Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Polska vs Grecja - relacje użytkowników!


Jottex.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mamy 2 minuty :( trzeba poprawić na 2:1 :P

Nierealne, ponieważ druga połowa meczu to jest inna Polska(chyba wersja Biedronki).

Weteran
Opublikowano

Hehe, dobre, Polacy strzelają pierwszego gola, wszyscy gadają jacy są super, Grecy strzelili i od razu pojazd na naszych, Polish Logic :D

1329036830-U154499.png
Opublikowano

W 2 polowie beznadziejnie grali dlaczego smuda nie zrobil zmiany

1366981151-U331881.png
By Vanosz


|Ex Moderator League of Legends | Ex Moderator Duel of Champions | MPC Gold Member |

Opublikowano

Heh teraz Mecz z Rosją o wszystko :D

Wierzysz w czary? Masz czar goryczy wypij. 

Wierzysz w dary? Masz dar pierdol czary idź z tym ...

Opublikowano

Noi do dupy remis! Ale ten tytoń był niezły przy pierwszym karniaku :D


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Opublikowano

To prawda Polacy na początku ierwszej połowy dawali czadu, a poźniej... szkoda gadać.

No, ale jest 1:1, trzeba się z tego cieszyć, bo mogło być 3:1 przez karnego i spalonego.

Opublikowano

Kartka dla Szczęsnego jak najbardziej zasłużona. Gdyby go nie podciął, to mógłby być gol.

Mecz uważam za niekoniecznie udany, ale szczęśliwy w h*j - karny obroniony i niezaliczony gol ze spalonego.

 

Problemem było to, że Polacy w drugiej połowie nie mieli żadnego planu/sposobu. W pierwszej połowie ładnie kombinowali, a w drugiej po prostu grali.

Ale jak można było zremisować mecz 11 na 10 z jedną bramką przewagi ?

Bóg to twoje sumienie

Opublikowano

Szczęsny dowalił. Najbardziej mnie irytuje to, że greccy wojownicy faulują jak słoń który wybiegł z zoo z depresją.

 

Jednak wierzę w to, że to polscy,odważni i silni wojownicy Polski wygrają.

 

BIAŁO - CZERWONI !!

 

 

 

A propo, zauważyliście na początku że na trybunach siedział grecki kibic ze spartańskim hełmem?

Opublikowano

Szczęsny dowalił. Najbardziej mnie irytuje to, że greccy wojownicy faulują jak słoń który wybiegł z zoo z depresją.

 

Jednak wierzę w to, że to polscy,odważni i silni wojownicy Polski wygrają.

 

BIAŁO - CZERWONI !!

 

 

 

A propo, zauważyliście na początku że na trybunach siedział grecki kibic ze spartańskim hełmem?

tego kibica pokazywano przed meczem, w trakcie i po, trudno było nie zauważyć.

Opublikowano

chujnia z grzybniom

 

udawały chuje i nabiły pkta

Im większy rośnie na mnie flejm

Im bardziej mnie nienawidzisz tym większy fejm. ej

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...