Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[tut] Jak Zrobić Serwer Hamachi By Triblex1993


Toudi225

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w 7:55 mu sie otwiera jakies okono czarne na prawym ekranie co to jest ? ?wyswietlone jest tam jesto ip a jak zrobilem to hamachi to tak jak on mam zielone lampki to chyba dobrze co nie :P

1315596276-U71001.jpg

Kiedyś Metin2.pl 86 lvl

Kiedyś Aion Online 55 lvl

Kiedyś WoW 80 lvl

Guild Wars 2 80 lvl

teraz jakoś nie ma na nic czasu

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

a ja mam błąd typu

przy robieniu serwera gdy dam ./start i pisze pass03 i po tym wyskakuje cos takiego

swap_pager_getswapspace(10): failed

swap_pager_getswapspace(3): failed

swap_pager_getswapspace(8): failed

swap_pager_getswapspace(16): failed

i potem

mv: rename cores/core.3 to cores/core.2: No such file or directory

mv: rename cores/core.4 to cores/core.3: No such file or directory

mv: rename cores/core.5 to cores/core.4: No such file or directory

mv: rename cores/core.6 to cores/core.5: No such file or directory

mv: rename ./game1_2core to cores/core.6: No such file or directory

i potem znowu

swap_pager_getswapspace(12): failed

swap_pager_getswapspace(2): failed

swap_pager_getswapspace(9): failed

swap_pager_getswapspace(15): failed

swap_pager_getswapspace(10): failed

swap_pager_getswapspace(3): failed

swap_pager_getswapspace(8): failed

swap_pager_getswapspace(16): failed

co robic ???

Proszę o pomoc

 

 

@edit: 1234di : Sprawdź skrzynke .

j5kwdjn8390y5gabja1.jpg
Opublikowano

mi już wczoraj to działało robię wszystko przez PortMap i wszystko pięknie działa i nie ma lagów.

 

Problem jaki mam to nie wiem jak zrobić konto gma na Hamachi ,... to jest mój najwiekszy problem wexcie coś poradźcie

Opublikowano

wam tez ten ./start sie tak dlugo robil ? ... jakies 5-10 min

1315596276-U71001.jpg

Kiedyś Metin2.pl 86 lvl

Kiedyś Aion Online 55 lvl

Kiedyś WoW 80 lvl

Guild Wars 2 80 lvl

teraz jakoś nie ma na nic czasu

Opublikowano

@BladeMaster

Uszkodziłeś pliki Te wywal. Wypakuj na nowo

 

487xcz@

To trwa u mnie max do 5min

Ale jezeli nawet po 10min server sie wlacza to wedlug mnie nie robi zadnego problemu

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

mam problem zrobiłem server wszystko ładnie loguje się na server wybieram postać,kiedy się włączy po paru sekundach lag i nie od lago wuje się tylko wyłancza się czym to jest spowodowane ? mój komp 1.5gb ram 1x procek 2600+ 1.61Ghz Karta graficzna ATI Radeon

Opublikowano

kurwa niemieckie poradniki jak nic nie rozumiem ;> wgl wszystko ma juz powlaczane i nie czaje co to jest i wgl-.-

叶是白痴

  • 3 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...