Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE]podobno tak ma teraz wygladać do


wojas9444

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pogratulować rozumu tym co uwierzyli (ciekawe ilu odbierze to jako komplement :D )

 

1: http://s002.radikal....975248c6bet.jpg

2: statki wycięte i nawet nie są to rendery

3: stare rsb ? <hahahahahahahahahaha> brawo dla geniuszy którzy "myślą" że to wróci

4: i ostatnie... czekam na jakiegoś płaczka co się teraz przypluje bo to jedyne co potrafi (no może poza tępym gapieniem się w monitor jak program za niego gra) a kiedy rozdawali rozum stał w kolejce po d... żeby mu się wygodniej siedziało jak będzie sie sapał (i przez to pewnie tego zdania nie zrozumiał) <hahaha>

Opublikowano

Temat bez sensu tak samo można powiedzieć, że tak będzie wyglądać DO

po prostu ktoś umie nie umiejętnie ale umie posługiwać się PS czy Gimpem i zrobił takie coś o.O Do autora chcesz mogę ci pokazać kilka moich projektów jak ma wyglądać DO w przyszłości :D
sygnacu.jpg

Opublikowano

TO JEST wielki, wielki fake! nie ma co im wierzyć, jakby to było oficjalne forum to jeszcze tak, ale to wgl nie ta gra..

ZBIERAM LUBIĘ TO :)

 

 

 

HokuS~PokuS ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...