Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Enchant Craft - [Frakcje][Wojny][Autorskie Pluginy] SURVIVAL.


EnchantCraftGM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

24177774811534786920.png

 

Witajcie drodzy gracze !

Zawsze chcieliście zagrać na serwerze w 100 % dopracowanym,

bez błędów, lagów i innych nieprzyjemnych rzeczy uprzykrzających rozgrywkę ?

Dobrze Trafiłeś/aś ! EnchantCraft jest serwerem który posiada

swoje autorskie pluginy wyeliminowane z błędów !

Doświadczona i pomocna Administracja, klimat jaki Panuje na serwerze - Musisz to sprawdzić !

Chciał bym jeszcze dodać że szukamy ludzi na stanowiska Administratorów.

 

85122841403631994153.png

 

Nazwa Serwera: Enchant Craft [sURVIVAL]

Numer IP: s19.mineserv.eu:6811

Ilość Slotów: 20 (przechodzimy na 40-70).

PVP: Tak (poza spawnem)

White List: Nie.

Nether: Nie.

Rekrutacja na Adminów: Tak.

 

 

Kilka słów na koniec.

Serdecznie Zapraszam, jutro w godzinach popołudniowych będzie Event.

(dam wam znać w tym temacie bądź na forum serwera.)

Gracze z MPC otrzymają specjalne upominki od Administracji, chcesz upominek - podaj nick.

Pozdrawiam i Zapraszam do oceny.

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Bardzo fajny serwer , miła administracja i wgl ;] polecam fifcio10

802_950201414860269929132.png


Signature made by Kwasna111


' Ludzie boją się i nie nawidzą tych, których nie rozumieją '

Opublikowano

moj nick fajeczek00

JESTEŚ GŁUPI BO :

 

1. czytasz ten opis

2.jestes idiotą bo go czytasz z ręką na myszce

4.niesciagaj juz zapuzno

5.jestes idiotą bo niezauwazyles ze niema 3 punktu

6.jestes idiotą bo teraz to sprawdzales

 

1.jezykiem niemozesz dotknąc kazdego zeba

2.jestes idiotą bo teraz to sprawdzales

4.jestes ślepy bo niezauważyles 3 punktu

5.jestes idiota bo sie smiejesz

6.usmiechasz sie bo myslisz ze inni tez bedą tacy glupi jak ty i skopiują sobie to na sygnature.

7.jestes idiotą bo przeczytales ten opis

Opublikowano

Zaraz zagram i dam edita KredkaMan

 

 

Ciekawie :D

Bardzo fajny serwer tylko Admin by mógł być rano tak 1-2h :D :D

Opublikowano

Serwer bardzo dobry. :)

Miła atmosfera, przyjaźni gracze oraz zero lagów! ^^

Jeżeli serwer będzie tak wyglądał to na prawdę daleko zajdzie! :)

HeadAdmin odwalił kawał dobrej roboty. :D

Opublikowano

Koniec Evetu, wygrał: TeamSpeakUser

Pozdrawiam.

ta wygral a admin zajebal mu kase ma nawet ss zara wrzuci pozdro dla Malicznik

 

Jobsy nie dzialaja ...nie mozna zarabiac kasy

Opublikowano

Olej wieczny Hejter, Admin odebrał mu pieniądze gdyż na tabliczkach była wpisana zła kwota do sprzedaży.

Wejdzie a serwer - pieniądze odzyska.

Każdego hejtujesz, spinasz się - nikt Cię nie potrzebuje na tym serwerze :)

Opublikowano

Dobrze ale jobsy nie dzialaja ... i jest tylko 6 .

 

Portal do netheru nie dziala .50% serwera ma full kasy dzieki czemu moze kupic 2 diax blocki + nie polecam ...

 

mojemu kolesiowi admin zabral kase a im zostawil ale fajny serwer

oszuscia.png Uploaded with ImageShack.us

 

Opublikowano

http://iv.pl/images/...64570301321.png

- ss

- ss

http://imageshack.us/f/832/1354.png/

 

 

2 SS na których widać mój stan konta .

Admin zabrał mi kase z eventu i jeszcze nie chce oddać tej samej sumy .

 

 

 

 

Kasa nie była z Eventu, tylko sprzedałeś itemy które były z Eventu za kase - w tym jest różnica.

Czemu pieniądze zostały zabrane ? Gdyż wdarł się błąd :) Wszystko zostało naprawione.

Dostałeś 5k (1k Gratis).

 

//edit

 

@Olej

 

Sprawdzałem stan wszystkich kont, ani jedna osoba nie ma na więcej niż dwa dniamenty więc o czym ty gadasz ?

W sumie wymysły, wszystkie serwery hejtujesz, zachowujesz się jak bachor.

Liczba 14 w nicku to twój wiek ? Nie zdziwił bym się.

Pozdrawiam.

 

Wszystkim życzę Miłej gry.

Pozdrawiam, Administrator Enchant Craft.

Opublikowano

Witam.Serdecznie polecam serwer.Admini są mili,intelgenti.Zapraszam na serwer!Wbijać bo warto.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...