Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Polska - Rosja -> Kto wygra mecz? (Przepowiednia)


Jaki będzie wynik  

60 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki b?dzie wynik meczu polski z rosj??


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wcale bym nie obstawiał na rusków, Rozgromili czechów ponieważ nie mieli obrony zawodnicy rosji robili co chcieli na połowie czech.

w Meczu Polska-Rosja będzie się liczyła głównie obrona ponieważ obie drużyny mają znakomitą ofensywę a Polacy do tego dobrą linie obrony. Obstawiam 3:2 dla Polaków, będzie dużo bramek w tym meczu.

Pomogłem? Daj Plusika to pomaga.

 

eJwLTq2o9ElMqVTQVQguSE3OSszJLC5JVMhPUfDNzEt1LkpMK1FP5PINcE7LLyrN1SvIASqEy3D5JuZl5mdzgQSSwQLORampBalFxVxGpqZwbAAA7Z0gpg~~.png

 

logo.png

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

4 - 1 dla rusków. Czesi są lepsi od nas, a przegrali.

Molgibyśmy wygrać z grecją, gdyby nasi biegali tak jak ruski.

Opublikowano

Pierdolenie o szopenia panowie, co z tego ze Szczesny dostal karteczke jak mamy Tytonia? Banda idiotow ... pewnie polowa z was co pisze jak Rosja rozgromila Czechy 4:1 do tych informacij sie ogranicza. Tak samo ze szczesny czerwona dostal :)

 

Mamy zajebisty sklad, lepszy niz za Leo B. :) Mysle ze polska bedzie w stanie zremisowac z Ruskimi.

Ogolnie z Grecja moglismy wygrac, gdyby nie to ze grali na faule :)

 

Obstawiam 1:1 , mamy mocna defensywe.

61093c6efb.png

 

Opublikowano

Ostatnio Polska Niemcy 2:2,Niemcy lepsi od Rosjan =)

Polska Portugalia 1;1 jak pamiętam,Rosja nie jest nam straszna.

W pierwszej połowie będzie 2-1/1-0 dla nas,w drugiej połowie jak mamy w

zwyczaju kondycyjnie padniemy i przegramy 3-2,2-1.

 

A co do tych zjebów,że Szczęsnego nie ma to nie wygramy i że mamy słaby skład to pierdolnijcie się w głowe i nie oglądajcie.

Tytoń ostatnio obronił 2 karne i dobre strzały wczoraj pokazał jaką ma formę,mozliwe że lepszą od Szczęsnego.

A co do składu,pomocników mamy zajebistych,atak tak samo,bramka tak samo jedynie w obronie kaleczymy.

65989911309456598087.jpg
Opublikowano

3:2 dla Rosji

Dowalą nam na początku łatwo 2 gole, potem (cudem?) wyrównamy do 2:2

a w ostatniej chwili strzelą nam na 3:2 :(

1375207970-U250359.png


Opublikowano

2:2 na boisku poza meczem 1000:0 dla nas

upaodl131d2.png

 

 

 

 

Moje Cheaty :

No_Menu

http://www.mpcforum.pl/topic/624388-undetected-no-menu-jacello/

http://www.mpcforum.pl/topic/622343-undetected-no-menu/

D3D:

http://www.mpcforum.pl/topic/628413-undetected-d3d-jacello-v10/

http://www.mpcforum.pl/topic/629602-undetected-d3d-jacello-v11/page__pid__4526048#entry4526048

 

 

Opublikowano

Nasi są dobrzy w 1 połowie meczu pokazują że dają z siebie wszystko ale już w 2 jak by się "męczyli" nie chcą im się biegać jak i bronić dlatego przegramy najprawdopodobniej.

1357468552-U604459.png

By b4rt4z

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...