Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zasysam pliki serwerowe i client by takiniesmialy . Może pewnego dnia uda mi się zrobic* hamachi a potem ,,serwer tylko dla siebie bez dostępu do neta '' .

Moje kolejne pytanie to ;

mając neta 1mb , 2gb ram , karta 512mb to czy bede miał lagi? Bo ja na tym samym kompie co będzie serw zamierzam sobie grac* ? Jak podałem za mało informacji o kompie potrzebnych do założenia serwa bez neta tylko dla sb to pisac*.

 

mam taki saM NET RAM I KARTE GRAFICZNA xD nie bedziesz mial lagow... daj serwerowi 600-700 ram i wystarczy.. ja mam 520 i loozik jest.. jak chcesz mozesz 1gb dac, lecz lagi beda jak na pasek wezmiesz metka ;p

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

Dobra mam już ;

1 Client by taki niesmiały

2 Pliki serwerowe by taki niesmiały

3 Hamachi

4 Virtual PC

5 Navicat

6 Da ktoś linka do działającego dowlandu , żeby port map ściągnąć* ?

7. Brakuje mi czegoś jeszcze?

Ach ta kasa ;]

Opublikowano

Dobra mam już ;

1 Client by taki niesmiały

2 Pliki serwerowe by taki niesmiały

3 Hamachi

4 Virtual PC

5 Navicat

6 Da ktoś linka do działającego dowlandu , żeby port map ściągnąć* ?

7. Brakuje mi czegoś jeszcze?

https://www.google.pl/search?q=port+map+download&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a ^^

świat jest mój więc niech daje mi to, czego chce


1758318.jpeg

Opublikowano

Dobra mam już ;

1 Client by taki niesmiały

2 Pliki serwerowe by taki niesmiały

3 Hamachi

4 Virtual PC

5 Navicat

6 Da ktoś linka do działającego dowlandu , żeby port map ściągnąć* ?

7. Brakuje mi czegoś jeszcze?

 

 

7. nic nie brakuje :)

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

Portmapa nie trzeba bo wbijasz z koncowka 100: >

 

tylko ze ja tez wbijam z 100 i musze portmapa ;]

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

MM bardzo podejrzane :>

ps: no i kurde 5% dostalem ... zbijać mi to raz 2 modka chcem ^^

Szukam Ekipy / Gildii na s9 agronas czerwoni lv +35

Opublikowano

Prosiłbym link do polskiej wersji Virtual Box na windows xp 33bity , podkreślam na polską wersje językową .. bo szukam , szukam i nie mogę znależc* . Za pomoc thx i +

/edit ja kożystam z tego tematu głównie

http://www.mpcforum.pl/topic/579067-tutdlpliki-serwerowe-by-taki-niesmialy/

Client i pliki serwerowe ściągnołem z

http://www.4shared.com/file/TbJg5Co2/Pang.html

http://www.4shared.com/archive/SZYYl86Q/FBv82_by_taki_niesmiely.html

Ale mam problem z plikami serwerowymi. Czym mam je rozpakowac*??? Win rarem? &-zip? Jak zrobiłem to 7-zip to mi to samo wszyszło co miałem.

Ach ta kasa ;]

Opublikowano

czekajcie.. od nowa zaczniemy ;]

 

np. mam swoj serwer hamachi pliki jakies tam 2010-2012(moze byc i 2013 jak chcecie) itd itp.

 

i aby wbic na serwer to loguje sie do gry, jestem w grze, odłączam neta od kompa i dalej moge grac?

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

Czytasz posty? Np. o to

Ale mam problem z plikami serwerowymi. Czym mam je rozpakowac*??? Win rarem? &-zip? Jak zrobiłem to 7-zip to mi to samo wszyszło co miałem.

Ach ta kasa ;]

Opublikowano

 

Dobra mam już ;

1 Client by taki niesmiały

2 Pliki serwerowe by taki niesmiały

3 Hamachi

4 Virtual PC

5 Navicat

6 Da ktoś linka do działającego dowlandu , żeby port map ściągnąć* ?

7. Brakuje mi czegoś jeszcze?

 

 

 

 

 

 

 

 

Ta :D ale skąd to wziąść. Podajcie Linki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...