Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Reaktywacja Serwera RPG (Non-premium)(Klasy)(Rasy)(NPC)(LVL)


soloman981

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WIELKA REAKTYWACJA SERWERA



s5no.png



INFO
IP:5.9.205.210:26514
ITEMSHOP: Tak
SERWER: 24/7



Co pojawi się na serwerze?

Na serwer zawita system Gildii oraz rozbudowany system PvP.
Podczas walki będziecie mogli używać tnt a nawet łupić fortece swoich wrogów.

================================================================
Dlaczego powinniście zagrać?

Świat będzie dosyć duży bo aż 6000x6000 kratek.
Mapa zawiera kilka ciekawych miejsc takie jak wyspy grzybowe,
wyspy oraz ogromny ocean pod którym będziecie mogli drążyć długie
tunele, budować tymczasowe skrytki oraz polować na innych wrogów.
Rozbudowany system PvP pozwoli wam poznać ilość życia waszego
wroga jeszcze przed zaatakowaniem. Dzięki temu będziecie mogli
dokładnie rozplanować swój atak. Na serwerze jest także system leveli.
W innych tematach dowiecie się czego możecie od niego oczekiwać.

================================================================
Co z netherem?

Nether też jest dosyć duży bo aż 2000x2000 kratek.
Możecie się tam spodziewać skomplikowanego systemu twierdz.
Mogę zagwarantować wam, że nigdy nie zabraknie tam
mobspawnerów czy skrzynek z przedmiotami.
Dodatkowo nie powinno być w nim dosłownie żadnych lagów.
Mapa w netherze jest całkowicie zrenderowana.

================================================================
Co z administracją?

Na serwerze opiekunami zostaną Hastexe, oraz Soloman981.
Junior Adminem, póki co zostaje Saitovsky.

================================================================
Jak będzie działał system gildii?

Będziecie mogli rywalizować między gildiami na punkty.
Najlepsze gildie będą nagradzane odpowiednio w opisanym
później konkursie. Za równo założenie gildii jak i przejęcie terytorium, będzie kosztować pieniądze.

================================================================
Jak zdobyć wirtualną walutę?

Aby wam urozmaicić zdobywanie zasobów na gildie,
walutę tą będziecie mogli zdobyć m.in poprzez: zabijanie potworów, kopanie, oraz zakup w sklepie online.



MC-SOPLICA

hvbz.png

  • Odpowiedzi 707
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

tak jak powiedzialem dodaje zdjecia z serwera spawn i zamek mrocznych

 

2012-07-28_03.13.12.png

 

MrocznyTron.png

 

MrocznyZamek.png

 

To co tutaj widzicie moze ulec zmianie do momentu otwarcia serwera

Opublikowano

za niedlugo bedzie data otwarcia serwera

Ja osobiście czekam na serwer... Nie zapomnij wgrać NoCheat+ i Orebfuscatora przed startem. Jestem także chętny do pomocy :D Obojętnie przy czym, byle nie administracji, mogę pomóc przy budowie za darmo (potrafię budować).

Jeżeli jesteś zainteresowany to pisz, burdelu nie zrobię i da się ze mną dogadać, przez skype lub ts3. Lat 17 ;)

2w4gxes.jpg

Opublikowano

Fajnie że nasz server się podoba, miło mi z tego powodu. Już niedługo (za 2 - 3 dni - albo szybciej) powstanie filmik promujący server, so stay tuned :)

Opublikowano

Opis tak mnie zaciekawil ze nie moge sie juz doczekac

U elfów świetlistych można dodać opcje że mogą być PRAWIE niewidzialni przy drzewach oraz ułatwic im wchodzenie na drzewa

Opublikowano

Moje propozycje pod nazwy : Anizaria , Lamboda , Kalimdor , Silenna , Kalamon , Eulana . - nie które z nich to 'neologizmy' !

A teraz Polskie nazwy :) : Dolina Śmierci ( tylko 1 nie miałem pomysłów) :(


Wróciłem.
664501451058467508490.png

Opublikowano

Nazwy raczej polskie, chyba ze ktoś rzuci jakąś która bedzie naprawde fajna, mnie sie podoba EpicRPG jak ktoś napisał wyżej, jezeli macie jakies propozycje co do serwera to piszcie, chcemy zeby to wam sie przyjemnie grało :)

Opublikowano

Moja druga propozycja :

Kraina Świtu i Nocy , Malowniczy Świat , Wojna Stulecia :D , Pogrzebani Naaaaaaaa Wieki ( tylko Na ale dla efektu troche dodalem aaaaaa :D )


Wróciłem.
664501451058467508490.png

Opublikowano

Kiedy otwieracie serwer jeszcze na takim nie bylem poniewaz jest on jedyny w swoim rodzaju mam dosyc tych fb lub survivali z frakcjami itd. ten serwer jest pierwszym na którym są 2 frakcje dołaczamy do nich i gramy nie ma ze kazdy moze sobie stworzyc wlasna frakcje albo odejsc w kazdej chwili

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...