Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Kiedyś większy niż 255 lvl?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Jak myslicie, kiedy ludzie przełamią barjerę max 255 lvl? ;D Mi się wydaje że już niedługo. Na razie jest to ciężkie, ale nie ma rzeczy niemożliwych. Powstaną wtedy privy dla hardkorowców np. 500lvl i itemy na 500lvl. ;D Kiedy przełamią ta barjerę to będzie na 100% powstawać dużo, dużo więcej nowych broni,zbroji, biżuterii itp, bo będzie większe zapotrzebowanie na nowe itemki. Teraz jest max 255 lvl i więcej ich nie potrzeba. ;D A wy co o tym myslicie?

Opublikowano

Większego lvl niż 255 lvl nie da rady zrobić gdyż max lvl jest zapisane w bitach (czy coś takiego) tak samo jak nie da się mieć więcej yang niż 2,35 kkk yang problemy te leżą od strony plików serwerowych ;)

c56d5258d405a6dfmed.jpg
Opublikowano

wiekszego niz 255 nie bedzie bo się poprostu NIE DA

 

Matuszny właśnie może się dać bo jak zrobili 255 lvl RyKoX albo cheaterzy mogą zrobić ;)

73972376839163199381.jpg
Opublikowano

Da sie tylko wtedy jak będziesz mieć , all source game to wtedy możesz sobie walnąć nawet milionowy lvl.

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Haha. Jesteście śmieszni. Myślicie że rasa ludzka nie da rady zrobić takiej śmiesznej rzeczy? Żeby ludek w grze dostał nową cyferkę 256 ubijając potwora?

Opublikowano

Czy ja mówię coś o 1000? Wiesz, na razie słyszałem że dużo osób wbija szybko ten 255 lvl na różnych serwerach, więc jak ktoś powiększy lvl to może 500 go usatysfakcjonuje.

 

Po prostu chińczyki jeszcze nie wymyślili większego game (czyt. gejma) i jest tylko max 255. Trzeba po prostu przełamać tą barierę "bugu" i potem będzie można ustawić jaki sie chce. Max 255 lvl był już od początku tworzenia privów metin2, tylko wtedy ludzie jeszcze nie byli w tym tak obeznani i nie potrzebowali nic więcej. Jest jeszcze jeden sposób - zrobić własne pliki do tej gry, ale to już praca dla artysty jest, jakich mało. Jeśli chodzi o itemy, lvl to pro dedyk wszystko udźwiginie, a metin nie ma dużych wymagań - to gra z 2004 r. (np. za kilka lat będą o dużo lepsze dedyki, a opłata będzie kosztować podobnie co teraz za najlepszy dedyk, a te dedyki co są teraz najlepsze za te kilka lat stanieją o dużo%)

Opublikowano

Typu lvl 300-400 np. To wchodzi jakiś pierwszy lvl i sobie myśli o jap.....

Promt2 <3

 

Ninja-250 lvl

Szamanka-Nie za duzy ale tez bedzie 250 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

Opublikowano

A dlaczego sie nie da tego przełamać 255 + lv ? :D Jak sie napisze własne pliki na server podrasuje to chyba da rade >? i czemu nie metin by był nie skonczony :D nowe mapy client wazy 3 GB z mapami zbrojami i all :D pro by bylo i mozna grac i grac do tego przynajmiej 500 lv

Opublikowano

To jest jak z limitem yang. Tu nie chodzi o to że YMIR se ustalił jakiś limit 2kkk i chuj. Po prostu WYBRALI

sobie jako typ danych signed long int, który zajmuje 4 bajty i pomieści MAX 2 147 483 647.

Jakby wybrali sobie największy typ : signed long long int to dysponowalibyśmy już

8 bajtami (MAX 9 223 372 036 854 775 807 ( a nawet do 18 446 744 073 709 551 615 gdyby typ był unsigned!)).

Problem w tym że ludzie cudów nie uczynią i 4 bajtów w 8 nie zamienia,

ani tym bardziej nie przejdą granicy pojemności typu long int.

Kurwa, mistrz!


VLXxO.png

 

Opublikowano

Czy aby tego nie zmyślasz? Ale chyba nie. No może na razie jest to nie możliwe. Ale technika idzie cały czas w górę! Kiedyś nawet nie śniliśmy o tym co jest teraz. Przecież chińczyki są zdolni do stworzenia własnych plików do metina i rozporowadzić - tzn. zrobić własne "signed long long int" i bajty. Wszystko jest możliwe, ale zwykle jest to trudne. Skośnooczy za 3-4 lata stworzą własnego metina, tzn. będzie załózmy na podstawie tego oryginalnego, ale będzie to ich własność.

Opublikowano

Czy ja mówię coś o 1000? Wiesz, na razie słyszałem że dużo osób wbija szybko ten 255 lvl na różnych serwerach, więc jak ktoś powiększy lvl to może 500 go usatysfakcjonuje.

 

Po prostu chińczyki jeszcze nie wymyślili większego game (czyt. gejma) i jest tylko max 255. Trzeba po prostu przełamać tą barierę "bugu" i potem będzie można ustawić jaki sie chce. Max 255 lvl był już od początku tworzenia privów metin2, tylko wtedy ludzie jeszcze nie byli w tym tak obeznani i nie potrzebowali nic więcej. Jest jeszcze jeden sposób - zrobić własne pliki do tej gry, ale to już praca dla artysty jest, jakich mało. Jeśli chodzi o itemy, lvl to pro dedyk wszystko udźwiginie, a metin nie ma dużych wymagań - to gra z 2004 r. (np. za kilka lat będą o dużo lepsze dedyki, a opłata będzie kosztować podobnie co teraz za najlepszy dedyk, a te dedyki co są teraz najlepsze za te kilka lat stanieją o dużo%)

Ale to gracze zrobili max 255 lvl o.O nie chińczycy i nie pisz że od razu był możliwy 250 bo to bzdura . Na początku był max 105 potem 110 potem 127 next 150 potem 250 i 255 lvl . Gdyby ludzie byli tak obeznani to już dawno stworzyli 999 lvl .

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

No ale skoro możliwe jest teraz 255 lvl max, to wtedy też był możliwy - logiczne. Ale to jest pewne - to jest możliwe, ale trudne i czasochłonne, na pewno kiedyś będzie można to zrobić.

Opublikowano

Ale to gracze zrobili max 255 lvl o.O nie chińczycy i nie pisz że od razu był możliwy 250 bo to bzdura . Na początku był max 105 potem 110 potem 127 next 150 potem 250 i 255 lvl . Gdyby ludzie byli tak obeznani to już dawno stworzyli 999 lvl .

 

Mylisz się.. 250/255 było od początku w game wystarczyło to tylko odblokować czego przez długi czas nikt nie potrafił zrobić..

Kurwa, mistrz!


VLXxO.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...