Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

LuxCraft no wl no premium 20 slotow dedyk poszukuje modow!freebuild Zapraszam


jakby1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer fajny tylko jest duzo nie dociagniec np. wczoraj dostalem cuba zbudowalem domek dzisiaj juz nie mam cuba bo ktos zwalil i mojego cuba wwalil pod miasto admina malo co widac na serwie czekam od godz 7 i ani jednego ludzia z wysza rannga niz szlachta .... wiec dam 5/10

jk7u34.jpg

Szukam jakis typow do MM'ow w cs;go 

Moja ranga : Gold nova 4 (spadlem z kalacha II)

Oczekuje: Gold nova 4 +

Kontakt : http://steamcommunity.com/profiles/76561198041058543/

Opublikowano

wiek:14lat

 

nick w grze: Allice

 

staz w minecrafcie: około 2 lat

 

komendy: jakieś 75% komend znam

 

czy moglbys zaplacic 7zl sms: tak

 

Skype:anusia8152

Opublikowano

Nie polecam ! Nie ogarniety serwer

PC : R9 280X | I5-3350P | B75M-PLUS | G.SKILL 8GB 1600MHz | ZALMAN Z9 PLUS | HDD 1TB 80GB

2 PC : X4 955BE OC 4,0GHz | HD6850 1GB | GIGABYTE GA-880GM-UDH2 | PATRIOT 2x4GB 1866MHz | HDD 1TB | IBOX ORION 910A

3 PC :

PROGRAMOWANIE : MACBOOK PRO 13" 2015

SPRZĘT : BENQ ZOWIE XL2411 24" | ZOWIE FK1 | HypperX Alloy Elite | M12 MAXI | HD9999 | ZALMAN ZM-MIC1

Opublikowano

Po ponownym zalogowaniu, źle wpisałem hasło (5 x) i dostałem chwilowego bana, który trwa już 20 min...

 

Mój Nick LeoPPold. Dacie Unbana czy nie? Ban za złe hasło :( Głupota troszkę!

Opublikowano

wiek:14

nick w grze:NigJoy

staz w minecrafcie:Poltora rolku

komendy:Wszystkie komendy tak jak i ogarniam pluginy

czy moglbys zaplacic 7zl sms:tak

Skype:siudzin.....

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...