Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Technic Launcher (YogBox) No-Premium - BEZ KONTA NA MINECRAFT.NET!


zyczu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowa wersja launchera BUILD 236 już do pobrania w pierwszym poście.

 

Nowa wersja zawiera blokade na autoupdatera więc launcher nie powinien już sie popsuć po aktualizacji!

Strona mojego autorstwa pozwalająca rozwiązać dowolne równanie z jedną niewiadomą: http://rozwiazywacz.com

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Witam.

 

Wiem że launcher do YogBoxa był już wielokrotnie na forum, ale wszystkie inne tematy zawierają ten sam launcher, który wymaga konta na minecraft.net. Mój launcher jest inny, lepszy! Nie wymaga konta na minecraft.net! Możesz wybrać dowolny, także cudzy nick! W dodatku działa na każdej wersji Javy ;-)

 

Informacje o launcherze:

* NIE WYMAGA KONTA NA MINECRAFT.NET

* Wersja javy bez znaczenia! Działa zarówno na 6 jak i 7.

* Jest to wersja JAR więc działa na każdym systemie (Linux, Mac, Windows)

 

Instrukcja:

 

1. Pobierz launcher:

 

EDIT: Nowa wersja launchera BUILD 236:

 

http://www.mediafire.com/?t069v8sk5sc5cqt

 

 

SKAN:

 

https://www.virustotal.com/pl/file/041379f3fffac0100bf50782be82c1d9767a6d2695f947643e24cece4386b908/analysis/1366537845/

 

2. Wybierz mody, które chcesz w lewym górnym rogu okna

 

3. Wpisz dowolne hasło w polu hasła (nie może być puste)

 

4. Uruchom grę ;-)

 

FAQ

 

Q: Ale to już było

A: Mylisz się. Na forum był wiele razy inny launcher, który wymaga konta na minecraft.net. Mój jest lepszy, nie wymaga konta na minecraft.net!

 

Q: Mam Windowsa <tu wpisz wersję windowsa> i mi nie działa

A: Prawdopodobnie masz ustawionego WinRara do otwierania plików JAR. Kliknij prawym na plik -> Otwórz za pomocą -> Wybierz Javę.

 

Q: Launcher zaciął się na splash screenie

A: Nie zaciął się. Ich launcher po prostu się długo uruchamia, wersja na premium ma tak samo.

 

Q: Wybrałem wersję 1.2.5 i mi sie crashuje

A: Aby to naprawić musisz zedytować plik

 

.minecraft/Minecolony.properties

 

Daj tam:

 

BarracksBlockID=142

Powinien Byc Wielki + Dziekuje :)

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...