Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TheEnd [Freebuild] [Residence] [Dzialki] [Mineshafter Squared] [Premium] [NoWL] [VPS]


Witek094

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TheEnd

IP serwera: 188.165.198.146:33022

Aby zagrać na serwerze musisz posiadać konto premium lub konto na minecraft.net

oraz luncher - mineshafter squared.

Cechy Serwera

 

Rodzaj Serwera:Surviwal

 

Hosting Serwera:VPS

 

PvP: Tak

 

Potwory: Tak

 

Zwierzeta: Tak

 

Premium: Tak

 

Sloty: 40

 

Biala Lista: Nie

 

Nether: Tak

 

Pluginy:

Postanowilem nie udostepniac spisu pluginow, poniewaz spedzilem wiele

godzin na poszukiwaniach i konfiguracji tak aby wszystko razem dzialalo.

 

 

 

Załoga:

Tworca Serwera - Witek094 gg 12132963,

Wlasciciel Serwera - Kamil_Mazur,

Budowniczy - bamber96, kozi123456, zboniok,

Administratorzy - Shympans666, Mistrzunio97, JanekWacek,

 

649.jpg

 

Krotki opis serwera

 

Na serwerze dostępna jest jedna mapa, na której każdy gracz może wyznaczyc sobie dzialke o max wielkosci 50x50x70. Gra odbywa sie na zasadach surviwalu.

 

194dbe9ffc51c219.jpg

 

7a98eaf0cb9d5d43.jpg6546f3ec9242fa3b.jpg

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hmm.. Serwer naprawde godny polecenia. Admini spędzają dużo czasu na serwerze, panuje miła atmosfera. Najciekawsze jest to że na serwerze najwięcej czasu spędza budowniczy który ciągle tworzy nowe budowle... Naprawde polecam!!!!

Opublikowano

Chłopaki , nie polecacie . Co do czego by przyszło to lepszego byście nie zrobili .

Witek ogarnął teraz bug dotyczący Authme.

Więc serdecznie zapraszam . :)

Proszę o zdjęcie kilku %%%%%%%%% :)

 

 

Popieram akcje :

2q01u2f.png

Opublikowano

Maros zgaduje ze na serwerze byles nie dluzej niz 5 min, albo wbiles tylko zeby zobaczyc czy mozesz dac sobie op lub creative. Jesli ci sie nie podoba to napisz co. Sprobuje moze poprawic serwer bo sam do konca nie wiem co gracze oczekuja od niego. Sirmarq dziekuje za informacje o bugach. Juz oba naprawione. Dobranoc.

Opublikowano

Dzisiaj tak ok godziny 22 uruchamiam white-liste w celu wprowadzenia zmian na serwerze.

Planuje dodac:

1. Oddzielne eq dla surviwalu i rolleplay - dzialki beda mialy eq z rolleplay

2. Budowa osobnych centrow teleportow dla surv i rolleplay - na spawnie zostana 4 portale - do netheru, na mape creative, do centrum teleportow surv i do centrum teleportow rolleplay.

3. Blokada lockette dla survivalu.

4. Nowa mapa creative.

 

Nie wiem co jeszcze ale jesli cos wymysle to tu napisze zeby samemu nie zapomniec;P

Opublikowano

Przed chwila zbudowalismy centrum teleportow freebuild (tak wlasciwie jaka jest roznica miedzy freebuild a rolleplay??). Pozatym oddzielilem eq mapy surviwal od fb. Do zrobienia zostalo sie tak:

1. Pvp dla fb.

2. Blokada lockette dla surviwalu.

3. Edytowanie tabliczek informacyjnych na spawnie.

Opublikowano

Polecam ten serwer. Ciągle się rozwija i cały czas budowane są bardzo ciekawe architektury. Dla aktywnych jest bardzo dużo nagród. Zapraszam na serwer.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...