Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jakiej Muzyki Słuchacie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oczywiście techno. Prawie cały czas sety z Energy 2000 <3

- Ponadto

Audiofeels

Red Hotsi

Eminem

Rihanna

Flo Rida

Mike Candys

J. Lo

Pitbull

Ogólnie te nowsze kawałki

2070d6e5f8b5c.png

By Cristiano.

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Rock, Metal ;) Od czasu do czasu Regae i Country :D

 

Metallica,

 

Guns N Roses

 

AC/DC

 

Iron Maiden

 

Kings Of Leon

 

The Offspring

 

System of a down

 

Happysad

 

Scorpions

 

Slash

 

Alice Cooper

 

KISS

 

Black Sabbath

 

Rammstein

 

The Killers

 

Led Zeppelin

Opublikowano

ja słucham pop i ogólnie to co leci w radiu/tv (viva, 4fun.tv)

czasami jakieś radia internetowe

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Kluby to energy2000 a gatunek to electro-house,electro,hardstyle.

 

Rihanna - Where Have You Been (The Calvin Harris Extended Remix)

Disco Superstars - I'm so hot 2K12 (Son!k Main Rmx) ( Ten sam zrobil i ten sam zremixowal ;d)

Masters Of South ft Cliff Randall It's Gone (Funkwell Radio Edit)

Opublikowano

rock, punk.

 

offspringi, dezertery, guns'n'roses, who, led zeppelin, deep purple, ac/dc, zielone żabki.

nuta: zielone żabki-rewolucja świadomości

;)

+ Linkin Park, Three Days Grace, Dead by April, Bon Jovi, Queen, Pink Floyd, Acid Drinkers, Green Day i trochę rapu : PIH, Chada, Słoń, Shellerini, RPK

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

lol co to za muzyka te dupstepy techno jakies energy.. bez sensu xD

 

 

top

paktofonika czasem chada

kaliber44 itd ogolnie reggae,hip-hop (fajnie to brzmi xD) i rap

 

 

 

A CI CO SLUCHAJA ASFALTOW NIECH SPIERDALAJA DO AFRYKI BO TO POLSKA I NIE MA MIEJSCA NA MURZYNOW

[list]
[*][url="http://www.mpcforum.pl/topic/435586-tutreje-na-nostaleth/"]Mój tut rejestracji na Tajlandzkim nostale[/url]
[*][url="http://www.mpcforum.pl/topic/639995-tutwszystko-o-kartach-specjalisty/page__pid__4604876#entry4604876/"]Wszystko o kartach specialisty[/url]
[/list]

Opublikowano

Te wszystkie elektroniki wsadźcie sobie gdzieś -.- Grunge, Rock, Hard Rock, Punk Rock, Metal, Nu Metal i Horrorcore to jest to ! <3

Nirvana, Metallica, Black Sabath, Led Zeppelin, Iron Maiden, Foo Fighters, Slipknot, The Offspring, Blnk-182, Włochaty, Hunter, Frontside, Turbo, Kat, Coma, Luxtorpeda, Ira, Nickelback, Limp Bizkit, Scorpions to jest muzyka !

Już dosyć łez, rozwiał je wiatr i rozmył deszcz.

Zamroził mróz... Nie wrócę już nie czekaj więc.

Już dość czekania, na ten lepszy dzień.

Odchodzę, przepraszam, wybaczcie znikam jak cień...

Opublikowano

Paktofonika

K44

Stare kawałki HG

Troche Eminema

BG Kocc out

Dresta

Eazy E

Dr. Dre

Snoop Dogg

Słoń

Shellerini

Cypress Hill

Xzibit

Ice Cube <3 ( zajebiste jest Ghetto Vet i Ghetto Bird)

OSTR

Troche Peji

Westside Connection

NWA

W moich kręgach już wielu odpadło !

Opublikowano

Rap/

 

Pezet, PiH, Peja, Fokus, Hifi Banda, Diox, Hemp Gru, Na Pol Etatu, Eldo i inni :D

 

 

A tak czasami to slucham wszystkiego co w ucho mi wpadlo ostatnimi czasy :)

61093c6efb.png

 

Opublikowano

Dubstep, rock, pop.

 

Ogółem:

30STM, LP, Florence and the Machine, Skrillex, UKF ;3, The Kills

Opublikowano

Dubstep ( większość kojarzy dubstep tylko ze skrillexem , są lepsze kawałki no ale jak się przesłuchało Skrillex - Wiercenie wiertarką i odrazu uważa się za znawce i wnioskuje " jaki to dubstep jest zjeba**.. to pozdrawiam ) i rap - Pih, Peja, Pezet, Wsrh, Kajman, Fokus, Paktofonika, Vnm , Hifi Banda + Eminem .

Opublikowano

Ja słucham rock/metal/dubstep.

Najwięcej rock'a.

Avenged Sevenfold, Metallica, Arch Enemy, Parkway Drive, Three Days Grace, Paramore, Fit For Rivals, Knife Party, Klaypex i wiele, wiele innych.

pewdiepie fan :3

Opublikowano

Ogólnie rzecz biorąc słucham metalu i rocka. Dodam że jeżeli chodzi o metal to preferuję trash metal, epic metal, metal symfoniczny i te sprawy.

Co do zespołów to nie ma sensu się za bardzo rozpisywać, lubię klasykę. Tak trochę z innej paczki to lubię posłuchać Michaela Jacksona, jest to mój

ulubiony wokalista. Co do wokalistki to moją ulubioną jest Tarja Turunen.

Pozwolę sobie dodać nutkę która ostatnio chodzi mi po głowie ;)

 

Coś pięknego, brak mi słów by opisać ten głos <3

HBV27j.png

Opublikowano

Temat prowokujący ze wzgledu na to,że jak zauważyłem ludzie którzy sluchają metalu często przypie*dalaja się do tych co sluchają dubstepu electro itp. dlaczego?Ponieważ nigdy tego nie słuchali.Więc najpierw zapoznajcie się troszkę z innymi gatunkami muzyki a nie odrazu wyzywacie i poniżacie bo posluchaliscie skrillexa albo jakis set z energy.

 

 

Do tego widzę, że sporo osób ma problem z rozróżnieniem gatunku muzyki elekronicznej.Więc poczytajcie może troche np wikipedi albo wjedzie sobie na yt i posluchajcie tego waszego PRAWDZIWEJ muzyki a nie mówicie, że sluchacie np. techno a tak naprawde g*wno wiecie a sie udzielacie.

 

 

Co do tematu interesuje mnie muzyka głównie muzyka elektorniczna a dokładnie jest to house, trance,czas od czasu jakiś secik charliego sloth'a , i jak ja to mówie "lekki" dubstep :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...