Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Nikt nie może wejść na serwer sf rykox v2


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie . Nikt nie może wejść na serwer sf rykox v2 hamachi prócz mnie , na pewno co zrobiłem:

-pong prawidłowy , bo ja mogę wejść

-odpalone porty :

 

(80 - strona

3306 - mysql

11002 - logowanie

13000 - ch1

13001 - ch2

13099 - ch99).

 

-stworzoną sieć hamachi ^^ i ustawiona do vpc

-koledzy mają IP w rootach z końcówka normalną i serverimfo

-wyłączoną zaporę systemu

-i na pewno wszystko jest git zrobione ... a i nadal błąd połączenia im wywala

 

Proszę o jak najszybsza pomoc

 

próbowałem z tego tematu:

http://www.mpcforum.pl/topic/582119-najczestsze-problemy-z-logowaniem-hamachi/

i nic..

Opublikowano

-koledzy mają IP w rootach z końcówka normalną i serverimfo

 

 

a nie powinno byc odwrotnie że ty masz z końcówka normalna a koledzy ze .100

Opublikowano

-koledzy mają IP w rootach z końcówka normalną i serverimfo

 

 

a nie powinno byc odwrotnie że ty masz z końcówka normalna a koledzy ze .100

też niedziała próbowałem u kolegi na 3 rootach .. końcówka 1 , 100 , 177(norm)

Opublikowano

qmple tylko z normalna koncowka ...

masz moze antywirusa?

pisałem UP . próbowałem 3 końcówki a antywirusa niemam

Opublikowano

Firewall?

Sory ślepy jestem :P.


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

A może oni nie mają dodanych wyjątków na zaporze?

 

Bo z tego co widzę wszystko jest dobrze ustawione...


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

A może oni nie mają dodanych wyjątków na zaporze?

 

Bo z tego co widzę wszystko jest dobrze ustawione...

nie musza dodawac wyjatkow gdy zapora jest wylaczona :]

3053080006.png

Opublikowano

postaw strone np na xamppie i zobacz czy qmple beda mogli ja zobaczyc ...

napisz czy wyswietla im ja czy tez nie

Nie stronki nie widzą , ale jak odpalam serwer to odrazu stronka się włącza nie potrzebuje xampp . Ale tez próbowałem (oczywiście z index i config) i nic im nie wyświetla.

 

@ref ...jeśli ma to pomóc to pisze że mam router z tp-link , ale wątpię że to przyczyna. proszę o dalszą pomoc

Opublikowano

W portmapie dałeś porty z końcówką .100?


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Drobna zmiana , u kolegi wyłączyłem zaporę i teraz zalogował się na swoje konto ale non stop go loga jak wybiera postać. :huh:

Opublikowano

Launcher v2 z tego tematu ma?

 

http://www.mpcforum.pl/topic/290808-dl-mc-2010-v2-launcher/

 

Jak Yoda napisałem :P.


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

nie , nie z tego.

Ma od rykox'a lunchera już pod nowe metki , itemy . Właściwie to prawie wszystko jest zmienione

Opublikowano

Ale musi mieć ten launcher. Inaczej nie pogra... tak mi się wydaje :).


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Ale musi mieć ten launcher. Inaczej nie pogra... tak mi się wydaje :).

A na jakiego clienta wkleić (pl'a 2010) ??.

 

trochę poczytałem postów i widzę że nie każdemu hasa jak by chcieli . No ale nie mam nic do stracenia , spróbuje jutro z tym clientem u qmpla

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...