Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Technic Launcher (YogBox) No-Premium - BEZ KONTA NA MINECRAFT.NET!


zyczu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi się on po chwili grania zamyka, a przedtem jakieś dziwne linie sie robią :c Potem zapisuje się informacja o błędzie, coś tam z javą. Ktoś pomoże ? :)

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak wpisuje haslo dowolne to nie moge tylko musze miec konto a jak wpisuje Nick i Haslo To pisze Update filed

POMOCYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8S

:rolleyes:

Opublikowano

Jest nowa wersia więc nie będzie działać. Niestety nigdzie nie umiem cholerstwa znaleźć ale jak dorwę to dodam w nowym temacie.

Opublikowano

Nowa wersja launchera już jest (sprawdź pierwszy post)

 

Naprawiono update failed, teraz wszystkie paczki modów działają!

Strona mojego autorstwa pozwalająca rozwiązać dowolne równanie z jedną niewiadomą: http://rozwiazywacz.com

Opublikowano

Jak wybiore wersje 1.2.5 to niema połowy rzeczy, nie da się używać ekwipunku w Creative i no właśnie odjęte jest tu kilka modów! O co chodzi?

 

Da mi ktoś swoje konto premium TYLKO PO TO żebym pobrał normalny yogbox??

musisz sam wgrac mody ze stronki

 

 

Witam.

 

Wiem że launcher do YogBoxa był już wielokrotnie na forum, ale wszystkie inne tematy zawierają ten sam launcher, który wymaga konta na minecraft.net. Mój launcher jest inny, lepszy! Nie wymaga konta na minecraft.net! Możesz wybrać dowolny, także cudzy nick! W dodatku działa na każdej wersji Javy ;-)

 

Informacje o launcherze:

* NIE WYMAGA KONTA NA MINECRAFT.NET

* Wersja javy bez znaczenia! Działa zarówno na 6 jak i 7.

* Jest to wersja JAR więc działa na każdym systemie (Linux, Mac, Windows)

 

Instrukcja:

 

1. Pobierz launcher:

 

EDIT: Nowa wersja launchera 1.0.1.3:

 

http://tinyurl.com/dxgzvut

SKAN:

 

https://www.virustotal.com/file/95b8d477b63da9ad6bf44615a44c049c044c2968aa4d673e74ee9c1236d0eb12/analysis/

2. Wybierz mody, które chcesz w lewym górnym rogu okna

 

3. Wpisz dowolne hasło w polu hasła (nie może być puste)

 

4. Uruchom grę ;-)

 

FAQ

 

Q: Ale to już było

A: Mylisz się. Na forum był wiele razy inny launcher, który wymaga konta na minecraft.net. Mój jest lepszy, nie wymaga konta na minecraft.net!

 

Q: Mam Windowsa <tu wpisz wersję windowsa> i mi nie działa

A: Prawdopodobnie masz ustawionego WinRara do otwierania plików JAR. Kliknij prawym na plik -> Otwórz za pomocą -> Wybierz Javę.

 

Q: Launcher zaciął się na splash screenie

A: Nie zaciął się. Ich launcher po prostu się długo uruchamia, wersja na premium ma tak samo.

 

Q: Wybrałem wersję 1.2.5 i mi sie crashuje

A: Aby to naprawić musisz zedytować plik

 

.minecraft/Minecolony.properties

Daj tam:

 

BarracksBlockID=142

 

Mam jakies nieprawidlowe dojscie menu po zainstalowaniu, wiesz o co chodzi?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie działa wpisuje login i hasło i wyskakuje informacja że podaje zły login. A konto na Minecraft.net założyłem i podając mój login wyskakuje mi informacja że nie posiadam konta premium. Co mam zrobić?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...