Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Renaos [RPG][TS3][DEDYK][100SLOTÓW][HEROES][MCMMO][EXPIENIE][NO-PREMIUM] Najlepszy serwer RPG w Polsce!


yonji94

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Juz dziala admin tylko na 5 minut wylaczyl.Super sie gra niesamowicie polaczenie frakcji + heroes!

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Troche mi szkoda tego serweru gralem na nim jakies 14 godzin i kolesie na cheatach wbijaja i rozwalaja cala zabawe adminowi mowie 1 cheaetra zbanowal po czym po 5 min ub Paranoja jesli ktos nie wiezy niech klikni na spoiler

http://youtu.be/ZYI0C4VXtJA

i na link na yt Nagralem filmik jak Woogi bije mnie bez eq tylko zmieczem a ja mialem zelazne eq +4 ochrona all tylko 1 item na +3

Na szczescie go zabilem ale pokaze wam eq w ktory prawie padlem aha i nie mialem normalnego hp tylko 44hp to 2 razy wiecej niz normalnie (20hp) Tutaj za 2 min wstawie ss z moim Pro eq

Ps a jace24gk placze ze to ja mam kill aure i wszystkich oskarżam o nią a jakoś tylko ja zgłaszam dowody a admin i tak nic nie robi

 

50869342.png

 

 

39439259.png

20120625183948.png

20120625183949.png

20120625183951.png

20120625183952.png

20120625183953.png

 

 

 

20120625175957.png

 

Opublikowano

@olej14

Na filmiku idealnie widać że najpierw uzył na tobie poisona który daje trutkę a później użył assasinsblade który zadaje 15dmg

I machnoł kilka razy mieczem.Ty każdego wyzywasz od cheatów i każesz banować niewinnych

1305919768-U89562.jpg

Licze na +++!

Opublikowano

zara zobaczysz moje eq przez ktore wiekszosc dmg bylo zablokowane a na chatczie po 22 sekundzie widac jak mnie z aurakill pociskam i uderzyl mnie z 40 razy bo 3 razy weszedl kontra atak na ktorego szanse mam tylko 5%

 

 

50869342.png

 

 

39439259.png

20120625183948.png

20120625183949.png

20120625183951.png

20120625183952.png

20120625183953.png

 

 

 

20120625175957.png

 

Opublikowano

Serwer 10/10, bardzo polecam, pluginy dobrane idealnie, miła atmosfera, przede wszystkim przyjemność z gry, to co się liczy.

579571423327107377857.png


Opublikowano

nie polecam

uzasadnij swoja odpowiedz :)

 

Moim zdaniem serwer jest godny polecenia wsio ogarniete ;] tylko lagi mniejsze, wieksze, brak, itd. :) ale da sie pograc POLECAM!! :)

Wszystko na ten temat

Pozdrawiam Bobsiu

Opublikowano

Fajny serwer ale szkoda że kolesie na cheatach jadą a admin uważa że to ja mam cheaty T_T

 

http://youtu.be/ZYI0C4VXtJA

i na link na yt Nagralem filmik jak Woogi bije mnie bez eq tylko zmieczem a ja mialem zelazne eq +4 ochrona all tylko 1 item na +3

 

50869342.png

 

 

39439259.png

20120625183948.png

20120625183949.png

20120625183951.png

20120625183952.png

20120625183953.png

 

 

 

20120625175957.png

 

Opublikowano

@olej14

ile razy mam tobie tłumaczyć że on walnoł tobie 3x trutke + poison i jeszcze jeden skill machnol kilka razy mieczem ty po prostu nie umiesz walczyc a ochrona zbroi nie wplywa na skille

1305919768-U89562.jpg

Licze na +++!

Opublikowano

5 razy Jęsli to co piszesz to prawda to admin powinien cos zrobic żeby oslabic tą klase a nic nie robi i to jest żałosne po za tym zamiast ją osłabić dodał mu nowego skilla co pozwala zablokowac innego gracz na 2 s i nic nie może zrobic pozdro ..................

Opublikowano

Polecam i nie polecam

Jest dwuch adminow ktorzy 1 H@ olewka totlna

2 H@ proboje ale nie daje rady ogarniac cheatow

Ogolonie jak chcecie grac z cheatami to macie ten serwer bo bana nie dostaniecie typ na nodusie gra z 4-5 dni i nic

McNoturne pomaga swoimi kolegom

Ale plus Prawie ogarniete heroes

Mcmmo,itp

DObra to tyle jak chcecie wbijajcie nie chcecie nie wbijajcie :(

o5qcy9.png
Opublikowano

Nie polecam, dostałem bana niby za to, że miałem FlyHacka, a admin miał laga, zdecydowanie nie polecam, server zrąbany.

Opublikowano

Nie polecam , admini nie odpowiedzą , mają graczy w dupie , nawet jak napiszesz na /modreq. Czekałem pół godziny na odpowiedź (2 adminów było online) i nic... jedyny plus to Heroes, tyle powiem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...