowano

zawsze tak jest.. tetrisal lize dupe wankejowi....pewnie jakbym zabil tetrisala oddał by mu itemy a mi dal bana za niby "Cheaty"

 

1-1.5h temu dostalem muta teraz nawet nie moge sie zalogowac bo mam muta....

Opublikowano

Nie polecam , nie da sie nawet wyjsc ze spawnu , bo jakis frajer z diamentowym mieczem cie ubije . nie da sie zaczac , bo nie da sie wyjsc za spawn bez ryzyka smierci w 20 sec -.-

sygnaol.png

Mnie nie zmienisz , Jestem sobą.

Opublikowano

Varioms, latwo wyjsc ze spawn'u :) Da sie wyjsc z kazdej strony 'swiata', tylko trzeba ogarniac, to nie freebuild.

 

PS: Lagi moga byc bo jest bukkit 1.3.1 developerski, ale jak wyjdzie 1.3.1 1.0 to nie bd restart mapy itp :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...