Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[tut] Jak Zrobić Serwer Hamachi By Triblex1993


Toudi225

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na razie nic ale bardzo możliwe że działa,czekam na polski tut bo mam wrażenie ze coś źle robię...

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

wy to macie farta ja musialem od nowa cala baze danych instalowac bo mi sie sfajczyła xD

nicew.png

Kliknij na Sygne i Zobacz Więcej moich Prac

Galeria Się Podobała ? Daj addw.png

 

FantasticWorld

Nick: BaNNaN

Klasa: Tajemnica ;>

Level: 1+

 

Sun Online

 

Nick: ItsMyFirstTime

Klasa: Elementalist Ether / Int

Lvl : 56+

Opublikowano

ok mam cos takiego ;]]]]]]]]]]]]

 

u mnie działa ale jak u brata biore to pisze że konto nie isnieje xDDD

wtf? xDDD

nicew.png

Kliknij na Sygne i Zobacz Więcej moich Prac

Galeria Się Podobała ? Daj addw.png

 

FantasticWorld

Nick: BaNNaN

Klasa: Tajemnica ;>

Level: 1+

 

Sun Online

 

Nick: ItsMyFirstTime

Klasa: Elementalist Ether / Int

Lvl : 56+

Opublikowano

jeśli ktoś by chciał se z kimś pograć przez hamachito jestem chętny :) Jak co to pisać na gg 8677298

Dumny członek MPCforum od 09 czerwca 2009 ;)

Opublikowano

Polski: Zrobiłem wszystko zgodnie z kursu i po włączeniu wyrzutni panie i spróbować połączyć mi się, że pokazuje to: hxxp://s1.imgupload.cz/img/49848/KXt7d/NewPicture009.jpg i trzymał go tam tak...

 

English: I did everything according to the tutorial and when I turn on the ladies launcher and try to connect to me it shows this: hxxp://s1.imgupload.cz/img/49848/KXt7d/NewPicture009.jpg and kept it there so...

 

Pomoże ktoś? Please

 

hXXp=hTTp

Love+Us+Not+Eat+Us.jpg

Opublikowano

xFrez a masz server? ;]

na hamachi??

 

czy ktos wie wkoncu jak zrobic?

nicew.png

Kliknij na Sygne i Zobacz Więcej moich Prac

Galeria Się Podobała ? Daj addw.png

 

FantasticWorld

Nick: BaNNaN

Klasa: Tajemnica ;>

Level: 1+

 

Sun Online

 

Nick: ItsMyFirstTime

Klasa: Elementalist Ether / Int

Lvl : 56+

Opublikowano

moje drogie dzieci neo to kurwa jeog mac dziala xDDDDDDDDDDDDDDDDDD

polączyłem sie z bratem !!! xD

nicew.png

Kliknij na Sygne i Zobacz Więcej moich Prac

Galeria Się Podobała ? Daj addw.png

 

FantasticWorld

Nick: BaNNaN

Klasa: Tajemnica ;>

Level: 1+

 

Sun Online

 

Nick: ItsMyFirstTime

Klasa: Elementalist Ether / Int

Lvl : 56+

Opublikowano

człowieku niewiem ja kto zrobiłem zaczołem resetowac system inagle wlączyło xD

nicew.png

Kliknij na Sygne i Zobacz Więcej moich Prac

Galeria Się Podobała ? Daj addw.png

 

FantasticWorld

Nick: BaNNaN

Klasa: Tajemnica ;>

Level: 1+

 

Sun Online

 

Nick: ItsMyFirstTime

Klasa: Elementalist Ether / Int

Lvl : 56+

Opublikowano

xFrez a masz server?;]
na hamachi??

czy ktos wie wkoncu jak zrobic?

 

nie mam i niechce mi sie kombinowac z robieniem serwa dlatego chcialbym se z kims zagrac na jego serwerze :]

Dumny członek MPCforum od 09 czerwca 2009 ;)

Opublikowano

szczescie w nieszczesciu połaczyłem ale baza danych z listą gm sie zje... xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

moje kochane szczescie xD

 

kuzwa zcrashowanna jest baza danych niee!! kuzwa nie!!!!!!!!!!!!; /

nicew.png

Kliknij na Sygne i Zobacz Więcej moich Prac

Galeria Się Podobała ? Daj addw.png

 

FantasticWorld

Nick: BaNNaN

Klasa: Tajemnica ;>

Level: 1+

 

Sun Online

 

Nick: ItsMyFirstTime

Klasa: Elementalist Ether / Int

Lvl : 56+

Opublikowano

fajnie all od początku ;///

 

w launcherze mam końcówke taką jak hamachi

 

nicew.png

Kliknij na Sygne i Zobacz Więcej moich Prac

Galeria Się Podobała ? Daj addw.png

 

FantasticWorld

Nick: BaNNaN

Klasa: Tajemnica ;>

Level: 1+

 

Sun Online

 

Nick: ItsMyFirstTime

Klasa: Elementalist Ether / Int

Lvl : 56+

Opublikowano

Czym może być spowodowany błąd połaczenia sie z serwerem przez moich kolegów?

 

Treść serverinfo.py:

import app
import locale
import debugInfo

CHINA_PORT = 50000
app.ServerName = None
if (locale.IsEUROPE() and app.GetLocalePath()):
    STATE_NONE = "..."
                    
    STATE_DICT = {
        0 : "....",
        1 : "Connected",
        2 : "Connected",
        3 : "Full"
    }

    SERVER01_CHANNEL_DICT = { #ForceMT2 by KodexioR
        1:{"key":11,"name":"Channel1   ","ip":"5.40.98.100","tcp_port":13000,"udp_port":13000,"state":STATE_NONE,},        
    
    }

    REGION_AUTH_SERVER_DICT = {
        0 : {
            1 : { "ip":"5.40.98.100", "port":11002, }, #ForceMT2 by KodexioR

        }        
    }

    REGION_DICT = {
        0 : {
            1 : { "name" : "ForceMT2 by Kodexior", "channel" : SERVER01_CHANNEL_DICT, },                        

        },
    }

    MARKADDR_DICT = {
        10 : { "ip" : "5.40.98.100", "tcp_port" : 13000, "mark" : "10.tga", "symbol_path" : "10", }, #ForceMT2 by KodexioR

        }

    TESTADDR = { "ip" : "210.123.10.153", "tcp_port" : 50000, "udp_port" : 50000, }

 

Coś jest nei tak w ustawieniach? Ja moge się połączyć a moi koledzy nie :/

Pozdrawiam :)

Opublikowano

dobra robie jeszcze raz 3 raz juz bede instalowal baze danych potem powiem dokladniej jak zrobic

nicew.png

Kliknij na Sygne i Zobacz Więcej moich Prac

Galeria Się Podobała ? Daj addw.png

 

FantasticWorld

Nick: BaNNaN

Klasa: Tajemnica ;>

Level: 1+

 

Sun Online

 

Nick: ItsMyFirstTime

Klasa: Elementalist Ether / Int

Lvl : 56+

Opublikowano

kodexior nie ma byc koncowka 100 . koledzy maja miec twoj ip z hamachi bez koncowki 100.

 

U mnie dzieki temu zalogowali sie na serwer ;/ ale wywala ich przy laczeniu do swiata jak wybiora postac.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...