Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowa strona pod prywatny serwer metin2 RyKoX


~RyKoX~

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ty Kuń zamknij mordę złodziejaszku

:)

Badarku kochany , ty sam nic nie robiłeś , ty podpierdalałeś .

On przynajmniej próbuje robić sam :) Jesteś spalony na tym forum , największy cwel MPC ;)

 

@ Topic.

 

Strona nawet , nawet .

Na serwery hamachi starczy :) Próbuj dalej ! GL :)

 

 

Kuń to nie badar tylko Deco016

Kurwa, mistrz!


VLXxO.png

 

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hahhahahahhahahhaha. Lorenzo jaki przypał . ;***

 

Lorenzo, czekamy na twoje stronki (Pierwsze stronki), za czasów amatora.

 

Topic.

 

Fajna ryku. ;)

36733859559970154671.jpg

Opublikowano

Witaj Tomku.

 

Mam do Ciebię ważną sprawę możesz mi powiedzieć gdzie wrzucić tą stronę bo trochy ciemny jestem... i za bardzo to nie wiem. <3

Z góry dziękuję i liczę że mi pomożesz dostaniesz Like. :rolleyes:

 

Np w xamp do folderu htdocs

 

Co do ciebie kuń ja już zrozumiałem, jak chyba inni że nie potrafisz choć trochę docenić amatorów, uczących się dopiero. Nie podoba się ok to po co wchodzisz w temat i nadal się udzielasz? Myślisz że twoje teksty zniechęcą mnie do pracy?

 

Tym co pracę choć trochę docenili wielkie dzięki.

di-HLXD.jpg

Opublikowano

Mi tam się ta strona spodobala :)

 

posiedzialem wieczorkiem chwile i pozmienialem troszeczkę :3

 

 

59590712.jpg

 

 

 

;3

Opublikowano

Na jakiegoś hamaka jak najbardziej.

Nio to chyba jasne ze na hamaka to sie w sumie tylko nadaje.

Ale ma to co potrzebne wiec jest git :P

Opublikowano

Chyba sobie żartujesz, ją tą stronę dałem na mpc tylko ty ją przebarwiłeś Haha. Żałosne.

Przecież to jest normalka na mpc.. -.-

 

@Topic. Woo... ale super stronka, już ją wrzucam na dedyka. :)

Opublikowano

Chyba sobie żartujesz, ją tą stronę dałem na mpc tylko ty ją przebarwiłeś Haha. Żałosne.

 

tak ty wrzuciłeś? pokaż mi tą co wrzuciłeś. jedyną podobna widziałem taką niebieską.

di-HLXD.jpg

  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie chce robić nowego tematu .

 

Szukam fajnej strony pod serwer dedykowany metin2 , ma być bez dziur !

Opublikowano

Nie chce robić nowego tematu .

 

Szukam fajnej strony pod serwer dedykowany metin2 , ma być bez dziur !

 

 

 

Na dedyka Szukaj u profesionalistów a nie takich badziewi

 

 

A co do tej stronki jest Ok na Hamaczka :D

Nuda, Nuda i jeszcze raz NUDA!

Opublikowano

Wypróbuje na hamachi . Dzięki. <3

 

@EDIT: Zrobiłem re-upload, tak na wszelki wypadek, i poprawiłem literówkę Ddownload na Download.

 

Link:KLIK B)

Skan:KLIK

Moje Poradniki:

Tymczasowy Brak :D

Daj +

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

nie polecam strony ma duzo dziur

 

__________________▄▄▄▄▄
______________________▄....░..
_____________________▐░░░░░░░.
____________________▐░░░░░░░░▐
____________________▐░...▀...▐
_____________________▐░▀▀░░▀▀▐
_____________________▐░░■▀■░░▌
______________▄▀▀▀▀▄▌.▄░░░▄.▀▀▀▀▀▀▄
_____________▐____▐.▄▄.......▄▄._____▐
_____________▐_____▀▀__░░░░░░░..._____▐
____________▐_________░▀▀▄░░░░__.______▐
___________▐________░░░░▐░▄▀▀▀_________▐
____________▐______░░░░_.._____________▐
_____________▀▀.___.......__▄________▐
________________▐___...........▀▀▄▄.
________________▐___...........___▌
________________▐___...........___▐
_______________▐____..........▌____▐
_____________▄▀___▄▐.........._____▐
___________▄▀______▐.........▌______▐
__________.▄▄______▐.........._______.
_________▄...........▐...▐..________▐
______▄.....................________▐
____▄.......................________▐
___▄........................________.
___.........................______▄▀

 

 

 

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Specjalista
Opublikowano

Wszystko ładnie dodałem tylko gdzie ten plik Config dodać ,do którego folderu.

Dodam że dodaje w WinSCP ;)

Pliczki mam taki_niesmialy ;)

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...