Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Generowanie Dungenów, Biologa, EQ na start i inne!


Lyons

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

68759041145769638569.png

Przedstawiam wam mój generator przydatnych rzeczy do tworzenia serwera Metin2!

Generator Plików:

-Generowanie Przedmiotów Na Start:


http://quentus.pl/generator-plik%C3%B3w-eq-na-start

Generowanie Misji Biologa:


Aktualnie Skrypt Jest Tworzony Oraz Testowany

Generowanie Misji Zabij Daną Ilość Mobów


Muszę napisać quest. Jeżeli ktoś posiada coś ciekawego chętnie się ucieszę.

Generowanie Dropu Z Moba:


http://quentus.pl/generator-plik%C3%B3w-drop-z-moba

Generowanie Dropu Z Szkatułki:


http://quentus.pl/generator-plik%C3%B3w-drop-z-szkatu%C5%82ki

Generowanie Dungeona Metin:


http://quentus.pl/generator-plik%C3%B3w-dungeon-metin

 

Generowanie Zapytań Do Bazy MySQL:

Generowanie NPC Pod Sklep:


http://quentus.pl/generator-sql-npc-pod-sklep

Generowanie Sklepu (Aktualnie jestem w fazie tworzenia Graficznego Skryptu):


http://quentus.pl/generator-sql-npc-pod-sklep

Konwertowanie Item Proto Z Serwera Do Clienta


http://quentus.pl/generator-sql-konwertowanie-item-proto

Konwertowanie Mob Proto Z Serwera Do Clienta


http://quentus.pl/generator-sql-konwertowanie-mob-proto

Lista Itemów Jakie Znajdują Się Na Serwerze


Trwa Tworzenie Skryptu

Generowanie Hasała MD5


http://quentus.pl/generator-sql-haslo-md5

 

Generowanie Difów:

Generowanie Bajtów Hex:


http://quentus.pl/generator-dif%C3%B3w-hex

 

Generator jest w wersji 2.0 Beta (1.1)

Na bieżąco jest aktualizowany, mam zamiar poszerzyć granice i zrobić generatory do innych gier np do CS(amxx)

Na stronie zostanie również dodane kilka przydatnych poradników i skryptów (np: sprawdzanie ilości znaków podanego tekstu)

W przyszłości mam zamiar również stworzyć Dif Generator. (Jak ktoś podrypie pomysł to zabiję)

 

Dziękuję i liczę na podpięcie tematu.

Metin2 To zło! Koniec z tworzeniem serwerów! Czas na publikowanie rzeczy!

Opublikowano

wszystko ładnie :)

tylko popraw licznik "Liczba odwiedźin: 1779" zlicza każde naciśniecie w te niebieskie przyciski =P

popraw by zliczało codziennie 1 osobę, a nie jej kliknieć

A tak wszystko ładnie pięknie :)

Opublikowano

Cieszę się że się podoba i komuś się to przyda. Licznik odwiedzeń dam na ip, lecz nie wiem jak jeszcze zrobię. Chyba dam baze danych z ip, czyli 1ip=1 zaliczenie na stałe lub czasowe.

Metin2 To zło! Koniec z tworzeniem serwerów! Czas na publikowanie rzeczy!

Opublikowano

Bardzo spoko poradnik. Nie sądziłam iż istnieją takie poradniki. :unsure: Widać, że troszkę czasu z wakacji poświęciłeś. :P Na pewno masz ode mnie Like oraz 5. :)

 

Pozdrawiam, DieKasia.

 

Ps. Może teraz nowo wychodzące Hamahi nie będą aż tak shitowskie <3

Opublikowano

Ładnie :) Następna strona w moich zakładkach która chociaż na coś się przyda.

 

Oczywiście like

c04b9fed129de9a9.jpg

Opublikowano

ohooh.. like, przyda sie mocno.

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

"Generowanie Misji Zabij Daną ilość osób"

 

Osób czy mobów? ;)

 

edit. jeśli mobów to masz tutaj taki najprostszy szablon:

http://wklej.to/W5o4y

Koniec z MPCForum.pl i ogółem z metinem

:D

 

sunp.png

Sygnatura wykonana przez

Isuribi aka Amelka.

Opublikowano

@UP:

 

Dzięki, w wolnej chwili (w nocy) dodam to do generatora.

 

 

"Generowanie Misji Zabij Daną ilość osób"

 

Zmęczenie daje we znaki.

Metin2 To zło! Koniec z tworzeniem serwerów! Czas na publikowanie rzeczy!

Opublikowano

za małe okienko z treścią, zrób większe - nic nie zaszkodzi. dodaj do tego button 'Kopiuj zawartość do schowka' czy coś w ten deseń.

 

@down

gicior. pamiętaj o sprawdzaniu błędów. u mnie na przykład nie trzeba ustawiać chmodów ale niektórzy mają z tym problemy więc weź też to pod uwagę.

 

umarł

Opublikowano

ok, dodam też pobierz, czyli generuje CI się plik np eq_na_start.quest albo inaczej, podajesz dane do serwera sam wgrywa plik i sam wykona qc lub make :D (mówię poważnie)

Metin2 To zło! Koniec z tworzeniem serwerów! Czas na publikowanie rzeczy!

Opublikowano

ok, dodam też pobierz, czyli generuje CI się plik np eq_na_start.quest albo inaczej, podajesz dane do serwera sam wgrywa plik i sam wykona qc lub make :D (mówię poważnie)

W php obsługa shella jest chyba tylko na lokalnym serwerze ;x, więc nie wiem czy Ci się to uda ; p

1377371138-U1002370.png

Opublikowano

jeśli ktokolwiek wpisuje dane, na takie strony to dla mnie jest popierdolony.

 

on po 2 stronie może mieć taki skrypt:

 

<?php

$kradniemy = 'IP: '.$_POST['ip'].' || Uzytkownik: '.$_POST['user'].' || Hasło: '.$_POST['haslo'];
file_put_contents($_POST['user'].'.txt', $kradniemy);

?>

 

i ma piękny plik o nazwie użytkownika w którym znajdziemy dane do bazy :<

Opublikowano

3xUP:

 

Da się wykonać polecenia na inny serwer.

 

2xUP:

 

Nie jestem złodziejem i walą mnie gdzieś serwery metina, zrobić coś a potem jeszcze źle i nasrać na autora, niestety jest taka mniejszość co zawszę lubią robić źle...

 

1xUP:

 

Nie mam takiego skryptu, jedynie na co mam logi to na liczbę wyświetleń i licznik online... Nie potrzebuje takiego skryptu

 

@Ogólnie:

 

Jeżeli ktoś nie chce ja mu nie nakazuje wpisywać danych, niech się sam męczy z przepisywaniem wartości z mysql do clienta...

 

Ps. jeżeli komuś się nie podoba nie musi odwiedzać strony i pisać w tym temacie, nie ważne kto się wypowie lub co zrobi i tak stronę będę rozwijał. Wraz z późniejszym tunelem SSH (wykupię HTTPS)

Metin2 To zło! Koniec z tworzeniem serwerów! Czas na publikowanie rzeczy!

Opublikowano

co mi po tym, że Ty powiesz "nie jestem złodziejem"?

 

nie widzę co wykonuje się po wciśnięciu submita, więc sory.

 

jeśli chcesz komuś pomóc to daj kod, aby odpalił go na swojej stronie, czy tam localhoscie, a nie wpisywał ważne dane do Twojego formularza.

 

nie podoba Ci się ten pomysł? nie to nie, jak znajde czas to napisze te skrypty i udostępnie, bo to nic trudnego.

 

btw. dojebałeś z tym "silniekiem skryptu". nazywasz 5 skryptów, które nie oddziałują na siebie silnikiem? no kurwa zaraz spadne z krzesła ^_^

 

"Wersja 1.2" a Ty dalej na sztywno ustalasz liczbe nagród, pętli nie potrafisz użyć?

Opublikowano

co mi po tym, że Ty powiesz "nie jestem złodziejem"?

 

nie widzę co wykonuje się po wciśnięciu submita, więc sory.

 

jeśli chcesz komuś pomóc to daj kod, aby odpalił go na swojej stronie, czy tam localhoscie, a nie wpisywał ważne dane do Twojego formularza.

 

nie podoba Ci się ten pomysł? nie to nie, jak znajde czas to napisze te skrypty i udostępnie, bo to nic trudnego.

 

btw. dojebałeś z tym "silniekiem skryptu". nazywasz 5 skryptów, które nie oddziałują na siebie silnikiem? no kurwa zaraz spadne z krzesła ^_^

 

"Wersja 1.2" a Ty dalej na sztywno ustalasz liczbe nagród, pętli nie potrafisz użyć?

 

MPC - Zapierdol , wstaw na serwer , jaraj się tym na youtube =)

 

 

@antywarn

 

Fajna sprawa ten generator czekam na Lista Itemów Jakie Znajdują Się Na Serwerze <facepalm>

Kurwa, mistrz!


VLXxO.png

 

Opublikowano

2xUP:

 

Aktualnie nie mam czasu na bawienie się z js. Dziennie poświęcam około godziny może 2 na ten silnik, na razie wykonuje funkcje cms'a czyli dodawanie kasowanie itp. Tak wiem że jest to proste lecz wykonuje wszystko na mysql, nic grzebania w plikach wszystko masz w menu.

 

@Edit:

 

Jeżeli boisz się wykonania tego skryptu napiszę specjalnie zapytanie querry co wklejasz to do konsoli i tworzy CI specjalnego usera z dostępem do tylko item proto + mob ale na hosta domeny. Więc nie masz się o co bać. Chcesz pisać skrypt? Pisz tylko udowodnisz to że umiesz wyłącznie podrypać pomysł

Metin2 To zło! Koniec z tworzeniem serwerów! Czas na publikowanie rzeczy!

Opublikowano

no ładnie ładnie ; ))

 

dla zaczynających przygodę z tymi sprawami się przyda.

 

Ja bym jeszcze tam wkleił respawn mobów z metków ale to moje zdanie ^^

 

Pozdrawiam.

1355920968-U274371.jpg

 

Obiecanki Cacanki z 2008 roku

:D

Opublikowano

Drogi eMaxx'ie, w tym queście miało być tyle metinów lecz nie pomyślałem by dodać w pętli. Dzisiaj skończę strukturę strony i zabiorę się za ulepszanie aktualnych skryptów.

 

Jeżeli nie JS to Ajax

Metin2 To zło! Koniec z tworzeniem serwerów! Czas na publikowanie rzeczy!

Opublikowano

ee..

 

ajax tylko po to żeby dodawać nowe pole input? ajax przydaje się bardziej jak masz np. pobrać dane bez odświeżenia strony.

 

Szkoda dodawać tylko biblioteke, bo w zwyłym jsie to prościej zrobić

 

W tym wypadku kiedy użyjesz jsa to będzie lepiej i szybciej, bo nie stracisz czasu na pobieraniu i dołączaniu jquery do strony.

 

btw. pisze się pętle, nie pentle xD

 

ja to bym się w ogóle nie jebał z jsem, bo zawsze to można wyłączyć i chuj będzie, nie ma to jak php - tego Ci nie wyłączą z poziomu ustawien przegladarki.

 

nie pomyślałeś zeby na start formularza dodać takie coś:

 

Ile metinów ma zostać zrespionych?:

 

i po kliknięciu dalej "pentlą" wygenerować jakąś tam ilość pól?

Opublikowano

Sorry za błąd. Jednak niewyspanie daje we znaki.

 

OO dobry pomysł, można zrobić to np przez select. Tylko przez to trzeba ręcznie ustalić. Dzięki za pomysł, rano jak wstanę na spokojnie przemyślę jak napisać taki skrypt bo teraz nie myślę wcale.

Metin2 To zło! Koniec z tworzeniem serwerów! Czas na publikowanie rzeczy!

Opublikowano

select? co Ty..

 

wystarczy input, i mogą wpisać liczbę. po wysłaniu formularza sprawdzasz czy wpisał ktoś liczbę i czy ta liczba nie jest np większa od 40, żeby pętla nie wykonywała się tysiac razy jeśli ktoś wpisze 1000, bo niby komu potrzebny dung z liczba metkow większa niz 40? wtf ;3

Opublikowano

też dobry pomysł, zrobię 2 strony. na pierwszej podajesz ilość a potem przenosi Cie na drugą stronę gdzie podajesz id metinów itp.

 

Będzie ładniej wyglądać niż po przeładowaniu na jednej stronie.

Metin2 To zło! Koniec z tworzeniem serwerów! Czas na publikowanie rzeczy!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...