Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[60 slotów] Serwer Survival + Gildie


Miszlii

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

The Other Side

 

info.png

 

Witam, chcę Wam przedstawić powstający serwer typu survival/wojny gildii. Zbierz znajomych i stwórz

z nimi gildię, aby być najlepszą gildią spośród innych rywalizujących gildii na serwerze i podbić kwadratowy świat.

Serwer startuje dnia 6 czerwca 2012 (środa) o godzinie 18:00

 

Aktualnie na serwerze jest 60 slotów jeżeli serwer okaże się sporym zainteresowaniem dla graczy

jesteśmy gotowi kupić lepszą maszynę dla co najmniej 100 graczy, tak więc zapraszamy !!!

 

 

 

minecraft1.png

 

 

> Drop z Stona, szansa na wydobycie diamentu to 0.2%

resztę surowców wydobywamy w normalny sposób

:)

> TNT oraz wybuchanie creeperów jest AKTYWNE

> Dla każdego gracza mamy przygotowaną komendę na rozpoczęcie gry /kit start

składającą się z 10 Befsztyków, 20 desek i drewnianego EQ

> Posiadamy również wysoko rozwinięty Admin Shop oraz możliwość wykupywania

miejsc na własne handlowanie wybranymi przez siebie rzeczami.

pluginy.png

 

>AppleTree

>SimpleAFK

>EssentialsAntyCheat

>LaggClear

>WorldEdit

>WorldGuard

>Vault

>SignColours

>iConomy

>PayDay

>ReportRTS

>xAuth

>FalseBook

>ChestShop

>Factions

 

namiary.png

 

IP mumble: 91.204.162.65:6000

Serwer: 91.204.162.76:25565

 

 

ZAPRASZAMY !!!

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dodaj Krakuss110

 

powtarzam po raz drugi - white list'a o 18:00 bedzie usunięta. Dlatego też nie piszcie z prośbami o dodanie was do white list.

Opublikowano

WL off bedzie o 18.00 tak jak napisane jest w pierwszym poscie :)

 

antyxray jest zrobiony troche inaczej,

wszystkie itemy mozna normalnie wykopywac, lecz ze stona mozna wykopywac diament - to jest zabezpiecznie przed tym aby nikt z graczy nie mial 20 minut po wejsciu diamentowego EQ.

 

dlatego tez wpadlismy na pomysl aby wgrac skrypt z dropem, jak kopiesz stone w kopalni to masz 0,2% szansy ze wypadnie z niego diament. Zobaczymy czy wszystko bedzie sie dobrze sprawować dlatego liczymy na reszte graczy o 18 :)

Opublikowano

kolego, to ze na mamy problemy techniczne dzisiaj to nie znaczy że 24/7 sa lagi, więc nie siej takiej propagandy.

 

póki co czekamy na technika aby naprawił problem :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...