Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk 24/7][1.3.1][20 slotow][Survival+RPG][non-premium]Azuma Craft[Polski serwer]


AzumaCraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

263y.png

 

 

Adres IP: s39.mineserv.eu:17837

Wersja: 1.3.1

Status:buddy_online.gif

Typ serwera: Połączenie Survival i RPG

Potwory i zwierzęta: Na mapie pojawiają się zarówno potwory jak i zwierzęta

Player vs Player (PvP): Możliwe wszędzie poza spawnem

Typ serwera: Hybryda

Premium: Tak

Non-Premium: Tak

Sloty: 20

Whitelist: Nie

Nether: Tak

Ender: Tak

Wgrane Pluginy:

 

Orebfuscator - Anty X-ray.

AppleTree - Dodatkowa szansa dropu Jablka i Zlotego Jablka z drzew.

WorldEdit - Narzędzie przydatne administracji przy edycji swiata.

NoCheatPlus - Anty speed hack,aurakill etc.

WirlessRedstone - Bezprzewodowy czerwony proszek.

Vault - Waluta na serwerze.

PermissionEx - Uprawnienia uzytkownikow serwera.

FigAdmin - Dodatkowe narzedzie pomocnicze administracji.

TreeAssist - Realistyczne ścinanie drzew.

WorldGuard - Dzialki.

Automessage - Informator serwerowy.

iConomy - Dodatek do Vault i Jobs.

xAuth - Rejestracja i Logowanie na serwer.

WorldSaver - Zapisywanie świata co określony czas.

FalseBookCore - Mechanizmy z tabliczek (windy, mosty, bramy).

SimpleClans - Zakładanie gildii/klanu na serwerze.

FalseBookCart - Dodatek do FalseBookCore.

Essentials - komendy dla administracji i graczy.

EssentialsProtect - Dodatek do Essentials.

FalseBookChat - Dodatek do FAlseBookCore.

EssentialsSpawn - Dodatek do Essentials.

FalseBookBlock - Dodatek do FalseBookCore.

AZRank - Nadawanie przez admina rang i uprawnień.

LWC - Zabezpieczanie Skrzynek,Drzwi,Guzików,Dźwigni etc.

FalseBookIC - Dodatek do FalseBookCore.

EssentialsChat - Dodatek do Essentials.

FalseBookExtra - Dodatek do FalseBookCore.

 

INSTRUKCJA REJESTRACJI:

Po udanym wejściu na serwer wciskamy T i wpisujemy /register hasło

gdzie zamiast hasło wpisujemy nasze hasło na przykład /register qwerty

Po rejestracji koniecznie zrób relog!!!

INSTRUKCJA LOGOWANIA:

Po udanym wejściu na serwer wciskamy T i wpisujemy /login hasło

gdzie zamiast hasło wpisujemy nasze hasło na przykład /login qwerty

INSTRUKCJA OTRZYMANIA KAJUTY:

Jeżeli gracz niechce budować domu, a chce mieć własny kąt

wybiera numer wolnej kajuty i pisze do Rikimaru/Freeze

który numer kajuty chce dostać.

Kajuta zawiera:

4 Podwójne skrzynie

1 pojedyńczą skrzynie

4 Piecyki

1 Stół rzemieślniczy

1 Łóżko

Można mieć tylko 1 kajute!!!

Gracz nieobecny dłużej niż tydzień, traci kajute!!!

Brak możliwości rozbudowy bądź łączenia Kajut!!!

INSTRUKCJA OTRZYMANIA DARMOWEGO CUBOIDA (10x10):

Gracz zaznacza obszar o rozmiarach 10x10

następnie pisze do Rikimaru/Freeze z prośbą o działkę.

Można mieć tylko 1 darmową działkę!

Standardowe flagi to:

- creeper-explosion DENY

- enderman-grief DENY

Działek nie wolno łączyć

INSTRUKCJA OTRZYMANIA RANGI VIP:

Gdy gracz zdecyduje jakiego chce kupić VIP'a

wysyła SMS o treści AP.MSV na numer:

79068 - [Koszt:11.07zł/Miesiąc] Działka 30x30

91958 - [Koszt:23.37 zł/Miesiąc] Działka 40x40

92578 - [Koszt: 30.75 zł/Miesiąc] Działka 50x50

Można mieć nieograniczoną* liczbę działek!

Standardowe flagi to:

- creeper-explosion DENY

- enderman-grief DENY

- pvp DENY

- spawn-deny

* - Jeżeli gracz chce mieć więcej niż 1 działkę, wtedy opłata za VIP jest mnożona przez ilość działek.

CO GRACZ ZYSKUJE KUPUJĄC VIP:

Gracz kupując VIP na naszym serwerze, zyskuje pewność

że w przypadku resetu mapy nie straci tego co wybudował.

Takie rozwiązanie jest lepsze niż dawanie graczom za VIP

jakiś stacków itemów, czy jakieś dodatkowe przywileje

które powodują nierówną grę.

INSTRUKCJA ZAKŁADANIA KLANU:

Aby założyć klan wpisujemy /clan create tag name

tag - Skrot nazwy klanu widoczny w czacie.

name - Pełna nazwa klanu widoczna po wpisaniu /clan list

Przykład: /clan create PoS PiratesOfCaribean

Następnie gracz wpisuje /verify tag

tag - ten sam co podany przy /clan create tag name

reszta komend dostepna jest pod komenda /clan

 

teamservera.png

 

 

[Właściciel] Rikimaru (GG:44000012)

 

 

Screeny z gry:

 

Tutaj zaczynamy:

tuzaczynamy.jpg

Tutaj naprawiamy nasz oręż:

tunaprawimynaszsprzet.jpg

Tutaj możemy czuć się bezpiecznie:

tumozemyczucsiebezpiecz.jpg

Tutaj możemy kupić coś do jedzenia:

tumozemykupiccosdojedze.jpg

Miasteczko portowe do zwiedzenia:

miasteczkodozwiedzania.jpg

Bardzo serdecznie zapraszam!

 

 

!!!Uwaga aktualizacja!!!

 

Na serwerze został usunięty plugin Citizien oraz Jobs a w jego miejsce dodany Chestschop to znaczy że:

Na serwerze pojawiły się następujące miejsca:

 

Przechowalnia [/warp przechowalnia]:

Tutaj możecie przechowywać najcenniejsze przedmioty, tylko Wy je widzicie. [limit: 27 przedmiotów]

 

Sklep [/warp sklep]:

Tutaj możecie kupić podstawowe surowce budowlane, oraz pozbyć się innych surowców budowlanych

 

Ciucholand [/warp ciucholand]:

Tu możecie sprzedać stare części zbroi i kupić nowe

 

Świat barw [/warp swiatbarw]:

Tu możecie kupić i sprzedać każdy rodzaj barwnika

 

Złota rączka [/warp zlota raczka]:

Tutaj możecie naprawić każdy item, któremu zostało mało wytrzymałości.

 

Megamajster [/warp megamajster]:

Tutaj możecie kupić wszystkiego rodzaju narzędzia.

 

Zbrojownia [/warp zbrojownia]:

Czyli to co lubimy najbardziej miecze i łuki :>

 

Mam zamiar dodać jeszcze:

 

Rybak - Tu kupicie wędke, oraz łódź.

Młyn - Tu kupicie mączke kostną i przenice

i wiele wiele innych rzeczy...

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ale co tu trudnego jest ? Że nie daje diaxów i innych rzeczy ? Już nawet Anty X-ray'a odinstalowałem aby było łatwiej...łatwiej jużsięnie da...=/

Opublikowano

Oooo nareście serwer działa,wbijam ;D

 

gorszego serwa nie widziałem , zrobili statek i myślą ,że to wszystko. Nawet regulaminu nie ma

Jak nie potrafisz grać na survivalu to sie nie udzielaj,regulamin to Ty powinienes znać na pamięć...

Opublikowano

Przeczytaj to zanim wejdziesz na serwer!!!

Na serwerze nie ma cuboidow. Każdy gracz ma prawo do 1 kajuty.

Jeżeli jakiś gracz bardzo chce cuboid,zmuszony bedzie zapłacić 50gr. za metr kwadratowy.

Oczywiście gracz ma prawo budować co chce i gdzie chce, na własne ryzyko.

Jeżeli ktoś nie potrafi grać na survivalu, niech nawet tu nie wchodzi.

Opublikowano

Serwer ogólnie spoko (Jeśli nie ma właściciela

Rikimaru ) Juz wyjaśniam dlaczego tak wiec Administrator serwera Polubił jednego gracza spoko wszystko bylo by ok gdyby nie do że mu pomaga.... Nie dosc ze gdy zabiliśmy jego pupilka (co powinno być dozwolone ponieważ nie był nowym graczem i miał eq ) to administrator bez powodu wszystkich nas pozabijał ale oczywiście wiecie kogo ) Ju nie zabił i Nawet nie uraczył zbanowac albo chociaż dać kicka za Fly Hacka....

WIEC JESLI CHCECIE ZEBY WAS ZABIJANO BEZ POWODU SMIAŁO WBIJAĆ !!!!!!!!!!! : )

Opublikowano

Zabiłem was bo [Moderator]Vergil otworzyl drzwi od jego domku i ich nie zamknal,a wy weszliscie mu do domu, zabiliscie go i zabraliscie itemy...

Co do sformułowania "Jeżeli nie potrafisz graćna survivalu, nawet tu nie wchodź" bardziej mi chodziło o to,że tu admin nie daje itemów i świat jest w pełni tworzony przez graczy...

Pozatym ja sie nie znizam do poziomu klonowania itemow jak Wy...Za głupote zostaliście ukarani.

Opublikowano

Dodałem możliwość otrzymania darmowej działki 10x10, aby otrzymac taka dzialke zaznaczacie teren 10x10 i piszecie mi na GG z prosba o dzialke.

 

PS: Działki proponuje stawiać jak najdalej od spawnu, aby nie było płaczu że ktośwam sie do niej warpuje i zabija was.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...