Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecraft nie działa jak powinien po formacie.


Elwiadro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich użytkowników od razu przejdę do sedna.

 

Otóż nie dawno robiłem formata na swoim komputerze i no dupa za przeproszeniem od czasu formata minecraft nie działa jak powinien, przed formatem wyciągałem max 30 fpsów gra chodziła płynnie oczywiście wszystko ustawione miałem na jak najmniejszym zużyciu ram dla uzyskania jak najlepszej wydajności. Posiadam mod Optifine, jednak teraz minecraft wyciąga mi po 2 fpsy :/ męczę się z tym już cały dzień i może tutaj znajdę jakąś dobrą radę co z tym zrobić, może przeinstalować system jeszcze raz, bądź wgrać inny stabilniejszy ? ? Oto dane techniczne mojego złoma:

 

Microsoft Windows XP

Professional

Corporate

Dodatek Service Pack 3

 

Intel [R]

Celeron [R] CPU 2.66 GHz

2.66 GHz 512MB ram

 

Karta Graficzna NVIDIA GeForce FX 5200

 

Mam Directa 9.0c oraz najnowszą jave system 32 bitowy.

 

Obecnie nie stać mnie na zakup nowszego lepszego sprzętu :( liczę na waszą pomoc i może wspólnymi siłami uda się jakoś rozwiązać ten problem.

 

Pozdrawiam EL wiadro!

Opublikowano

masz 512mb ram a minecraft wymaga 1GB ram

Minecraft staje się coraz lepszy i mam gdzieś czy komuś się to podoba czy nie!

Opublikowano

Game Booster nic nie daje.. Tak wiem ale zawsze wszystko działało bez zarzutu.

 

 

 

Edit ! Wczoraj rozkręciłem kompa i po całej nocy męczenia się z nim na prawiłem problem ;) naniosłem nową pastę pod procesor przez co nie grzeje się on teraz tak jak wcześniej i dzisiaj gdy odpaliłem minecrafta znowu mogę grać ;)

 

 

Pozdrawiam Elwiadro !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...