Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Farmero zostań farmerem !


bartek15311

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam już prawie skończoną nową grę Farmerską o nazwie Farmero .

Aktualnie mam gotowe:

100%

Rejestracja/Logowanie

Sadzenie/Zbieranie ( Zrobione w Ajax, Java Script )

Podgląd Pola (Przeszkody np skały , chwasty) (Drzewa , puste pola) (Usuwanie przeszkód za kasę )

Profil ( Zmiana hasła )

Wiadomości

Grafika (Cały szablon)

Sklep (Kupowanie / Sprzedawanie roślin )

Sklep z owocami

Zadania (np. Zasiej 50 marchewek a otrzymasz np 200 złota )

Poziomy

Czat

Sad

 

Link:

http://www.farmero.2ap.pl

 

Proszę pisać co mógłbym dodać jeszcze .

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

już są te dziwnerzeczy.pl tylko pod innym linkiem www.tentego.2ap.pl ;) zmieniłem link bo skrypt mam inny Wrestlin Extreme prace zawieszone ale Farmero na 100% wystartuje :) nawet premiera wcześniej będzie o jakieś 2-3 dni :)

Opublikowano

moze jakies bonusy dzieki ktorym szybciej rosnelyby rosliny?

jak nie ma to mozliwosc sadzenia i zbierania za jednym machem jednego rodzaju rosliny? fajna opcja dla graczy premium jesli chcialbys kiedys wprowadzic?

z nasionami moglbys cos wykombinowac, np te lepsze dostepne od jakiejs ilosci punktow czy od okreslonego poziomu, nie zeby odrazu moznaby je kupowac?

moze w przyszlosci dodac jakas obore czy kurnik z mozliwoscia kupna i hodowli zwierzat ;)?

Opublikowano

Hodowla zwierząt bydzie za jakiś tydzien jak gra wystartuje. Dzisiaj dodam czat oraz logo wgram , dodam zadania, i nad poziomami popracuje i gra wystartuje :)

Opublikowano

Nareszcie czekałem na taka grę !

A udostępnisz silnik ?

Dodaj :

-targ żeby gracze mogli kupować/sprzedawac

-zwierzeta jakies kury,krowy,swinie (jedzenie)

-i jakis ogrod/sad

Jak cos PW

 

PS:Moge pomoc znam sie na PHP

 // Programista HTML i CSS


 


xkUrggS.png


Zapraszam do współpracy !

Opublikowano

Targ, zwierzęta , ogrody będą dopiero w lipcu będzie to wersja beta ta co jutro wejdzie i nie będzie resetów żadnych

Opublikowano

nie no co tam wbiłeś pograłeś trochę :P zostawię Ci to ale kurde wkurzyłeś mnie że przed premierą zobaczyłeś tą grę noobską

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...