Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ZAPOWIEDZ SERWERA MINECRAFT 1.2.5 REALNE ZYCIE!


seba90909

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapowiedz serwera minecraft 1.2.5

 

 

Już nie długo serwer na który czekają miliony polaków.

Prawdopodobnie 50 slotów

Admini : MrJoJo, Jasiekol, ae510, Keerok

Realne życie możliwość kupna działki , mieszkania w hotelu , firmy

Możliwość jazdy autem , kupna prawa jazdy , paliwa .

Otwarcie już na minecraft 1.3 !!! czekamy na pluginy i bukkita!!!!!!

post-501277-0-40319500-1342772969_thumb.png

post-501277-0-31560400-1342772994_thumb.png

post-501277-0-05270700-1342775211_thumb.png

post-501277-0-69598800-1342775218_thumb.png

post-501277-0-86582100-1342775227_thumb.png

post-501277-0-36314600-1342775235_thumb.png

post-501277-0-36314600-1342775235_thumb.png

post-501277-0-53684400-1342775252_thumb.png

post-501277-0-05572900-1342775242_thumb.png

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up i po co ten spam? :)

A na serwer czekam!!!!!1

eJxzSSxKSc1OzVPQVQgpzy9KTlQITi0qzy_nCsgvmca.png


Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. - Fryderyk Nietzsche

Opublikowano

Żal Nie widzicie że są komendy //set 2 lol !! Mapka do bani !!

Mapka do bani? To ciekawe, bo server nie wystartował, a po screenach nie da się ocenić.

Jeśli chodzi o WorldEdit czyli jak to ująłeś //set 2, wiadomo, że my, jako admini przy tworzeniu tego używamy. Jakbyśmy tego nie używali server nie byłby nawet w połowie. A dla graczy komenda //set naturalnie bedzie zablokowana.



Opublikowano

@up dasz jakieś ss'y Samochodów czy to 1 wielki fake ?

Wiadomo że samochody to nic innego jak jeżdżenie wagonikami po ulicach (bez użycia torów).

Ale i tak musimy kupować paliwo, kupić prawko, wskaźnik paliwa mamy, zmianę biegów. Na pewno pomaga to przy poruszaniu się po mieście bo wagonik na 3 biegu rozwija naprawdę dużą szybkość.



Opublikowano

Widać że admini nie będą ogarniać - a server może być nawet ciekawy to juz bd taki 5 w Polsce

 

/ ciekawe czy będą się trzymali realnego życia ....

Hejooooo !!!

 

Byłem tu ale mnie już nie ma

:D

Opublikowano

Widać że admini nie będą ogarniać - a server może być nawet ciekawy to juz bd taki 5 w Polsce

 

/ ciekawe czy będą się trzymali realnego życia ....

Dlaczego nie będziemy ogarniać?

Po czym to wnioskujesz? Po wpisach?



Opublikowano

Dlaczego nie będziemy ogarniać?

Po czym to wnioskujesz? Po wpisach?

 

 

Nie ale ja już tyle się naczytałem prezek że jest taka pewna rzecz i jak ona zostanie umieszczona to to widać że admini nie ogarniają i tak jest zawsze - ale poczekam aż będzie server i ocenię ...

 

 

/@EDIT : Pytanie mam będę mógł na servie być adwokatem ? xD

Hejooooo !!!

 

Byłem tu ale mnie już nie ma

:D

Opublikowano

A na moje pytanie odpowiesz .... - tak ogarniasz ....

Przepraszam, ale odpowiadając na post ie było edycji, a zaraz po wysłaniu była.

Sorki, mam też ważne rzeczy, akurat odszedłem od komputera.

Adwokatem? Rangi takiej nie mamy, zgłoś się na moda.



Opublikowano

Mam dwa pytania

1.Jakie będą rangi?

2.Dlaczego nie ma rangi adwokata?

Przecież sąd był by dobrym rozwiązaniem dla graczy którzy maja dostać bana,a na stanowiskach w sądzi mogli by funkcjonować normalni gracze co ulepszyło by rozgrywkę .

 

Ps:zagram

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...