Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki jest najszybszy sposob zarobku ? (na s17)


Qadam

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dzis chcialem sie was zapytac jaki jest najszybszy sposob zarobku na 17 serverze - elares. Za pomoc stawiam lajka :)

Opublikowano

zależy jaki masz level, ale myślę, że przy dużym farcie łowienie małży i otwieranie ich.

 

 

Rola Healera w grach MMO jest taka sama jak basisty w zespole - Zauważa się go dopiero wtedy, gdy przestanie grać.

Opublikowano

35 lv i Na metki :) (to jest skuteczne na all serwerach :) )

 

Albo dropienie ulepszaczy i sellanie albo ulepszanie czegoś cennego :)

Opublikowano

Łowienie ryb,

35 lvl, w m2 na metkach,

9-12 lvl, Imha M3. [drop broni na 30 lvl]

65 lvl, Góra Sohan,metiny. Zarobek na DT.

67062750834462019182.gif

Start serwera 17.08.2012r.

Dołącz do naszej społeczności już dzisiaj i twórz świat razem z nami -

Reinor.pl

Opublikowano

Można również dropić medale konne w Lochu Małp, 25 lvl.

67062750834462019182.gif

Start serwera 17.08.2012r.

Dołącz do naszej społeczności już dzisiaj i twórz świat razem z nami -

Reinor.pl

Opublikowano

Najlepiej wbić 15, bić metki z 15 - nieraz trafi się cenne ku, potem od 20 na besty na orki, następnie z 25-27 medale konne w lochu, lub tez 30-35 (+bojowiec na 35) na metki do m2.

Jak chcesz to pomogę w grze.

Pisz do Harlequin (jinno) gram pod wieczór.

//gif w sygnie

F.

 

RZAL :<

Do u wanna fight with me?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...