Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Generowanie Dungenów, Biologa, EQ na start i inne!


Lyons

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Eh wypierdol to i nie utrudniaj ludziom życia

 

Ten dungeon nie będzie działał na grupę.

 

mob.spawn. Dla jednej osoby zrespi mobki a jak wejdą dwie osoby to ilość tych mobów podwoi następnie prze teleportuje tylko tą osobę która zabiła moba.

 

Żegnam. Wszystko kopiuj wklej. Rzygam tym

Opublikowano

NIe chcesz nie musisz korzystać z tego.

 

Ps ten dungeon nie jest mój... Ktoś podał na mpc i wszyscy pisali że działa więc...

Metin2 To zło! Koniec z tworzeniem serwerów! Czas na publikowanie rzeczy!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@UP:

 

Po pierwsze jest to nie możliwe że strona pobiera Ci dane z komputera ponieważ taka funkcja jest nie dostępna. Chyba że pobierzesz plik na komputer w tedy on może Ci coś tam zmajstrować.

Po drugie sprawdzałem i mi nic jakoś się jeszcze nie stało

Po trzecie rozmawiałem kilka dni temu z autorem na ts'ie i wspominał że za jakiś czas będzie robił jakąś aktualizację

Opublikowano

Cieszę się że się podoba i komuś się to przyda. Licznik odwiedzeń dam na ip, lecz nie wiem jak jeszcze zrobię. Chyba dam baze danych z ip, czyli 1ip=1 zaliczenie na stałe lub czasowe.

 

po co sobie utrudniać życie ;O

i zamulać sobie bazę danych...

 

po to masz cookies (ciasteczka)...

 

generator max_lvl (diffa)

 

Wygenerowano Przez http://quentus.pl
0008EF2E: 43 2A2
0009554A: 43 2A2

 

max lvl 674

 

gz...zajebiście tylko że takie "2A2" bajta w hex nie ma, to jest liczba z systemu szesnastkowego...

raczej wygląda tak;

(02 2A) < to jest 674

 

FF <-- Więcej w 1 bajcie nie pójdzie

 

FF = 255 max liczba w 1 bajcie/

by zapisać większą liczbę np. 500 są to już będą 2 bajty (liczba z systemu szesnastkowego.1F4), (trzeba "odwrócić" bajt") czyli to będzie 01 F4

Opublikowano

@UP:

 

Posiadasz starą przeglądarkę ;P

 

Teraz tak patrze i mi wyskakuje że max wartość to 255;P

eiqg.jpg

 

Po za tym gadałem z Lyonsem na gg i pisał mi że opublikował to na razie dla testów. jak dostane unbana to opublikuje wszystko ;P

 

 

@Edit:

 

Co Ty pierdolisz? w hex jest nawet 2134 i nie musi to być 21 34 :)

Opublikowano

@UP:

 

Posiadasz starą przeglądarkę ;P

 

Teraz tak patrze i mi wyskakuje że max wartość to 255;P

eiqg.jpg

 

Po za tym gadałem z Lyonsem na gg i pisał mi że opublikował to na razie dla testów. jak dostane unbana to opublikuje wszystko ;P

 

 

@Edit:

 

Co Ty pierdolisz? w hex jest nawet 2134 i nie musi to być 21 34 :)

 

ta jesteś przekonany ?

zrób mi takiego diffa to pogadamy, a zapomniałbym pierw się naucz je robić

 

w hex masz 1 bajt "oddzielony", btw nie ma takiego bajta jak np. 2A2

Tylko 02 2A, ponieważ to są juz 2 bajty.

Pierw naucz się potem się wypowiadaj.

Opublikowano

@UP:

mtxs.jpg

 

Po za tym sam się podszkol, a nie zakres only metin, poczytaj o hexie, liczbą hex może być nawet 23FA Która oznacza: 9210

 

Sam się ucz ja nie potrzebuje nauki ;)

Jeżeli robisz difa to musisz dodać 0 jeżeli liczba jest od 1-9 + a-f ale Ty kurwa mylisz jakieś pojęcia z hex i na dodatek obrażasz mnie + ten algorytm...

Opublikowano

@UP:

mtxs.jpg

 

Po za tym sam się podszkol, a nie zakres only metin, poczytaj o hexie, liczbą hex może być nawet 23FA Która oznacza: 9210

 

Sam się ucz ja nie potrzebuje nauki ;)

Jeżeli robisz difa to musisz dodać 0 jeżeli liczba jest od 1-9 + a-f ale Ty kurwa mylisz jakieś pojęcia z hex i na dodatek obrażasz mnie + ten algorytm...

o japie.

ty nie dotego że nie umiesz hexa, to do tego czytać...

nie napisałem że nie może, tylko że nie ma takiej (4 cyfrowej), ponieważ bajt 23FA, nie zapiszesz tak w hex, bo on się składa z 2

a jeżeli z 2 to należy go odwrócić

liczba 9210 w systemie szesnastkowym = 23FA

liczba 9210 w hex = FA 23 // pomiędzy FA i 23 odstęp (dla idiotów wiadomość)

Opublikowano

to ja pierdykam, np liczba AF2 i nie musisz kurwa dodawać żadnego 0 by to była liczba w hex, hex to hex a bajty do difów to lekko przerobiony hex...

 

Ps. by znać cały algorytm hexa musisz być chińczykiem ^^

Opublikowano

0 musi być poniewaz bajt składa sie z 2 cyfr nie zjednej

F tylko 0F

zrób sobie jakiegokolwiek diffa to zobaczysz.

 

jakiś błąd jest..lol

 

@down

je tez cie nie rozumiem

 

jeżeli chcesz przeczytać "cytuj" jakiś błąd jest;/

Opublikowano

Mało co rozumiem z tego co napisałeś ale mniejsza.

 

W hex nie jest obowiązkowa liczba w 0 ale przy generowaniu difu już jest ^^ więc nie wiem na co się szarpiesz że potrzeba dodawać w hex 0 by była ta liczba algorytmem hexu

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...