Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

W 10 Lat Odkryjemy Planetę, Która Zniszczy Ziemię


Moso

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

omfg

Nibru? o_0

ja, jak niektórzy tutaj, w boga ani w Dżysusa nie wierze...

sławny cytat: "Że Jezus umarł nie znaczy że żył" ...

oglądałem na discovery że naukowcy z nasa szukają jakiejś planety która miała by zastąpić Ziemię (jak wszyscy ją olejemy i zaśmiecimy)

jakaś taka dziwna nazwa.

tylko najlepsze jest w niej to, że tam nie ma wody (pokazywali zdjęcia z satelity)

najgorsze co może być w 2012 to jak katolicy będą naprawdę myśleli że koniec świata i się sami zabiją (roftl xD)

 

kaszanka !!!!111one!1oneoneone!!!

Być zajebistym...

Opublikowano
w Dżysusa nie wierze...

 

Jakby mi dał god mode i nauczył latać to bym mógł nawet do kościoła chodzić.

Opublikowano

@up

 

hah :>

to zupełnie inna sprawa xD

 

@topic

poczekamy, zobaczymy :>

jak narazie cieszmy się życiem ^.-

Być zajebistym...

Opublikowano

Kilka miesięcy temu oglądałem "Strefę Tajemnic" na Polsacie.

Tam mówili coś o tej Nibiru, końcu świata itp. Powiedzieli, że gdy papież Julian (któryś tam) robił kalendarz na podstawie kalendarza rzymskiego (który był na podstawie kalendarza majów) to pomylił się o 6 lat, więc rok 2012 w rzeczywistości to rok 2018.

Mogłem coś pokręcić.

roomy.png

Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.

Opublikowano

@ 3x up , to było w drugą stronę. Rok 2012 był tak na prawde w 2006. HUUUUUURAAAAAA przeżyliśmy koniec świata. Można zamknąć temat? Chyba wyczerpany :D

Opublikowano
Saltazó! Mosze być brzoskwiniowy :O A nie lepiej Tróskawkowy ? ;|

 

Ale jak tróskawkofy to s płatkami kókurdzanymi :<!

Hip-Hop nie umarł.

Opublikowano

a ja tam bym chciał żeby piękna 16 letnia dziewica mnie zgwałciła i w tedy umarł niż jakiś bananowy jogorurt albo planeta zapierdalająca na ziemie czy jakiś kaczorek czy inny polityk ziemie rozdupcył :)

notoacta250.png


Opublikowano
a ja tam bym chciał żeby piękna 16 letnia dziewica mnie zgwałciła i w tedy umarł niż jakiś bananowy jogorurt albo planeta zapierdalająca na ziemie czy jakiś kaczorek czy inny polityk ziemie rozdupcył :)

 

 

Marzenia beda marzeniami nigdy nic sie niedzieje bez przyczny ;, a krótko mowiac twoje marzenie sie nie spelni jedynie jezeli bedziesz miec dziewczyne.

 

Tez bym chcial ale taka dojrzala z extra cialkiem ;)

30364378.png

Opublikowano

@Topic

 

W 2012 to euro będzie,a nie koniec świata.(mam nadzieje ,ze euro będzie) ;)

 

Łapcie:

a19e2632b4927f63.gif

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

@up

 

To albo mi się wydaje albo nie ma szans żeby w nas walnęła ta planeta o0

Opublikowano

@UP; tak samo myślę, przecież to nie możliwe, a jak już to nie dziś i nie jutro...

btw: Tylko Bóg wie kiedy będzie koniec świata.(zacznie się od kataklizmów :s)

350x19_1261406460_35806.gif

 

podtastmpc.png

Opublikowano

Patrzac na te orbity ze zdjecia Ziomka moge jedno stwierdzic jezeli bedziemy sie poruszac znaczy ziemia i planety normlanie to nic sie nie stanie no chyba ze stanie sie jakas katastrofa :O i spowolni po orbicie nasze okrezenie i moze powstac zderzenie o nie wyobrazalnej sile

30364378.png

Opublikowano

Może Nibru walnie w inną planetę, ta jeszcze w inną i będzie kosmos soccer ^^

Opublikowano
Może Nibru walnie w inną planetę, ta jeszcze w inną i będzie kosmos soccer ^^

I właśnie ten kosmos soccer, to będzie Euro 2012. :D

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Skoro rozpierdolą ziemie to co stanie się z MPC Forum -straszne(kwai -tak się wymawia Straszne po Japońsku ^ ^)

 

 

@Edit

Uderzy w nas 2099 roku -kończy się kalendarz w Viscie ^ ^

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

kokosz uratuje mpc forum i nielicznych użytkowników

już handluje z obcymi naszymi duszami ; d

 

Być zajebistym...

Opublikowano

@Up

Ja tam wziełem zioło pod tytułem "Zapachy z pod pachy"

 

@3x Up

Kokosz uratuje tylko fajne dupy -nie ma na co liczyc że nas wybierze ;/

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...