Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak rozpakować większość klientów


beton321

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,przedstawiam wam tuta jak rozpakowac hmm wiekszosc klientow w tym i xenoxmt2

 

Pokaze to na przykladzie xenoxmt2

 

 

Potrzebujemy

-fileextractor.py

-Der Gerät is back

-PackIndexReader

-hackshield_bypass.mix

-HxD

-Keybruter by Padmak

 

 

1.Odpalamy klienta odrazu odpalilo sie hackshield_bypass.mix

41357822.png

 

2.Teraz odpalamy Keybruter by Padmak.dll

wciskamy 82205905.png poczym wybieramy Keybruter by Padmak.dll i klikamy 28967653.png

 

Odpalilo sie takie okienko:

14382318.png

 

Teraz wpisujemy np: root potem trzeba wpisac .eix i epk xenox ma zmienione rozszerzenie pliki epk na exs wiec wpisujemy .exs

Uwaga,inne klienty moga miec tez zmienione eix i epk wiec podajemy jakie sa w folderze pack

 

57738895.png

 

Teraz szuka nam Lzo key i poda go w hex.

UWAGA MOZE TO POTRWAC KILKA MINUT

74672511.png

 

po kilku minutach mamy nasz lzo key

23215247.png

 

3.Otwieramy Folder PackIndexReader i mamy tam nastepujace pliki

-PackIndexReader

-packIndex.xtea

-lzo.dll

 

plik packIndex.xtea otwieramy hex editorem

i mamy lzo key,ja juz mam zmieniony na lzo key od xenoxa

54186259.png

 

 

 

jesli jest inny to trzeba zmienic na lzo ten ktory nam wczesniej wyszukalo w przypadku xenoxa to83850750.png

jedziemy dalej

 

Xenox nie mial plikow eix,fileextractor.py je wyciagnal

mamy odpalonego klienta wybieramy 79035044.png otwieramy plik fileextractor.py poczym klikamy 72781755.png

 

odpalil nam sie fileextractor.py w kliencie

50711526.png

 

 

Teraz musimy odpalic plik Der Gerät is back wyszukujemy proces xenoxa i klikamy Aufwecken

44538559.png i powinno wyskoczyc okienko 45818180.png czyli cacy:)

 

przechodzimy do klienta podajemy teraz sciezke w fileextractor.py

 

Nowy plik > pack/root.eix > ok

61903451.png

 

klikamy wypakuj!

 

jesli pisze:

47582667.png

 

znaczy to ze mamy nasz plik i znajduje sie on w folderze klienta w folderze source :)

 

jedziemy dalej,musimy wygenerowac plik xml programem PackIndexReader

 

odpalamy wybieramy Browse i podajemy lokalizacje naszego pliku root.eix

po tym jak wybierzemy klikamy Laden potem XML Erstellen wyskakuje nam okienko klikamy ok i mamy nasz plik XML:)

43918014.png

 

wygenerowany nasz plik XML wklejamy do folderu z klientem i przechodzimy do klienta i dzialamy

 

w fileextractor.py klikamy Wypakuj z xml wpisujemy nazwe xml w moim przypadku to root czyli root.xml poczym klikamy Add Xml

76671959.png

 

wpisy do rozpakowania zostaly dodane :)

90713238.png

 

poczym klikamy WYPAKUJ!

 

i prosze root.epk mamy wypakowane :)

i tak dalej i tak dalej:)

 

jesli wystepuje jakis blad i nie moze wypakowac plik nalezy usunac wpis poczym aktualizacja.

 

Poradnik jest moj w 100% :) jeśli jest jakis blad widzicie ze cos nie tak prosze o napisanie :)

 

Docen prace i zostaw lajka

 

 

Download

http://www14.zippyshare.com/v/92030665/file.html
https://www.virustotal.com/file/ddea2114013cf4dd9adc57cd83a14ae331d2ce8fb9cfc7f697b2be05a9dc7b4e/analysis/1343769757/

 

 

wirusy sa...ale dlaczego nie mam pojecia,moge tylko powiedziec ze zadne key czy cos w tym stylu

Pozdrawiam

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Takie pytanie... czy tym wypakuje klient metin2.pl bez błędu crc?

Wypakujesz.

@UP

Shejn by dał to w spoiler...

@Down

Nom, więcej nowości, a na pl to syf jest.

@Edit

Co jak co, ale linka do oryginalnego tematu nie ma ; ).

Opublikowano

Wypakujesz.

@UP

Shejn by dał to w spoiler...

I tak lepiej kr wypakować niż pl ;p

Jeszcze dodaj tuta z OllyDbg i będzie prawie wszystko ;)

Opublikowano

Injector jest tutaj zbędny.. Jak chcesz wstrzyknąć dll'ke to wystarczy zmienić jej rozszerzenie na *.asi / *.m3d i wrzucić do głównego folderu z metinem. ;d

Opublikowano

Tego serwera juz dawno nie ma a potrzeba mi wypakowac ten pliczek bo mi cos nie idzie ;/

Proszę o wypakowanie bedzie limit + i 5 w profilu ;)

 

Bez launchera długo będzie trwało łamanie keya.. ;p

Wszystkie możliwe kombinacje: 8,71122859 × 1040

Opublikowano

Tego serwera juz dawno nie ma a potrzeba mi wypakowac ten pliczek bo mi cos nie idzie ;/

Proszę o wypakowanie bedzie limit + i 5 w profilu ;)

beton chyba nie po to pisał tuta, żeby teraz tobie rozpakowywać lol.


 

Opublikowano

I zacznie sie rozpakowywanie juz mnie to przestało bawic ale lap lajka za wstawkę

Szukam Ekipy / Gildii na s9 agronas czerwoni lv +35

Opublikowano

I zacznie sie rozpakowywanie juz mnie to przestało bawic ale lap lajka za wstawkę

Przecież przed tym shitem strasznie łatwo się zabezpieczyć.. :D

Co do tuta to nie skorzystam, zostanę przy normalnym extractorze.. :)

Opublikowano

Wypakujesz.

@UP

Shejn by dał to w spoiler...

@Down

Nom, więcej nowości, a na pl to syf jest.

@Edit

Co jak co, ale linka do oryginalnego tematu nie ma ; ).

 

próbowałem, nadal pliki mają błąd crc jak przy zwykłym pakerze

Znawca
Opublikowano

Xenox nie mial plikow eix,fileextractor.py je wyciagnal

 

mamy odpalonego klienta wybieramy

79035044.png

otwieramy plik fileextractor.py poczym klikamy

72781755.png

 

 

odpalil nam sie fileextractor.py w kliencie

 

50711526.png

Gdy wybieram

fileextractor.py klikam script ausfuhren to nic się nie dzieje

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...