Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zawieszenie konta na yt - minecraftblow *Bujdy czy Prawda?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć w tym temacie możecie pisać wszystko co dotyczy zawieszenia konta po przez minecraftblow . Po co mi to? Bo sam chciałbym wiedzieć czemu to się stało . Słyszałem plotke , że z tym związany jest buraczek , ale nie jestem pewien. Możecie jeszcze tego niewiedzieć bo niedawno blow usunął filmik , w którym powiedział , że zawiesza konto na yt

1361453243-U739101.png



Opublikowano

Zawiesza na jakiś czas : D A ja mu pracę wysyłałem ^^.

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

Po tym filmiku MinecraftBlow zawiesił swój kanał ;) Ja jestem za Burakiem

I hope life teach you good... I hope...

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/685937-zawieszenie-konta-po-przez-minecraftblowa-bujdy-czy-prawda/

 

Po ch*j drugi taki sam temat? Pod jego filmikami płaczcie, tutaj większość ludzi ma w dupie jakiegoś kolejnego zagrajmera z majnsrafta...

Wszyscy się chwalą, to i ja się pochwalę:

 

PC:
  CPU: 
Intel Core i7 6700K @ 4.5GHz
  COOLER: SilentiumPC Fortis 3 v2
  MOBO: MSI Z170A-G43 Plus
  RAM: 2x8GB HyperX Fury Black 2400MHz CL15
  GPU: Palit nVidia GeForce GTX1070 JetStream @ 2012MHz/4004MHz
  AUDIO: AIM SC808
  SSD: Goodram Iridium Pro 240GB
  HDD: Western Digital Caviar Blue 1TB 
  PSU: SilentiumPC Enduro FM1 550W
  CASE: SilentiumPC Pax M70 Pure Black v2
  OS: Windows 10 Pro 64bit

PERYFERIA:
  Monitor: 
Eizo EV2450
  Audio: Technics SA-AX540 + Altus 110 (modyfikowane) + Superlux HD681EVO + Brainwavz M1
  Klawiatura: SPC Gear GK530 RGB Kalih Brown
  Mysz: A4Tech Bloody Blazing A90
  Podkładka: A4Tech Bloody B-081 
  Gamepad: Microsoft Xbox One Wireless Controller + Asus BT400
  Drukarka: Brother MFC-7460DN
  Kamerka: Logitech C270

LAPTOP:
  Model: 
Lenovo ThinkPad X230
  CPU: Intel Core i5 3210M @ 2,5GHz
  GPU: Intel HD4000
  RAM: 2x4GB Samsung 1600MHz
  SSD: Samsung PM830 128GB
  SCREEN: 1366x768 IPS, matowy
  3G: Ericsson H5321 gw
  BATTERY: Lenovo 9 Cell Extended Life Battery 44++

 
Opublikowano

Sorry masz racje . Ten drugi temat mi się nie wyświetla w profilu więc myślałem , że miałem buga przy zakładaniu go i że się nie stworzył. Jednakże się myliłem

1361453243-U739101.png



Opublikowano

Blow zawiesz swoją działalność na yt poniewaz czuje sie już dobity tymi hejtami itp niema wiary, ale mam nadzieje ze wiara mu szybko wróci

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Blow zawiesz swoją działalność na yt poniewaz czuje sie już dobity tymi hejtami itp niema wiary, ale mam nadzieje ze wiara mu szybko wróci

 

Jedynym hejtem jest tylko ten cały "BlowSroł"

Opublikowano

Ale Wy macie za przeproszeniem nasrane w głowach... Minecrafta na yt oglądać? Ściągnijcie i sami grajcie jak już musicie. Mam kuzyna takiego jak Wy... Majnsraft tak mu banie zrył, że o niczym innym nie potrafi mówić... Ma jakieś 10 lat. Ostatnio mi wszystkie wersje minecrafta (nie wiem po co) wyrecytował z pamięci... Jak go zapytałem czy tak dobrze zna tabliczkę mnożenia, to mnie zapytał po co...

 

Masz szczescie ze to kuzyn, ja mam brata pod jednym dachem : > Tak samo jak twoj kuzyn moze wyrecytowac mi wszystkie wersje, mody, ludiz na yt ktorzy twoarza te filmiki i wiele wiele innych. Co nie odejdzie od kompa po 12 godzinnym game to zaczyna opowiadac jakiego to on sripera nie spotkal, ile on to swin zaszlachtowac czy nawet ile tych jebanych kamieni wykopal. Ma 11lat, w wakacje gra odkad wstanie az do 23. Raz wstaje o 7 raz o 10 ... Powiedzcie mi czy to jest madre? Czy ta gra jest madra? Rozumiem, pograc sobie chwile tam nie wiem pokopac ten kamien zmurowac sobie domek czy cos. Ale zeby siedziec 12 godzin przed ta gra to dla mnie przesada, jakby tam byla jakas glebsza dynamika ... ni chuja. Ja, wielu uzytkownikow rowniez, bym nie dal rady ... Siedziec 12 godzin przed monitorem, na ktorym masz na jednej polowie okienko z minecraftem a na drugiej yt i filmiki debilowatych ludzi ktorzy sobie by mogli konia zwalic przy tym ze zabili moba.

 

 

Pozdr.

 

 

P. s. - Jest to moj osobisty poglad, jesli sie z nim nie zgadzasz jestem otwarty na twoje krytyke.

 

 

P. s. - Po co 2gi temat?

61093c6efb.png

 

Opublikowano

Sorry masz racje . Ten drugi temat mi się nie wyświetla w profilu więc myślałem , że miałem buga przy zakładaniu go i że się nie stworzył. Jednakże się myliłem

 

po to

 

Niech ktoś zamknie ten drugi temat .

 

@up to samo napisałeś w moim drugim temacie

1361453243-U739101.png



Opublikowano

po to

 

Niech ktoś zamknie ten drugi temat .

 

@up to samo napisałeś w moim drugim temacie

 

Ja sie ciebie pytam PO CO ci drugi temat? : o

 

i Tak napisalem to samo bo co innego mialem napisac? Taki sam temat, taka sama wypowiedz <"Kropka">

61093c6efb.png

 

Opublikowano

Blow leci tylko na kase. Nigdy go nie oglądałem i nie zacznę. Według mnie ma swoich widzów w dupie i robi ich w tzw. Balona. Z tego co wychodzi z filmiku Buraczka sra co chwilę proźbami o łapki itp.

Opublikowano

Szymcio za wypowiedź łapie plusa ;) A tak offtopując, myślę, że jedyny kto się nie sprzedał na YT to legendarny Wonziu ;) i tylko przy nim zostanę

I hope life teach you good... I hope...

Opublikowano

Ten MineSraft nasrał w głowie chyba każdemu na tym świecie.Niewiem poco wy w to gracie <_< -.-

1340225732-U353817.png

Sygna by Vantos

:) Thx :P

 

Beliar12 najlepszy Mod!

 

 

Members|Kid Mod Nostale|Moderator Nostale

 

Opublikowano

Mam już dosyć polskiej sceny YouTube, jak nie kłótnie Shoguna z Rockiem, to Buraczek z inną osobą, po prostu myślą, że są lepsi, cały yt zasyfiony jest praktycznie kilkoma osobami i ich życiem, w 3/4 to jest Minecraft.

Większość osób i tak jest opanowana przez swoich wielkich youtuberów, którzy ,,nakazuą im co mają robić ''. W szczególności wszystko się kręci wokół kasy, bo przy 100 tyś widzach jest ona ogromna.

Opublikowano

Wchodzę na główną stronę yt, zanim się zaloguję co widzę? 3/4 filmów to ten minecraft... Jak można to oglądać? Do k*rwy nędzy przecież to jest pół godziny układania bezsensownego klocków! Dałbym sobie głowę uciąć, że widzowie tych całych majnsraftowców w ten czas sami by coś fajnego zrobili. Marnowanie czasu...

Tak jak wcześniej pisałem... Macie po prostu ładnie nasrane w głowach. I to porządnie.

Wszyscy się chwalą, to i ja się pochwalę:

 

PC:
  CPU: 
Intel Core i7 6700K @ 4.5GHz
  COOLER: SilentiumPC Fortis 3 v2
  MOBO: MSI Z170A-G43 Plus
  RAM: 2x8GB HyperX Fury Black 2400MHz CL15
  GPU: Palit nVidia GeForce GTX1070 JetStream @ 2012MHz/4004MHz
  AUDIO: AIM SC808
  SSD: Goodram Iridium Pro 240GB
  HDD: Western Digital Caviar Blue 1TB 
  PSU: SilentiumPC Enduro FM1 550W
  CASE: SilentiumPC Pax M70 Pure Black v2
  OS: Windows 10 Pro 64bit

PERYFERIA:
  Monitor: 
Eizo EV2450
  Audio: Technics SA-AX540 + Altus 110 (modyfikowane) + Superlux HD681EVO + Brainwavz M1
  Klawiatura: SPC Gear GK530 RGB Kalih Brown
  Mysz: A4Tech Bloody Blazing A90
  Podkładka: A4Tech Bloody B-081 
  Gamepad: Microsoft Xbox One Wireless Controller + Asus BT400
  Drukarka: Brother MFC-7460DN
  Kamerka: Logitech C270

LAPTOP:
  Model: 
Lenovo ThinkPad X230
  CPU: Intel Core i5 3210M @ 2,5GHz
  GPU: Intel HD4000
  RAM: 2x4GB Samsung 1600MHz
  SSD: Samsung PM830 128GB
  SCREEN: 1366x768 IPS, matowy
  3G: Ericsson H5321 gw
  BATTERY: Lenovo 9 Cell Extended Life Battery 44++

 
Opublikowano

wszedłem na jego kanał i dodał jakiś film z wyjaśnieniami 18 godzin temu.

ja myślałem że w minecrafta nie gra już nikt poza podstawówką, a z tego shitu są jeszcze lets playe jakieś? o.O

fs_overall.png

Opublikowano

wszedłem na jego kanał i dodał jakiś film z wyjaśnieniami 18 godzin temu.

ja myślałem że w minecrafta nie gra już nikt poza podstawówką, a z tego shitu są jeszcze lets playe jakieś? o.O

Granie graniem, bo można się przy tym dobrze bawić, ale oglądanie innych jak grają? Rozumiem, są zakompleksione dzieci, które oglądają gry, które im nie idą... Ale minecraft? Przecież to działa na wszystkim... I niestety, ciągle yt jest zaśmiecane minecraftem...

Wszyscy się chwalą, to i ja się pochwalę:

 

PC:
  CPU: 
Intel Core i7 6700K @ 4.5GHz
  COOLER: SilentiumPC Fortis 3 v2
  MOBO: MSI Z170A-G43 Plus
  RAM: 2x8GB HyperX Fury Black 2400MHz CL15
  GPU: Palit nVidia GeForce GTX1070 JetStream @ 2012MHz/4004MHz
  AUDIO: AIM SC808
  SSD: Goodram Iridium Pro 240GB
  HDD: Western Digital Caviar Blue 1TB 
  PSU: SilentiumPC Enduro FM1 550W
  CASE: SilentiumPC Pax M70 Pure Black v2
  OS: Windows 10 Pro 64bit

PERYFERIA:
  Monitor: 
Eizo EV2450
  Audio: Technics SA-AX540 + Altus 110 (modyfikowane) + Superlux HD681EVO + Brainwavz M1
  Klawiatura: SPC Gear GK530 RGB Kalih Brown
  Mysz: A4Tech Bloody Blazing A90
  Podkładka: A4Tech Bloody B-081 
  Gamepad: Microsoft Xbox One Wireless Controller + Asus BT400
  Drukarka: Brother MFC-7460DN
  Kamerka: Logitech C270

LAPTOP:
  Model: 
Lenovo ThinkPad X230
  CPU: Intel Core i5 3210M @ 2,5GHz
  GPU: Intel HD4000
  RAM: 2x4GB Samsung 1600MHz
  SSD: Samsung PM830 128GB
  SCREEN: 1366x768 IPS, matowy
  3G: Ericsson H5321 gw
  BATTERY: Lenovo 9 Cell Extended Life Battery 44++

 
Opublikowano

Codziennie jak wchodze na YT to cały czas jest zawalone filmami MineSraftem.Teraz też jak wbiłem to jest ''Let's play MineSraft,MineSraft Herobrine ''itp do dupy filmiki tak ludzie zarabiają na tej grze <_< <_< <_<

1340225732-U353817.png

Sygna by Vantos

:) Thx :P

 

Beliar12 najlepszy Mod!

 

 

Members|Kid Mod Nostale|Moderator Nostale

 

Opublikowano

Możecie nie grać w minecrafta , ale po co tak krytykujecie tą grę ? Nie spodobała się wam ta gra , no ok , ale dlaczego o psujecie innym zabawe. Bo na przykład ktoś sam by chciał się dowiedzieć jaki to jest minecraft , a nie usłyszeć to od ludzi którym minecraft się nie podoba. Mam nadzieje , że ci co nie grają , a myśleli o tym , żeby zagrać w minecrafta i przeczytali posty up'ów nie są takimi debilami , niepotrafiającymi sami sobie wyrobić opini na temat jakiejś gry , tylko wierzą w to co mówią osoby trzecie.Jeden chcę grać w Tibie , a drugi w Margonem i innym ch*j do tego! Po za tym troche wychodzimy , z tematu tematu (masło maślane :P) , ponieważ mieliśmy dyskutować o blowu. Cześć up'ów ma troche racji , ludzie zamiast samemu dowiedzieć się o grach np. minecraft spędzają większość czasu przy PC oglądając ludzi grających w owe gry. Jakby nie było nic ciekawszego niż patrzenie jak ktoś gra!

1361453243-U739101.png



Arcymistrz
Opublikowano

Codziennie jak wchodze na YT to cały czas jest zawalone filmami MineSraftem.Teraz też jak wbiłem to jest ''Let's play MineSraft,MineSraft Herobrine ''itp do dupy filmiki tak ludzie zarabiają na tej grze <_< <_< <_<

Odezwal sie ten co gra w NosTale ;)

Juz wole Minecraft;a niz te dzikie buzie i zabijanie dyń ;*

 

Kazdy gra kto w co chce, jednemu sie spodoba drugiemu nie. i co z tego ze niektorzy ogladaj tego minecraft'a? ja np. ogladam, ale dlatego ze mozna sie posmiac z niektorych ludzi, cos podlapac, albo kreca inne serie a nie chce ktos byc w dupe, naprawde logiiiiika, jak wam sie nie podoba to wypierdalajcie do swoich dzialow i nawalacje o dyniach i myszach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...