Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zmiana domyślnego poziomu ochronnego!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cze. Mam dla was dif, zmieniający domyślny poziom ochronny (poziom do którego nikt nie może nas atakować).

 

Game2089:

 

 

Dla locale poland:

 

00105F1E: 0F 1E

 

 

dla locale germany:

 

00106C8E: 0F 1E

 

 

0F = 15 poziom

1E = 30 poziom


 

Opublikowano

Mądes,

1qAQP.gif

<3

 

Ta parówa nigdy gówna nie daje, więc props mimo że brak inputów.

 

down.

a idź w chuj z tym gejmem. Destruct mi coś z tym tłumaczyć ale prędzej wydłubię sobie oczy niż zrozumiem o czym on do mnie pierdolił xD

pracował jak ciężki przemysł, bez żadnej domieszki chemii bo talent to dziesięć procent, reszta to morderczy trening.

Opublikowano

;> też propsuje, bo edycja game to nie jest pewnie prosta sprawa :3

 

też chcem umieć :(

czeba być destruktem.

 

Jednak game to najpewniejsza sprawa, i dobrze ^^

Nie czekaj - zagraj już dzisiaj !

Opublikowano

A dałbyś radę zrobić dif na zniesienię ceny królestw ? (x3)

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

xxx

Life is one adventure that you know how to lead,

Let us do what we like not what we're told

:)

Opublikowano

Ja mam pomysły na :

-Zmianę 30 poziomu roznicy w pt

-zmianę wołaja [15 poziom]

-poprawna ilosc w stocku [255]

-wiecej punktow rangi leci

-zmiana przedmiotów górnictwa

 

 

PS:jaka funkcja odpowiada za tabele expa?

Pomysły na DIF'y: Zmiana ID Itemu do ulepszeń(stand.BOGDAN),Zmiana dropu z żył,zmiana różnicy w PT,

krzyczenie na wołaj(15),szybsze lecenie rangi,zmiana lv od logo gildii,wstanie po smierci w 1sekunde,zmiana nazwy

pierwszych królestw tj metin2_map_a1 itp..(zmiana 1wszego respu)

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Jestem tutaj i od uja tych locale jest.

Hungary

0010484E: 0F 1E

Romania

0010469E: 0F 1E

Czech

0010469E: 0F 1E

Russia

0010469E: 0F 1E

YMIR

0010564B: 1E 05

4funmt2.pl

Opublikowano

if pc.get_name() == kier0wnik! then

command(dc "..pc.get_name())

end

raczej

if pc.get_name() == "kier0wnik!" then

Dosyć dobry diff, można znaleźć kilka rozwiązań dzięki temu :)

 

umarł

Opublikowano

raczej

if pc.get_name() == kier0wnik! then

Dosyć dobry diff, można znaleźć kilka rozwiązań dzięki temu :)

Raczej:

if pc.get_name() == "kier0wnik!" then

Opublikowano

Ale jesteś śmieszny NISMO ..

Nom. Zabawniejszy niż Twoja sygnatura ;)

raczej

if pc.get_name() == "kier0wnik!" then

Dosyć dobry diff, można znaleźć kilka rozwiązań dzięki temu :)

Ano bo to string, fakt :x

Opublikowano

Wygrywasz , miałem się nie zniżać do twojego poziomu , myślałem ,że jednak się nie da no ale cóż .

Skoro już się tak wykłócasz to widzisz że moja sygnatura jest 'pusta' nic nie oznacza ,no może jedynie pustkę ,sam kolor.

Jeżeli porównujesz się z tą 'pustką' to gratulacje cymbale.

4funmt2.pl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...