Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Niech mi ktos wrzuci na inny hosting m2


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie pobiera sie cała paczka ;/ ciągle z tym zasranym botem jest coś nie tak już mnie to nudzi ..

MILENIUM FANS !

 

 

 

Pomogłem ? daj Lubie To ! nic cię to nie kosztuję :)

Opublikowano

Jest problem jakis bo pobralem z m2bob uruchomilem 1h pochodzil bocik i tera wogle go wlaczyc nie moge 3x podmienialem pliczki -.- .

@edit

A TERAZ LIKE DLA RYUJIEGO

ZEBY BOT CHODZIL NALEZY Z FOLDERU MT2 USUNAC WSZYSTKIE POZOSTALOSCI STAREJ WERSJI DZIEKUJE. xD

Opublikowano

Należy usunąć pozostałości to już chyba zrobiliśmy ino skąd nową wziąć ha

MILENIUM FANS !

 

 

 

Pomogłem ? daj Lubie To ! nic cię to nie kosztuję :)

Opublikowano

Za chwile bedzie na speedyshare.com...

 

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

#Edit

Troszkę to trwało sorki jakieś problemy z netem miałem.

A więc tak macie tu link na speedyshare jak chcieliście:

Pamiętajcie żeby usunąć wszystko co zostało po starym bocie bo ten wam się nie odpali usuńcie tez m2bob.dll.

Wszystko wypakowujecie do folderu z metinem.

 

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Pliki re-uploadowane tylko na użytek użytkowników mpcforum.pl.

 

PS. Jak zobaczycie 65 woja na Twierdzy nie ksujcie mu ok ? Bo ugryze

:)

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Like Please

:)

Opublikowano

A ja mam link :D i nawet na speedyshare :D Możecie pisać na gg ubłagać, ale wątpie że dam. :D 3603657

Skoro watpisz ze dasz to po co spamujesz forum i dajesz nr gg

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...