Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

W 10 Lat Odkryjemy Planetę, Która Zniszczy Ziemię


Moso

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

może kokosz lubi chłopców xD

jak nie on to może inny z modów xD

 

@post41

ja uważam że jest jednak trochę za daleko od ziemi żeby w nas przypieprzyło ; p

Być zajebistym...

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Chyba ze kokosz tak będzie chciał.

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano
kokosz uratuje mpc forum i nielicznych użytkowników

już handluje z obcymi naszymi duszami ; d

 

 

może kokosz lubi chłopców xD

jak nie on to może inny z modów xD

 

@post41

ja uważam że jest jednak trochę za daleko od ziemi żeby w nas przypieprzyło ; p

 

Chyba ze kokosz tak będzie chciał.

 

 

W tym temacie chyba nie chodziło o robienie z siebie idiotów. <_<

 

@Mateq

I właśnie ten kosmos soccer, to będzie Euro 2012. :D
heh,dobre :D

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

E,tam.Kokosz pewnie już sprzedaje bilety na swój statek kosmiczny którym odlecą(nieliczni) i się uratują ;/

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

Może Nibru walnie w inną planetę, ta jeszcze w inną i będzie kosmos soccer ^^

I właśnie ten kosmos soccer, to będzie Euro 2012. :D

Yymhh ymhh Dx.. aż sobie to dałem do sygny <D

Opublikowano
Ku*wa trzeba się nagrać do tego momentu :ph34r:

 

 

Ciekaw jestem co Sumerowie jarali : )

 

 

owned ma racje :ph34r: ja już mam testament nawet :D

 

Simpson pewnie ziółko jarali ziółko dobra rzecz ziółko zawsze pomaga :D a może zielona cherbata o.O

 

 

@Edit http://www.paranormalne.pl/index.php?showtopic=18490 któro to planeta to bliżej?? o.O

 

 

@Edit2 ja kiedyś na discavery słyszałem że to coś czyli X jest niewidzialne :0

Opublikowano
ja w to nie wierze ale się okaże jeszcze 2 lata ,no i wierze w jedno że to jest pic na wode tak jak zakończenie swiata w 2000 itd

 

Czemu wróciłeś? :(

 

ja już mam testament nawet

 

Kto dostanie po Tobie komputer jak wszyscy zginą? :<

Opublikowano

Było już kilka "końców" świata i jakoś dupa nic się nie stało,po prostu oszukują ludzi i zbieraja kasiorkę ^ ^

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

koniec świata będzie 2099 roku -jak pisałem kalędarz się kończy w Viscie ;]

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano
koniec świata będzie 2099 roku -jak pisałem kalędarz się kończy w Viscie ;]

 

W win7 też. Czyli coś w tym musi być :ph34r:

Opublikowano
W win7 też. Czyli coś w tym musi być :ph34r:

Microsoft wie więcej niż my.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano
Microsoft wie więcej niż my.

Ja se na JuTiube oglądnełem o tym i że to ma niby związek z jakaś Wielką Piramidą ^ ^

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

No co ty obivlion koniec swiata to bedzie jak chudy i gruby? grubszy i gruszby? kurde nie pamietam tego filma jak sie zesra to zniszczy miasto albo i nawet caly swiat swoim smordem :D wiesz to w kawalku filmie bylo jako gigant zesra sie xD

30364378.png

Opublikowano

HeHe 1 wielki pic i tyle już chyba 4 razy miał być koniec świata a tak o ogóle to czas,kalendarz, to ludzie sobie stwozyli więc to nie możliwe że by się skończyl świat itp ;)

1851984472.png

Neostrada 40 Mb/s -,-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...