Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jakiej Muzyki Słuchacie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Punks Not Dead

 

- Ksu

- Włochaty

- Zielone żabki

- Skunx

- Farben lehre

- Azotox

- Uliczny opryszek

 

Ulubione kawałki

 

- Azetox Punkowiec

- KSU Jabol punk

1396292564-U784394.png
  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nic nie poradzicie, że do dubstepu dokleił się stereotyp o tym, że to tylko kręcenie wiertarką :P. Niektóre kawałki są spoko.

Tak to:

 

- Eminem

- Three Days Grace

- System of a Dawn

- The Offspring

- Linkin Park

- Green Day

- PlentaKill (przeróbki z LoLa)

- jakieś tam mixy które mi kiedyś wpadły w ucho (soundtrack z Projectu X np.)

I pełno pojedynczych piosenek, których nie chce mi się wymieniać :D.

 

Czasem też horrorcoru, ale to jest dość poj*bane i nie radzę słuchać.

Dam parę linków może się komuś spodoba :P (nie, nie jestem psycholem):

 

Opublikowano

Nic nie poradzicie, że do dubstepu dokleił się stereotyp o tym, że to tylko kręcenie wiertarką :P. Niektóre kawałki są spoko.

Tak to:

 

- Eminem

- Three Days Grace

- System of a Dawn

- The Offspring

- Linkin Park

- Green Day

- PlentaKill (przeróbki z LoLa)

- jakieś tam mixy które mi kiedyś wpadły w ucho (soundtrack z Projectu X np.)

I pełno pojedynczych piosenek, których nie chce mi się wymieniać :D.

 

Czasem też horrorcoru, ale to jest dość poj*bane i nie radzę słuchać.

Dam parę linków może się komuś spodoba :P (nie, nie jestem psycholem):

 

 

Niestety kolego nie tylko dubstepu ale wiekszości muzyki elektronicznej :/.Ludzie po prostu usłysza jakiś kawałek gdzieś u kolegi i odrazu hejt na 100 %.Ehh no niestety tacy są już polacy nie sprawdzą tylko odrazu na swoje i tak do końca :(

Opublikowano

screamo i wszystko

 

 

Deuce - Gravestones i Nobody likes me ;0

Im większy rośnie na mnie flejm

Im bardziej mnie nienawidzisz tym większy fejm. ej

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...