Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

^^ LegiaWarszawa czy PoloniaWarszawa ?


PoWinglo

Kogo wolisz ?  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. ^^.^^

    • PoloniaWarszawa [te zje**]
    • LegiaWarszawa [Legia Warszawa Mistrzowie swiata ;p]
    • Wisla Krakow [Slaby zespol^^]

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

^^ nie o to chodzi legii bede zawsze kibicowal ^^ ale legie kazdy zna a nawet nigdy nie slyszalem zespolu ArkaGdynia

 

facepalm.jpg

rydah for life

Opublikowano

@up to naucz się szacunku dla języka Polskiego, i WON DO SŁOWNIKA!

13759664181.jpg




' To czysty hip-hop, co będzie trwał wiecznie,

Masz tylko moment by go poczuć, więc spiesz się

Prawdziwy hip-hop, co będzie trwał wiecznie.

Do zobaczenia wkrótce u ciebie w mieście! '

Opublikowano

@up mały? :O. Przez kabel to se możesz spinać. Chociaż nie, dzieci nie biję ;)

13759664181.jpg




' To czysty hip-hop, co będzie trwał wiecznie,

Masz tylko moment by go poczuć, więc spiesz się

Prawdziwy hip-hop, co będzie trwał wiecznie.

Do zobaczenia wkrótce u ciebie w mieście! '

Opublikowano

GieKSa & Górnik

 

@Endymion_

 

 

A za to to cie kurwa ukrzyżują -,-

 

Weź wydymiona i idźcie śledzie łowić

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Zaglebie Lubin

Suois

 

Szukam osoby do wspólnej gry na prywatnych serwerach metin2, wiecej informacji na Prywatnej Wiadomości

:)

Opublikowano

^^ nie bede sie uczyl szacunku do innych drozyn lubie tylko 3 kluby 100% 3 zawodnicy 100% ale na Polonie ja sram ^^

 

 

To się tego szacunku naucz -,-

Gdyby jakaś grupka kiboli Poloni usłyszała co mówisz o ich ukochanym zespole to ty byś srał ze strachu...

Ale widzimy tu przykład sezonowca mogę się założyć, że jeszcze rok tmeu był za Barcą ale po wygraniu ligi przez RM zmienił klub...

 

Co do tematu : Żółto-Czerwona jest tylko nasza KORONA :D

Opublikowano

To się tego szacunku naucz -,-

Gdyby jakaś grupka kiboli Poloni usłyszała co mówisz o ich ukochanym zespole to ty byś srał ze strachu...

Ale widzimy tu przykład sezonowca mogę się założyć, że jeszcze rok tmeu był za Barcą ale po wygraniu ligi przez RM zmienił klub...

 

Co do tematu : Żółto-Czerwona jest tylko nasza KORONA :D

 

Taa? Bo ja znam trochę inną przyśpiewkę :

Żółtoczerwona, kielecka kurwa korona :)

PS. Gdzie macie flagi? ;>

 

 

Mnie już nic nie zdziwi, każdy klub od zawsze spinał się gdy słyszeli "Legia".

Kompleks Stol.gificy trudny do wyleczenia, co ? :)

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

PoWinglo

coraz bardziej utrzymujesz mnie w przekonaniu że jesteś typowym sezonowcem. Real wygrał ligę - lol je*ać Barce bo to słabiasy a Messi to ciota. Tak samo w tym temacie, zero szacunku do innych klubów, także gratuluję "wielki" fanie footballu.

mg7k04q.jpg

Opublikowano

@Up Serio taki spam i temat do obelg, zostawiasz otwarty :O?

@Topic

Wg. mnie najlepszy klub to Mistrz Polski WKS Śląsk Wrocław ;)

Opublikowano

Taa? Bo ja znam trochę inną przyśpiewkę :

Żółtoczerwona, kielecka kurwa korona :)

Popatrz, bo ja jeszcze inną.

"A LEGIA LEGIA KURCZAK

LEGIA WARSZAWA STARYM KURCZAKIEM JEST"

rydah for life

Opublikowano

Popatrz, bo ja jeszcze inną.

"A LEGIA LEGIA KURCZAK

LEGIA WARSZAWA STARYM KURCZAKIEM JEST"

 

kur** tam nawet rymu nie ma nie wiesz chyba co to rym kolego

 

O27YtNI4.jpg

O27YtNI4.jpg

kur** ty to masz glowe chora zeby legii nie lubic kur** jeb Polonie a dla legii szacun :P dawac like :D

Opublikowano

kur** tam nawet rymu nie ma nie wiesz chyba co to rym kolego

 

 

 

kur** ty to masz glowe chora zeby legii nie lubic kur** jeb Polonie a dla legii szacun :P dawac like :D

 

lol, propsy, ze jestes az takim duzym debilem, dawno takiego nie widzialem : o

"Matka mowiła - kochasz to, to kochaj konsekwentnie."

 

Swist1.png

Putin is putting puding

Opublikowano

To się tego szacunku naucz -,-

Gdyby jakaś grupka kiboli Poloni usłyszała co mówisz o ich ukochanym zespole to ty byś srał ze strachu...

Ale widzimy tu przykład sezonowca mogę się założyć, że jeszcze rok tmeu był za Barcą ale po wygraniu ligi przez RM zmienił klub...

 

Co do tematu : Żółto-Czerwona jest tylko nasza KORONA :D

 

powiem ci cos ja od 4 latach kibicowalem CR7 a jak doszedl do RM zaczalem kibicowac RM niestety taki jestem ^^ ty nie gadaj takich bzdur

 

i po zatym to jest temat Legii a nie RM wiec jeb z tym postem sie

Opublikowano

Liczymy błędy ortograficzne ? Albo nie bo tydzień mi zleci . Wiesz że w języku polskim istnieją wielkie litery od których się zdanie zaczyna i kropki którymi zdania się kończy ? Kibicuje Widzewowi Łódź ale mam szacunek do tych co kibicują np. Arce , Legii . Lechowi , Polonii , itd. Od kiedy kibicuje się tylko zawodnikowi a nie całej drużynie ? To pokazuje jakim sezonowcem jesteś bo np. Ronaldo przeszedł z Manchesteru do Realu to kibicujesz Realowi z drużyną się jest na dobre i na złe a nie bo dobry zawodnik przeszedł do innej drużyny to będę jej kibicował .

1358177528-U70874.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...