Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Enchant Craft - [Frakcje][Wojny][Autorskie Pluginy] SURVIVAL.


EnchantCraftGM

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mój nick to: xNexTx

Już dostałem. ;)

 

Serwer bardzo fajny.

Jedyne co bym zmienił to spawn na jakiś bardziej epicki.

Sklep również na coś bardziej "estetycznego".

A tak to wszystko co mógłbym wymienić do zmiany. ;)

Serwera okej, administracja miła, ogarnięta. Fajnie się gra, bez lagów. :)

1367996595-U582588.png

Opublikowano

Dziękujemy za opinie, serdecznie Zapraszamy.

Dziś Event jak zawsze: Godzina - 20:00

 

 

Chciałem jeszcze przypomnieć iż rekrutacja do ekipy nadal trwa !

Poszukujemy KidModeratorów, Moderatorów, Administratorów oraz pilnie GRAFIKÓW !

Opublikowano

Pomyliłem się do serwera.Admin zbanował mnie za to ,że wpisałem spawn podczas pvp a innym to darował chociaż tyle robiłem dla serwera zgłaszałem bugi zaproponowałem kit vip i svip dla vipow i svipow. Daje opy na lewo np pepeen z diax eq z givowania itp.Nie powiem ,że serwer jest gówno wart bo jest fajny.Tylko admin się trochę bardziej ogarnie i będzie zajebisty. Pozdrawiam MrBoll.

Opublikowano

@UP

 

Panie MrBoll.

Może powiem co ten Pan wyrabiał na serwerze.

 

- Bluzgi

- Wyzwiska

- Używanie Nodusa do walki (walił 3 gości na raz 1 uderzeniem)

- Uciekał licznie z walk PVP.

- Jeszcze za przeproszeniem trucie tyłka o Moderatora mnie denerwowało.

 

Za to Cię nie odbanowałem.

 

Co do Opów na lewo i prawo.

- Gufczi, dobry znajomy RL. Wchodzi raz na ruski rok na serwer - w czym Ci to przeszkadza że on ma OPA jak gościu buduje się bardzo daleko i w ogóle się nie odzywa ?

- Pepeen, dzięki niemu ten serwer chyba by nie powstał ...

- Michcik127, jako jedyny ze wszystkich graczy na serwerze jak najbardziej zasłużył na Administratora, uprzejmy i ogarnięty gość.

- Jest jeszcze jeden Technik który pomaga mi przy pluginach, na serwerze jest raz na ruski rok za to pomocą służy cały czas.

 

 

Co do pomysłów, rzeczywiście miałeś bardzo fajne i na pewno wykorzystam je na serwerze.

Pozdrawiam i życzę miłej gry, może kiedyś spotkamy się na jakimś serwie :)

Możesz wpaść na mojego FreeBuild który będzie chyba niebawem, ale jak będziesz jeszcze raz coś takiego odwalał na pewno dostaniesz bana.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Chciałbym was poinformować drodzy gracze iż w dniu dzisiejszym serwer został zablokowany do godziny ok. 22-23.

Nasza ekipa pracuje nad serwerem, zostaną między innymi wgrane nowe spolszczone pluginy

umilające rozgrywkę, zostanie wprowadzony nowy nether, nowy spawn w zupełnie innym miejscu i wiele wiele więcej !

O godz: 22 podam wszelkie informacje oraz włączę serwer.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...