Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Z instalacja lol'a


Doman95ComeBack

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zainstaluj jakis service pack bądz aktualizacje windowsa bo przy instalacji takich rzeczy przetwarzane są na nowo biblioteki DLL

 

 

Wpisz w google WINHTTP.dll i wrzuć ją do folderu z lolem... (ewentualnie system32)

 

Genious...

 

winhttp.dll jest to biblioteka windowsa a nie lola , sciąganie tego z jakiejś badziewnej strony to instant dead dla komputera...

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

PMB.exe - Pando Media Booster.

Odinstaluj i wyczyść rejestr, najlepiej ccleanerme i ponownie zainstaluj PMB.

Opublikowano

czarq. nie... on nie może otworzyć pando media booster ponieważ brakuje biblioteki winhttp.dll która odpowiada za otwieranie tego typu aplikacji jak PMB

 

 

nie można uruchomić PMB bo nie znaleziono jednej z blibliotek a nie nie można otworzyć PMB bo nie działa PMB

 

Spotkałem sie raz z tym problemem i jak już mówiłem zrób update windowsa lub zainstaluj nowszy service pack .

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

Dobra a więc tak

Odpalacie ten link i ściągacie pliczek

http://www.dll-files...tup-winhttp.exe

 

Brak scanu ponieważ serwer virustotal padł .

 

Odpalacie to co pobraliście i czekacie aż program przejdzie całą procedurę

 

Uruchamiacie ponownie kompa , gracie w lola , dajecie lajki :P

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

Dobra a więc tak

Odpalacie ten link i ściągacie pliczek

http://www.dll-files...tup-winhttp.exe

 

Brak scanu ponieważ serwer virustotal padł .

 

Odpalacie to co pobraliście i czekacie aż program przejdzie całą procedurę

 

Uruchamiacie ponownie kompa , gracie w lola , dajecie lajki :P

dobra robie tak jak mowisz, lajki juz polecialy, zaraz dam edita czy zadzialalo

 

niby wszystko ok ale jak doszlo do konca

 

http://scr.hu/0nd/jtmn7

i klikam napraw bledy to pisze ze moge tylko 15 bo wersja probna i trzeba kupic

 

http://scr.hu/0nd/q3hbt

Opublikowano

Dzizas ok zaraz wstawie swoj winhttp i dam jakis upload...

 

Jakiego masz windowsa?

 

 

EDIT

 

Plik :

http://www.wrzucaj.com/97653

 

po 40 sekundach wyświetli Ci sie pobierz nad reklama (szary napis ledwo widać) na samym dole .

 

Otwierasz paczke wypakowujesz na pulpit i na XP plik winhttp.dll przenosisz do

 

C:/Windows/System32

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

Dałem edita plik jest post wyżej .

 

Jeżeli dalej nie będzie działać to :

 

Start > Uruchom...

wpisujesz CMD

wpisujesz regsvr32 winhttp.dll

klikasz enter

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

No stary masz windows rozjechany jak nie wiadomo co , ale cóż zaraz coś poradzimy.

 

O ile korzaje to procedura _except_hanlder_4_common i biblioteka msvcrt.dll to pliki directx'a

 

Jaki masz directx? problem zazwyczaj leży w sciąganiu directxa z jakiś głupich stron , sciągnij directxa 9.0c od microsofta i napisz czy pomogło :)

 

 

Jeżeli directx 9.0c nie pomógł ściagnij poprawke bibliotek :

http://support.microsoft.com/kb/932590

 

serwer microsofta więc skan niepotrzebny .

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

po zainstaloaniu wyjebalo mi blad ''ta wersja nie jest zgodna z aktualna wersja directa'' a na kompie pisze ze mam d9 japierdole zajechany ten komp ostro widze

chcialem sciagnac poprawke bibliotek no ale coz

http://scr.hu/0nd/536uy

na tym skoncze bo mam pirata

jakbys mogl wrzucic na jakis host bylbym mega wdzieczny

Opublikowano

Po zainstalowaniu czego ?

Pliczek

http://www.wrzuc.to/VWqW75kz.wt

 

Mpc forum nie popiera piractwa więc za to co właśnie zrobiłem pewnie admini mnie ujebią .

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

Service Pack 2 wymaga oryginalnego systemu przy instalacji a na to nie poradzę :| .

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...