Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dziewczyna wyższa od chłopaka.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

moj byly wf'ista ma żone wyższa od siebie i beke cisna wszyscy xD

 

Bo ich rura pali, że w bliższy kontakt wchodzą tylko z Renią Rączkowską.

Opublikowano

7 cm to mało. Jakby była o 20 cm wyższa i wyglądała na twoją mamę wtedy byś miał przypał.

Niestety, ale ode mnie nie ma wyższych dziewczyn w szkole :(. Chyba dlatego, że mam 1.93.

I człowiek dotrwał czasów kiedy dziewczyny są jedynie przedmiotem do ruchania dającym +100 do respektu ze skillem mycia naczyń na P...

 

W takim razie powiedz mi co było w średniowieczu, jak dzisiaj jest "tak źle".

Opublikowano

Pij mleko będziesz wielki :)

 

Wygląd się nie liczy , tylko miłość . Nie jest to obciachowe ..

 

Popieram ;)

 

Ja od swojej dziewczyny jestem wyższy o 35 cm :)

To już jest hańba i wstyd ;)

 

żart ;x

 

/zakaz handlu

Opublikowano

jeżeli ci się podoba i dasz rade ją przytulić/pocałować to nie widzę żadnego problemu w tych 7cm. różnicy... a jak hejterzy będą z cb polewać to olej to... ty masz laske oni nic... ;p

Opublikowano
Sorry, ale nie możemy ze sobą być. Jesteś wyższa ode mnie.

 

Proszę, czy to ma sens?

Opublikowano

Nie znamy jej, nie znamy Ciebie. Jak mamy ocenić?

Mówisz, że jest o czoło wyższa. A co jak Ty masz 130, a ona 140?

Sam musisz to ocenić, ale jak nie ma jakieś masakrycznej różnicy, to przynajmniej ja nie widzę przeszkód.

50a8d03627325.png

| Edytor |

 

 

Opublikowano

Jeśli ty nie jesteś niski, tylko masz 170-180cm a ona jest troche wyższa to nie jest źle. Gorzej, jak ty masz 150cm a ona nie jest wysoka (jak na wiek itp).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...