Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Survival+Miasto - [20 slotów] [No-Hamachi] [24/7] [No-premium]


Krystian1909

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na serverze FB (na mapie surowcowej) nikt nie buduje domków bo wie ze zostanie zniszczona lub okradziona a u mnie można.Każda działka wielkości 10x10 i o ile jest na niej zbudowany fajny domek dostaje DARMOWEGO cuboida.Więc nie jest to zwykły server FB i nie różni go tylko nazwa.

 

Poza tym u mnie gracze pierw muszą pobudować się na mapie Survivalowej by pierw zarobić na działkę w mieście na której jest cuboid.

 

Dziękuję za słowa krytyki i z miłą chęcią będę kontynuował ten temat ponieważ jest to zdanie które powinno być wyjaśnione.

 

Pozdrawiam Administracja

 

 

P.S

 

Większość lub nie (bo wszystkich nie znam) adminów pewnie by na tym skończyło nabijając posty by więcej graczy wbiło.Ja taki nie jestem i dla dobra sprawy servera wyjaśnię każdy post który ma na celu dyskusję lub pytanie skierowane do administratorów servera.

 

Masz po części racje lecz survival dla mnie jest znaczy powinien mieć smak przetrwania. W cuboidach tego niema gdyż wszystko jest bezpieczne. W dziczy były by walki o przetrwanie i bronienie swoich baz. Trzeba by było je tak ukrywać żeby nikt nie znalazł. Dla mnie prawdziwym survivalem jest Spawn jakieś duperele typu enchanting ew. tp do Netehru czerwona linia i dzicz. Bez lwc tylko na terenach gildyjnych.

 

Pozdrawiam.

Chcesz zacząć grać w League of Legends? Skorzystaj z tego linka: http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4fe6290d08dcd961505763

To nic nie kosztuje a mnie pomoże : >

 

 

;]

Opublikowano

Masz po części racje lecz survival dla mnie jest znaczy powinien mieć smak przetrwania. W cuboidach tego niema gdyż wszystko jest bezpieczne. W dziczy były by walki o przetrwanie i bronienie swoich baz. Trzeba by było je tak ukrywać żeby nikt nie znalazł. Dla mnie prawdziwym survivalem jest Spawn jakieś duperele typu enchanting ew. tp do Netehru czerwona linia i dzicz. Bez lwc tylko na terenach gildyjnych.

 

Pozdrawiam.

 

Zgadzam się z Twoją wypowiedzią,Survival powinien mieć smak przetrwania,trochę dreszczyku emocji.Ogólnie grać tak można,ale większość gra na własnej działce,co nie znaczy że jesteś nieśmiertelny bo np. w mieście pvp jest wyłączone.Gra ma na celu udostępnienie Miasta jako dodatek do gry.Żadnych kopalni nie mamy,więc większość surowców musimy sami zbierać.Czyli jest szansa na to by gracza okraść,zabić.

 

Wiesz dlaczego nie lubię grać na serverach Survival?

Ponieważ (na tych co grałem) admini nie znali żadnych pluginów zabraniających cheatowania w sposób nie dający dojść do słowa graczowi.Ponad to często zdarzało się tak że admin nie wierzył w żadne skargi typu "on ma cheaty!"Sam admin miał na to "wywalone" i nie przejmował się zdaniem drugiej osoby.Jak na takim serverze można grać,gdzie tylko wybudujesz domek (nawet ten schowany głęboko pod ziemią lub wysoko w górze) a za chwilę już go nie masz gdyż gracz który Cię okradł posiadał X-rey'a (lub inne nie znane mi cheaty).

 

Więc dlaczego Miasto?

Miasto miało być 'tymczasowym' schronieniem surowców właśnie przed innymi graczami.Może wydawać się tak że nikt w takim razie nie wyjdzie z całym pełnym ekwipunkiem na mapę Survival w celu gromadzenia surowców lub budowania domku,lecz zdarza się ale tylko tym którzy nie posiadają swojej pierwszej działki.

 

Czyli jak już będę miał tą działkę to już nic mi się nie stanie,a nawet jeśli to tylko trochę stracę?

Tak,ale tylko wtedy kiedy itemki będziesz zostawiał na działce.

 

Czy gra się nam znudzi?

Sądzę że na pewno puźniej niż na "typowym serverze survivalowym" gdzie po chwili tracisz wszystko a u nas masz zabezpieczenie i fajną zabawę.

 

Mogę jeszcze dodać że z mapami Survivalowymi jest tak że po pewnym czasie trzeba je wymieniać.Zajmuje to chwilę czasu,czyli postawienie spawnu,tabliczek itp.

Server Survival jest tylko survivalem bez żadnych ulepszeń.U nas gdy znudzi ci się grać na mapie Survivalowej możesz iść do Miasta i dalej równie dobrze a nawet fajniej niż zwykle się bawić.

Opublikowano

Zgadzam się z Twoją wypowiedzią,Survival powinien mieć smak przetrwania,trochę dreszczyku emocji.Ogólnie grać tak można,ale większość gra na własnej działce,co nie znaczy że jesteś nieśmiertelny bo np. w mieście pvp jest wyłączone.Gra ma na celu udostępnienie Miasta jako dodatek do gry.Żadnych kopalni nie mamy,więc większość surowców musimy sami zbierać.Czyli jest szansa na to by gracza okraść,zabić.

 

Wiesz dlaczego nie lubię grać na serverach Survival?

Ponieważ (na tych co grałem) admini nie znali żadnych pluginów zabraniających cheatowania w sposób nie dający dojść do słowa graczowi.Ponad to często zdarzało się tak że admin nie wierzył w żadne skargi typu "on ma cheaty!"Sam admin miał na to "wywalone" i nie przejmował się zdaniem drugiej osoby.Jak na takim serverze można grać,gdzie tylko wybudujesz domek (nawet ten schowany głęboko pod ziemią lub wysoko w górze) a za chwilę już go nie masz gdyż gracz który Cię okradł posiadał X-rey'a (lub inne nie znane mi cheaty).

 

Więc dlaczego Miasto?

Miasto miało być 'tymczasowym' schronieniem surowców właśnie przed innymi graczami.Może wydawać się tak że nikt w takim razie nie wyjdzie z całym pełnym ekwipunkiem na mapę Survival w celu gromadzenia surowców lub budowania domku,lecz zdarza się ale tylko tym którzy nie posiadają swojej pierwszej działki.

 

Czyli jak już będę miał tą działkę to już nic mi się nie stanie,a nawet jeśli to tylko trochę stracę?

Tak,ale tylko wtedy kiedy itemki będziesz zostawiał na działce.

 

Czy gra się nam znudzi?

Sądzę że na pewno puźniej niż na "typowym serverze survivalowym" gdzie po chwili tracisz wszystko a u nas masz zabezpieczenie i fajną zabawę.

 

Mogę jeszcze dodać że z mapami Survivalowymi jest tak że po pewnym czasie trzeba je wymieniać.Zajmuje to chwilę czasu,czyli postawienie spawnu,tabliczek itp.

Server Survival jest tylko survivalem bez żadnych ulepszeń.U nas gdy znudzi ci się grać na mapie Survivalowej możesz iść do Miasta i dalej równie dobrze a nawet fajniej niż zwykle się bawić.

 

 

Chłopie mądrze gadasz : > Ja osobiście lubię typowy survival ponieważ zabijanie innych sprawia mi radość w sensie smak przetrwania kosztem innych :D

 

Pozdrawiam.

Chcesz zacząć grać w League of Legends? Skorzystaj z tego linka: http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4fe6290d08dcd961505763

To nic nie kosztuje a mnie pomoże : >

 

 

;]

Opublikowano

Chłopie mądrze gadasz : > Ja osobiście lubię typowy survival ponieważ zabijanie innych sprawia mi radość w sensie smak przetrwania kosztem innych :D

 

Pozdrawiam.

 

Dzięki kolego,mam nadzieję że znajdziesz server warty Twojego zainteresowania,z dreszczykiem emocji itp.

 

Pozdrawiam

 

Krystian1909

Opublikowano

Dzięki kolego,mam nadzieję że znajdziesz server warty Twojego zainteresowania,z dreszczykiem emocji itp.

 

Pozdrawiam

 

Krystian1909

 

Aktualnie gram na serwerze SkyBlock. Próbuję czegoś nowego więc mam narazie serwer zainteresowania.

 

Pozdrawiam. Powodzenia w rozwoju serwera.

Chcesz zacząć grać w League of Legends? Skorzystaj z tego linka: http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4fe6290d08dcd961505763

To nic nie kosztuje a mnie pomoże : >

 

 

;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...